صفحه اول اخبار آیا روند بیت‌کوین پارابولیک خواهد شد؟

آیا روند بیت‌کوین پارابولیک خواهد شد؟

۰
0
آیا روند بیت‌کوین پارابولیک خواهد شد؟

یک تریدر قدیمی که کانال ۴۰۰۰ دلاری را برای بیت‌کوین در سال ۲۰۱۸ پیش‌بینی کرده بود اکنون بر این باور است که بیت‌کوین در آستانه یک روند پارابولیک قرار دارد.

پیتر برنت برای سه دهه در بازارهای سهام مشغول‌ترید بوده و کتاب‌های زیادی در حوزه تریدینگ نوشته که معروف‌ترین آن‌ها «خاطرات یک تریدر حرفه‌ای بازار کالا» است. وی چند سال پیش وارد بازار رمز ارز ها شد.

برنت در سال ۲۰۱۸ پیش‌بینی کرد بهای بیت‌کوین ۸۰ درصد سقوط خواهد کرد و به زیر ۴۰۰۰ دلار خواهد رسید.

آیا روند بیت‌کوین پارابولیک خواهد شد؟

آقای برنت هفته گذشته پیش‌بینی کرد که بیت‌کوین می‌تواند وارد یک فاز پاربولیک جدید بشود. در ادبیات تریدینگ زمانی که بهای سهام یا ارزش یک دارایی با افزایش قابل توجه مواجه می‌شود، آن را دوره پارابولیک می‌نامند.

برنت در صفحه توییتر شخصی خودش نموداری را به اشتراک گذاشته که در آن وضعیت فعلی بازار بیت‌کوین با بازار صعودی ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۵ را مقایسه کرده است.

البته او معتقد است اگر بیت‌کوین بار دیگر محدوده قیمت ۳۲۰۰ دلار که در دسامبر ۲۰۱۸ را تجربه کرده بود را ببیند، آن‌وقت جای شگفتی وجود ندارد که این رمز ارز محبوب وارد یک فاز پارابولیک جدید شود و قیمت آن افزایش پیدا کند.

این مطلب را از دست ندهید:  ف مثل فارم - اپیزود دوم: مکان‌یابی

بااین‌حال این تریدر قدیمی چندان هم مطمئن نیست که همه‌چیز طبق پیش‌بینی او پیش برود.

درنهایت او معتقد است روند بیت‌کوین در کوتاه‌مدت صعودی خواهد بود اما اگر قیمت این رمز ارز به زیر ۴۸۰۰ دلار برگردد این روند ادامه پیدا نمی‌کند.

Invest in Blockchain

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

حرکت نئو به سمت اکوسیستم توکن‌ها

مهندسان بلاک‌چین نئو به ذینفعان این شبکه بلاک‌چین امکان می‌دهند تا بتوانند از قابلیت‌های ا…