صفحه اول اخبار قیمت بیت کوین در رشد بعدی به صد هزار دلار خواهد رسید

قیمت بیت کوین در رشد بعدی به صد هزار دلار خواهد رسید

۰
0
Bitcoin reaches one million

«نعیم اسلام» در مصاحبه با شبکه فاکس پیش‌بینی کرد قیمت بیت کوین در رشد بعدی می‌تواند به رقمی بین شصت تا صد هزار دلار برسد.

وی در تاریخ 17 ژوئن اعلام کرده بود که قیمت بیت کوین ظرف چند هفته با حضور سرمایه‌گذاران نهادی به 10 هزار دلار خواهد رسید. این رمز ارز در تاریخ 22 ژوئن به این عدد رسید و توانست نسبت به سراسر سال گذشته عملکرد بهتری به نمایش بگذارد.

آقای اسلام در مصاحبه با فاکس اعلام کرد نقاط بعدی در رشد قیمت بیت کوین 20 هزار و 50 هزار دلار هستند. وی بر این باور است که این رمز ارز محبوب با ورود به کانال 20000 هزار دلاری مسیر رسیدن به قیمت‌های بالاتر را فراهم می‌کند.

وی همچنین در مقایسه بیت کوین با طلا می‌گوید این رمز ارز ابزاری برای اجتناب از ریسک است مخصوصاً در حال حاضر که تنش تجاری آمریکا و چین رو به افزایش است و اعتماد در بازارهای بورس کاهش یافته است.

این مطلب را از دست ندهید:  ۴ روند بیت کوین در سال 2019

«نعیم اسلام» تحلیل‌گر رمز ارز ها در شبکه فاکس یکی دیگر از دلایل افزایش قیمت بیت‌کوین را شروع یک جنگ در خاورمیانه می‌داند.

به‌هرحال ممکن است در این شرایط خیلی از سرمایه‌گذاران بخواهند ارزش سرمایه خود را با این رمز ارز حفظ کنند.

این تمایل احتمالاً بیشتر هم خواهد شد اگر به تحلیل تریس مایر، مجری پادکست بیت کوین دقت کنیم. وی گفته بود بیت کوین سال 2019 را با قیمت 21 هزار دلار به پایان می‌رساند.

Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…