صفحه اول زنجیره بلوک راه‌اندازی سیستم احراز هویت بلاک چینی برای شهرهای هوشمند چینی

راه‌اندازی سیستم احراز هویت بلاک چینی برای شهرهای هوشمند چینی

۰
0
راه‌اندازی سیستم احراز هویت بلاک چینی برای شهرهای هوشمند چینی

چین یک سیستم احراز هویت مبتنی بر بلاک چین برای شهرهای هوشمند با هدف ارتباط بهتر و به اشتراک‌گذاری داده‌ها بین این شهرها راه‌اندازی کرده است.

به گزارش گلوبال‌تایمز، این سیستم توسط سه موسسه در شهر شیجیاژوانگ توسعه یافته و قرار است یک شناسه دیجیتالی منحصر به فرد جهانی را به شهرهای هوشمند این کشور اختصاص دهد.

«ژانگ چائو» مدیر موسسه تحقیقات صنعت و اطلاعات ژونگوانسون، یکی از توسعه‌دهندگان سیستم‌های احراز هویت مبتنی بر بلاک چین گفت این سیستم توسط چین توسعه یافته است و به طور مستقل توزیع و با یک قانون توزیع یکپارچه، وضوح فضای ذخیره‌سازی توزیع‌شده و کد مقاوم در برابر دستکاری مدیریت می‌شود.

چین توسعه آزمایشی شهرهای هوشمند را در سال 2012 آغاز و از سال 2016 اقدام به ساخت این شهرها کرد و قرار است تا سال 2020، حداقل 100 شهر هوشمند بسازد. به گزارش دلوییت، چین حدود 500 پروژه آزمایشی شهر هوشمند را داراست که بیشترین تعداد در جهان محسوب می‌شود.

به گزارش آی آر ‌بلاک چین، این کشور در به کارگیری فناوری بلاک چین نیز سریع پیش می‌رود. شی جین پینگ، رییس‌جمهور چین در ماه گذشته به طور عمومی حمایت خود را از فناوری بلاک چین اعلام کرد و گفت این کشور باید در توسعه این فناوری پیشرو شود. همچنین چین آماده است تا رمز ارز ملی خود را پس از 5 سال تحقیق و توسعه ایجاد کند.

این مطلب را از دست ندهید:  استفاده از فناوری بلاک چین در انتخابات شهرداری دنور آمریکا

جست‌وجوی کلمه‌های مرتبط با بلاک چین در بایدو (Baidu) موتور جست‌وجوی چینی و اپلیکیشن وی چت افزایش قابل توجهی را نشان داد. در حالی که میزان جست‌وجوی واژه بیت کوین افزایش چشمگیری مانند بلاک چین نداشت و تنها 5 درصد در بایدو و وی چت بیشتر شد. با این وجود، جست‌وجوی این کلمه یک روز پس از آن، افزایش 144 درصدی در وی چت و 216 درصدی در بایدو را نشان داد.

The block crypto

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

ردیابی واردات نفت با استفاده از فناوری بلاک چین در آمریکا

سازمان گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده آمریکا، در نظر دارد تا با استفاده از فناوری بلاک چین…