صفحه اول بیت‌کوین سرقت بیت کوین در قالب آژانس کاریابی از افراد جویای کار

سرقت بیت کوین در قالب آژانس کاریابی از افراد جویای کار

۰
0
سرقت بیت کوین در قالب آژانس کاریابی از افراد جویای کار

نیروی ویژه پلیس در منطقه اوتار پرادش هند، یک گروه فعال در سرقت بیت کوین را که به عنوان یک آژانس کاریابی تقلبی فعالیت و از جویندگان کار بیت کوین درخواست می‌کردند دستگیر کرد.

مقامات هندی موفق به دستگیری سه نفر از اعضای این گروه، ضبط کارت‌های بانکی و همچنین کشف 21300 روپیه پول نقد شدند.

با وجود موضع غیردوستانه دولت هند نسبت به بیت کوین و دیگر رمز ارزها، کلاه‌برداران در این منطقه بسیار علاقه‌مند به پر کردن والت‌های خود با رمز ارزها هستند.

در آخرین عملیات، نیروی ویژه پلیس منطقه اوتار پرادش چندین نفر دستگیر شده‌اند که یک آژانس تقلبی کاریابی تشکیل داده بودند و از این طریق مشاغل آنلاین جعلی را معرفی و از جویندگان کار بیت کوین دریافت می‌کردند.

پلیس این منطقه خاطرنشان کرد، این گروه از یک کلاه‌بردار که مسئولیت او تبلیغ مشاغل جعلی به صورت آنلاین بود، یک دریافت کننده که هزینه اپلیکیشن را از کارجویان علاقه‌مند دریافت می‌کرد و یک تریدر بیت کوین که این وجوه را به بیت کوین تبدیل و به والت‌های مختلف منتقل می‌کرد تشکیل شده بود.

این مطلب را از دست ندهید:  شیرجه در جدیدترین استخر ماینینگ بیت کوین!

اموال مصادره شدند

پلیس این منطقه در توضیح اینکه چگونه مجرمان سرقت بیت کوین دستگیر شدند، اعلام کرد که سرنخ‌ها از مردم به دست آمده است. بر اساس گزارش‌ها، این کلاه‌برداران از چندین هندی همچنین هندی‌هایی که در آمریکا، استرالیا، کانادا و بریتانیا زندگی می‌کردند، کلاه‌برداری کرده‌اند.

همچنین پلیس اعلام کرده که افراد دستگیر شده شامل دریافت کنندگان این مبالغ هستند که نام دیگر اعضای این گروه را نیز فاش کرده‌اند. همچنین، تمام حساب‌های بانکی استفاده شده در این عملیات و جزییات تراکنش‌ها در اختیار پلیس قرار گرفته است.

BTCmanager

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

نقش یک نهنگ در افزایش قیمت بیت کوین در سال 2017

محققان با تشدید موضع خود درباره دستکاری بازار بیت کوین در زمستان 2017 ادعا می‌کنند که یک ن…