صفحه اول زنجیره بلوک رهایی دانشجویان از فشار بازپرداخت وام‌ تحصیلی با بلاک چین

رهایی دانشجویان از فشار بازپرداخت وام‌ تحصیلی با بلاک چین

۰
0
رهایی دانشجویان از فشار بازپرداخت وام‌ تحصیلی با بلاک چین

شرکت سهامی عام Blockstack در همکاری با دانشگاه لمبدا (Lambda)، به دانشجویان برای ورود به فناوری‌های جدید کمک می‌کند تا جایی بتوانند پایه و اساس کسب و کار خود را بدون فشار پرداخت شهریه ایجاد کنند.

در این برنامه، دانشگاه لمبدا یک الگوی آموزشی ارائه می‌دهد که در آن دانشجویان تا زمانی که شغلی پردرآمد با حداقل 50 هزار دلار آمریکا در سال پیدا کنند مجبور به پرداخت هیچ شهریه‌ای نیستند. این برنامه به گونه‌ای طراحی شده که دانشجویان از فشار وام‌ دانشجویی رهایی یابند، با این هدف که تمرکزشان را برای دستیابی به اهداف شغلی خود بدون هیچ توافقی حفظ کنند.

حالا Blockstack کجای این تصویر قرار گرفته است؟ خب، این مشارکت یک رویکرد جدید برای یادگیری تکنیکال در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد. آن‌ها این فرصت را دارند تا با کار کردن روی نرم‌افزارهای Blockstack مهارت‌های توسعه‌ای را در دنیای واقعی کسب کنند. همچنین فرصت دریافت پاداش ماهانه از طریق برنامه ماینینگ این شرکت نیز فراهم است.

مونیب علی، مدیرعامل Blockstack دراین‌باره گفت: «آرزو داشتم هنگامی که یک دانشجوی جوان بودم، این برنامه در دسترس من باشد و هیچ تردیدی ندارم آموزش‌هایی که اینجا داده می‌شود به دانشجویان دانشگاه لمبدا کمک خواهد کرد تا با ورود به دنیای خلاقانه فناوری، برتری پیدا کنند.»

این مطلب را از دست ندهید:  بلاک چین ؛ قهرمان جدید دنیای بازی‌های ویدیویی

تمایل برنامه‌های آموزشی به فناوری‌های جدید مانند بلاک چین اتفاق جدیدی نیست. همان‌طور که در ماه می 2019 نیز اعلام شد، دانشگاه معتبر پنسیلوانیا به فهرست رو به رشد دانشگاه‌هایی پیوست که از طریق مراکز تحصیلی و دوره‌های آموزشی خود، بلاک چین و رمز ارز را راه‌اندازی کرده‌اند. در اوایل سال جاری، دانشگاه فودان، یکی از موسسه‌های برتر چین یک مرکز تحقیق بلاک چینی در شانگهای تأسیس کرد. تمایل این دانشگاه‌های برتر به بلاک چین و رمز ارز به پیشرفت فناوری‌های نوظهور در میان مهندسان و کد نویسان جوان برای مدت زمان قابل توجهی کمک می‌کند.

Bitcoin News

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

ردیابی واردات نفت با استفاده از فناوری بلاک چین در آمریکا

سازمان گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده آمریکا، در نظر دارد تا با استفاده از فناوری بلاک چین…