صفحه اول زنجیره بلوک برگزیت بدون توافق بریتانیا را به سوی ارتقای بلاک چین سوق می‌دهد

برگزیت بدون توافق بریتانیا را به سوی ارتقای بلاک چین سوق می‌دهد

۰
0
برگزیت بدون توافق بریتانیا را به سوی ارتقای بلاک چین سوق می‌دهد

با تمام شدن اخبار مربوط به هالووین بار دیگر بحث جدایی بریتانیا از اتحادیه اروپا و نقش فناوری بلاک چین در این بین مطرح شده است.

برگزیت بدون توافق به نفع بیت کوین

انگلیسی‌ها در حال نزدیک شدن به برگزیت بدون توافق هستند که هر بار به تأخیر می‌افتد، اما در نهایت این اتفاق باید بیفتد. بریتانیا از فرصت‌های بسیاری برای خروج از اتحادیه اروپا استفاده کرده است و به زودی این اتحادیه چاره‌ای جز پذیرفتن حذف این کشور نخواهد داشت.

در حال حاضر بریتانیا افت رشد سالانه تولید ناخالص داخلی را تجربه می‌کند. به طوری که در سه ماهه چهارم سال 2017 نسبت به سه ماهه چهارم سال 2018، توسعه کسب‌وکارها و سرمایه‌گذاری‌ها در این منطقه 4 درصد کمتر از پیش‌بینی‌ها بوده است. ممکن است این عدد چندان بزرگ به نظر نرسد، اما با توجه به بلوغ بازار جهانی، هر کاهش رشدی می‌تواند در بلندمدت اثرات مخربی داشته باشد.

علاوه بر این تردید گسترده‌ای در میان سرمایه‌گذاران برای ورود به بازار این منطقه وجود دارد و حتی تردید بیشتری برای شرکت‌هایی که تجارت بین‌المللی انجام می‌دهند. این مسئله در بلندمدت به‌طور چشمگیری بریتانیا را تحت تأثیر قرار می‌دهد و زمانی که برگزیت بدون توافق اتفاق بیفتد، تأثیر کوتاه مدت حتی شدیدتر هم خواهد شد.

علاقه بریتانیا به بلاک چین و رمز ارزها

این موقعیت کنونی این کشور است، از این رو بریتانیا باید به دنبال راه‌هایی باشد تا اقتصاد خود را بهبود دهد و در صنایع جدید رشد کند. در حال حاضر صنعتی بهتر از بلاک چین برای این موضوع وجود ندارد.

بریتانیا پیش از این مقرراتی را تصویب کرده است و طبقه بندی مشخصی را از دارایی‌هایی ارائه داده که حتی به مطالعات موردی سازمان رفتار مالی می‌پردازد. افزون بر این بانک مرکزی انگلیس، سازمان رفتار مالی و خزانه داری بریتانیا در همکاری با یکدیگر یک کارگروه بلاک چین و رمز ارزها تشکیل داده‌اند که سال‌ها فعال بوده است. آن‌ها به طور مداوم اطلاعات، چشم‌اندازها و ایدئولوژی‌های مختلف پیرامون فضای این صنعت را جمع آوری کرده‌اند.

این مطلب را از دست ندهید:  سونی که به ساختن وسایل الکترونیکی شهرت دارد این‌بار وارد عرصه زنجیره‌بلوک شده است

گذشته از این موضوع، رییس کنونی بانک مرکزی انگلیس حتی به تازگی بیت کوین را به عنوان ذخیره ارزی آینده که می‌تواند جایگزین دلار شود، عنوان کرد. با این حال وی خاطرنشان کرد؛ بیت کوین نمی‌تواند به طور کامل جایگزین پول رایج شود، این رمز ارز می‌تواند یک دارایی جایگزین برای کشورها باشد که به طور مستقیم با چرخه بازارهای معمول جهانی مرتبط نیست.

بریتانیا باید فناوری بلاک چین را ارتقا دهد

به طور خلاصه، بریتانیا باید به دنبال ارتقای اقتصاد خود به وسیله بازگشایی دروازه‌هایش به سوی صنعت بلاک چین باشد. چندین راه برای حرکت به سوی این توسعه در این کشور وجود دارد که به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

– کاهش مالیات و رفع موانع برای تجارت بدون مالیات و محدودیت‌های ویژه برای ارتقای خرید و فروش

– صدور مجوزهای قانونی برای صرافی‌های رمز ارزی و بانک‌ها

– تصویب مشتقات بودجه و شاخص‌ها

– ایجاد یک بانک رمز ارزی گسترده برای حمایت از این اکوسیستم جدید برای مشارکت شرکت‌ها با آن

– تشویق 10 صرافی برتر برای انتقال به بریتانیا و پیشنهاد معافیت‌های مالیاتی و تعیین مشوق‌هایی برای کمک به شرکت‌ها

– راه‌اندازی یک رمز ارز پایدار از طریق بانک مرکزی انگلیس

این‌ها تنها برخی از ایده‌هاست، اما شروع از هر نقطه‌ای می‌تواند کمک کننده باشد. با ارتقای این صنعت، تولید ناخالص داخلی بریتانیا رشد می‌کند و کسب‌وکارها به جایی که باید باشند، بازمی‌گردند.

Sanfranciscotribe

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

ردیابی واردات نفت با استفاده از فناوری بلاک چین در آمریکا

سازمان گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده آمریکا، در نظر دارد تا با استفاده از فناوری بلاک چین…