صفحه اول زنجیره بلوک یک پلتفرم بلاک چین برای اپلای آسان در دانشگاه‌ها

یک پلتفرم بلاک چین برای اپلای آسان در دانشگاه‌ها

۰
0
یک پلتفرم بلاک چین برای اپلای آسان در دانشگاه‌ها

یک استارتاپ فعال در فناوری بلاک چین نرم افزاری به نام New EdTech را ارائه داده است که دانشجویان می‌توانند به آسانی در دانشگاه‌ها اپلای و حتی وام دریافت کنند.

Education Index یک استارتاپ آموزشی در انگلیس، از راه اندازی استارتاپ بلاک چینی خبر داد که اپلای کردن در دانشگاه‌ها را برای دانشجوها آسان‌تر می‌کنند. دانشجوها می‌توانند از این پلتفرم که لیبرکا (Libereka) نام دارد برای اپلای در چندین دانشگاه استفاده کنند و بورسیه تحصیلی را تنها با یک فرم درخواست دریافت کنند.

لیبرکا اطلاعات دانشجویان شامل مدارک آکادمیک، رونوشت‌ها و توصیه‌نامه‌ها را روی بلاک چین ذخیره می‌کند. این پلتفرم همچنین می‌تواند مدارک و برنامه‌ها را با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط دانشجویان ارائه دهد.

«کومیک گانگولی» مدیرعامل این استارتاپ گفت که لیبرکا کار را برای دانشجویان تازه‌وارد آسان‌تر، ارزان‌تر و کارآمدتر می‌کند و باعث می‌شود دانشگاه‌ها وقت خود را برای تمرکز روی آنچه واقعاً اهمیت دارد، حفظ بهترین و برترین دانشجویان بگذارند.

لیبرکا همچنین «ابزار تطبیق پیشرفته» ارائه می‌دهد که داوطلبان واجد شرایط می‌توانند پیشنهاد تضمین شده برای یک نوع مدرک در یک مقصد تحصیلی مورد نظر ایجاد کنند.

این مطلب را از دست ندهید:  استودیو بازی‌سازی یوبی‌سافت در جستجوی کاربردهای فناوری بلاک چین

همچنین بودجه‌ای که توسط سیستم بورسیه تحصیلی از طریق هزینه‌های دسترسی به دانشگاه جمع آوری شده برای وام استفاده می‌شود. هر دانشجو با استفاده از این پلتفرم حداقل 500 دلار برای پرداخت هزینه‌های تحصیل در خارج از کشور دریافت می‌کند.

لیبرکا برای دانشجویان در «بزرگ‌ترین بازارهای جذب دانشجو» در دسترس است که در میان آن‌ها می‌توان به چین، آفریقا، خاورمیانه، آسیای جنوب شرقی و شبه قاره هند اشاره کرد.

لیبرکا همچنین مدارک مبتنی بر بلاک چین را صادر می‌کند، به این معنا که دانشجویان در دانشگاه‌ها همیشه یک سند رسمی تأیید شده توسط بلاک چین از مدارک خود خواهند داشت.

Decrypt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

ردیابی واردات نفت با استفاده از فناوری بلاک چین در آمریکا

سازمان گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده آمریکا، در نظر دارد تا با استفاده از فناوری بلاک چین…