صفحه اول اخبار ماینرها به زودی به عدد 18 میلیون بیت کوین ماین شده می‌رسند

ماینرها به زودی به عدد 18 میلیون بیت کوین ماین شده می‌رسند

۰
0
ماینرها به زودی به عدد 18 میلیون بیت کوین ماین شده می‌رسند

در پایان این هفته حجم خالص بیت کوین در گردش برای استخراج توسط ماینر ها به سه میلیون خواهد رسید. ماه‌ها پیش از اینکه نصف شدن پاداش بعدی اتفاق بیفتد ورود 18 میلیون توکن به چرخه بیت‌کوین تا چند روز آینده، یک نقطه عطف مهم برای بیت کوین است.

بیش از 10 سال طول کشیده تا 85/7 درصد از مجموع ذخایر بیت کوین استخراج شود که در مقایسه با 120 سالی که قرار است صرف استخراج تمام 21 میلیون واحد این رمز ارز شود، مانند یک چشم برهم زدن است.

با نزدیک شدن به این نقطه عطف جدید، بسیاری در این فکر هستند که آینده بیت کوین چه خواهد شد. آیا سختی ماینینگ بسیار بیشتر می‌شود و پاداش ماینر ها برای متعهد ماندن آنها با کاهش بسیاری روبه‌رو خواهد شد؟

البته روش آسانی برای پاسخ به این پرسش وجود ندارد؛ اما در زمان مشابه، هیچ شکی درباره این حقیقت وجود ندارد که هش ریت شبکه به طور مداوم در حال افزایش است و ماینینگ به طور گسترده‌ای رقابتی‌تر می‌شود. از زمان رسیدن به رقم 108.5 میلیون تراهش بر ثانیه در 26 سپتامبر، هش ریت این شبکه به طور قابل توجهی بالای 100 میلیون تراهش بر ثانیه باقی مانده است و به طور موقت گهگاه افت می‌کند. این افزایش بیش از 150 درصدی را در مقایسه با اول ژانویه 2019 نشان می‌دهد، زمانی که نمودار هش ریت شبکه بیت کوین زیر 42 میلیون تراهش بر ثانیه بود.

این مطلب را از دست ندهید:  با اینتل بلاک چین خودتان را بر روی هایپرلجر بسازید

هش ریت بالاتر نشان دهنده افزایش فعالیت و قدرت پردازش در شبکه بیت کوین است. نمی‌توان به یک دلیل مشخص برای این اتفاق اشاره کرد، اما با درک پویایی بازار و عوامل دیگری که در این مورد دخالت دارند، این امکان وجود دارد که این نقطه در فعالیت شبکه تا حدی به دلیل ورود دستگاه‌های ماینینگ نسل بعدی باشد.

BeinCrypto

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…