صفحه اول اخبار ساعت هوشمند اپل، ایستگاه جدید بیت‌کوین

ساعت هوشمند اپل، ایستگاه جدید بیت‌کوین

۰
0
ساعت هوشمند اپل، ایستگاه جدید بیت‌کوین

توسعه‌دهندگان اپلیکیشن جدیدی برای ساعت هوشمند اپل طراحی کرده‌اند که در قالب یک والت، تراکنش‌های بیت‌کوین شما را با پروتکل لایتنینگ انجام می‌دهد.
اگر اهل سینما باشید، حتماً یکی از مجموعه فیلم‌های جیمز باند را دیده‌اید. آقای باند مأمور خوش‌تیپ سازمان اطلاعاتی انگلیس است که هر بار باید مردم دنیا را از توطئه‌های شرارت‌بار تبهکاران نجات دهد.

اما این مأمور انگلیسی، بدون ماشینش و انواع و اقسام گجت‌هایی که در هر فیلم به او می‌دهند نمی‌تواند چندان کاری از پیش ببرد.

حالا به لطف خوش‌فکری برنامه نویسان Bluewallet نسخه مخصوص این والت برای ساعت‌های هوشمند اپل طراحی‌شده و هیچ بعید نیست در فیلم بعدی، آقای باند با ساعت مچی‌اش بیت‌کوین جا‌به‌جا کند.

این والت جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا تراکنش‌های بیت‌کوین خود را در قالب پروتکل لایتنینگ انجام دهند و هرچند خیلی ساده است، اما بسیار کاربردی به نظر می‌رسد. بااین‌حال در این ورژن آزمایشی فعلاً فقط می‌توانید بیت‌کوین دریافت کنید.

این والت جدید صرفاً توسط یک تیم سه نفره توسعه داده شده و اگر بازخوردها نسبت به آن مثبت باشد امکان افزودن ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدیدتر به آن وجود دارد.

این مطلب را از دست ندهید:  ونزوئلا برای دور زدن تحریم‌ها رمز ارز ذخیره می‌کند

این والت علاوه بر سهولت کارکرد یک قابلیت خیلی خوب دیگر هم دارد که قطعاً می‌تواند آن را برای حضور در جدیدترین فیلم جیمز باند کاندید کند.

توسعه‌دهندگان معتقدند چون صفحه ساعت هوشمند کوچک است (نسبت به صفحه‌نمایش موبایل هوشمند) حریم خصوصی افراد بیشتر رعایت می‌شود و دیگران نمی‌توانند به جزییات تراکنش بیت‌کوین شما سرک بکشند!

در نهایت این مصرف‌کنندگان هستند که آینده بیت‌کوین در ساعت‌های هوشمند را مشخص می‌کنند. اگر استقبال از آن خوب باشد، این محصول توسعه پیدا خواهد کرد و طبیعتاً در صورت عدم استقبال بازار را ترک خواهد نمود. البته عامل رواج ساعت‌های هوشمند از لحاظ قیمت خرید و فرهنگ استفاده را نیز نمی‌توان در مسیر آینده Bulewallet نادیده گرفت.

Coinspeaker

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…