صفحه اول زنجیره بلوک راه‌اندازی بلاک چین روی سیستم عامل اندروید

راه‌اندازی بلاک چین روی سیستم عامل اندروید

۰
0
راه‌اندازی بلاک چین روی سیستم عامل اندروید

یک پلتفرم بلاک چین با یک معماری منحصر به فرد سلسله مراتبی با نام آردور (Ardor) به کاربران اجازه می‌دهد تا یک گره کامل را بر روی سیستم‌های اندروید پیاده‌سازی کنند.
توسعه دهندگان پلتفرم آردور و پلتفرم Nxt امروز از یک بسته جدید نرم افزاری خبر دادند که به کاربران آن‌ها اجازه می‌دهد تا یک گره کامل بلاک چینی را بر روی دستگاه‌های اندرویدی اجرا کنند.

الگوریتم اجماع در بلاک چین آردور اثبات سهم است. به این معنی که کاربران با داشتن دارایی‌های بیشتر در این شبکه حق شرکت در فرایند اجماع را دارند.

آن‌ها می‌توانند بلوک‌های جدید ایجاد کنند، تراکنش‌های پردازش شده را تأیید کنند و همه این اتفاقات بر روی تلفن‌های همراه اندرویدی امکان پذیر است.

استفاده از بلاک چین در تلفن همراه به معنی عدم نیاز به راه‌اندازی سرور یا ایجاد شرایط جدید برای خلق بلوک‌های جدید است.

توسعه دهندگان بلاک چین آردور بر این باورند که راه‌اندازی شبکه‌های بلاک چین بر روی تلفن همراه حمله‌های هکرها را کاهش می‌دهد و این برای تمام اعضای حاضر در اکوسیستم این بلاک چین سودمند است.

این مطلب را از دست ندهید:  دریافت رمز ارز پشت فرمان خودرو!

این تیم توسعه دهنده در همین راستا کارزاری با نام «بلاک چین در همه جا» را طراحی کرده است.

در این کارزار بر روی این نکته تاکید شده که افراد می‌توانند شبکه‌های بلاک چین را بر روی تلفن همراه اندروید با خود حمل کنند. این شبکه‌ها حتی در پس زمینه سایر اپلیکیشن‌های موبایل که در حال اجرا هستند قابل دسترسی است.

برای استفاده از بلاک چین آردور که بر بستر گوشی همراه ارائه شده شما نیازمند احراز هویت هستید و بعد از این مرحله اپلیکیشن بلاک چین مرتبط روی گوشی نصب می‌شود.

Cryptoninjas

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

ردیابی واردات نفت با استفاده از فناوری بلاک چین در آمریکا

سازمان گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده آمریکا، در نظر دارد تا با استفاده از فناوری بلاک چین…