صفحه اول بیت‌کوین بیت کوین هنوز در ناحیه افزایش قیمت است

بیت کوین هنوز در ناحیه افزایش قیمت است

۰
0
بیت کوین هنوز در ناحیه افزایش قیمت است

روز دوشنبه بیت کوین نشانه‌هایی از تقویت قیمت بعد از سقوط سنگین هفته گذشته را از خود نشان داد.

در زمان نگارش این پست قیمت این رمز ارز محبوب بیشتر از 8350 دلار است که نشان دهنده رشد تقریبا 8 درصدی نسبت به تعطیلات پایان هفته گذشته است.

در کنار بیت‌کوین، آلت کوین‌ها هم نشانه‌هایی از ریکاوری را نشان می‌دهند. مثلاً ریپل و اتریوم هر کدام توانسته‌اند 6 درصد افزایش قیمت در 24 ساعت گذشته را تجربه کنند.

تحلیل‌ها نشان می‌دهد بهبود قیمت بیت‌کوین نشان دهنده صعودی‌تر شدن بازار این رمز ارز است که سیگنال خوبی بعد از آغاز به کار پلتفرم ناموفق بکت (Bakkt) است.

بیت کوین آماده برای جهش

«دن تاپیرو» سرمایه گذار کلان معتقد است نمودار فعلی قیمت بیت کوین از یک جهش بزرگ خبر می‌دهد.

این سرمایه گذار نهادی در یک توییت به شاخص TD Sequential اشاره کرد و آن را عامل افزایش قیمت بیت کوین در روزهای آتی دانست. مشابه این شاخص در ژانویه 2019 و زمانی که قیمت بیت‌کوین 3600 دلار بود مشاهده شد که قیمت در ماه‌های بعد از آن به 14000 دلار رسید.

از سوی دیگر تحلیل‌گر پلتفرم صرافی eToro، «سایمون پیترز» در مصاحبه با ایندپندنت به عوامل فاندامنتال از جمله هش ریت قدرتمند بیت‌کوین و ادامه استفاده از رمز ارزها در کسب‌وکارها در افزایش قیمت بیت کوین اشاره کرد و گفت: می‌توانیم انتظار داشته باشیم قیمت این رمز ارز ظرف مدت یک ماه به کانال 10000 دلار برگردد.

این مطلب را از دست ندهید:  کاهش قیمت بیت کوین عامل کاهش ارزش آن نیست

بیت‌کوین هنوز در منطقه صعود است

حتی اگر این رمز ارز نتواند به‌زودی قیمت 10000 دلار را تجربه کند باز هم به این معنی نیست که بازار آن نزولی شده است.

«جاش راجر»، هم بنیانگذار شرکت بلاک روتز (Blockroots) در همین باره می‌گوید: «اگر بازار صعودی 2013 را به یاد بیاوریم، بیت کوین در آن سال به مدت 89 روز یک کاهش 75 درصدی قیمت را تجربه کرد اما در همان سال 1600 درصد رشد ارزش داشت.»

منظور آقای راجر این است که کاهش قیمت دو هفته‌ای بیت‌کوین باعث حذف شدن این رمز ارز از ناحیه صعودی بازار نمی‌شود و سرمایه گذاران می‌توانند منتظر باشند تا ظرف چند ماه قیمت آن مجدداً افزایش پیدا کند.

«یاسین الماندیرا» از شرکت سرمایه گذاری ARK هم ضمن تأیید نظر همکارش بر این باور است که تاریخ بیت‌کوین از این فراز و فرودها زیاد داشته و کاهش و بازگشت قیمت بیت کوین در حال حاضر حتی بهتر از عملکرد این رمز ارز در سال‌های 2011-2013 و 2015-2017 است.

Blockonomi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

سرقت بیت کوین در قالب آژانس کاریابی از افراد جویای کار

نیروی ویژه پلیس در منطقه اوتار پرادش هند، یک گروه فعال در سرقت بیت کوین را که به عنوان یک …