صفحه اول بیت‌کوین پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین تا 250 هزار دلار محافظه کارانه است

پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین تا 250 هزار دلار محافظه کارانه است

۰
0
پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین تا 250 هزار دلار محافظه کارانه است

«تیم درپر» میلیاردر آمریکایی می‌گوید، پیش‌بینی او درباره رسیدن قیمت بیت‌کوین به 250 هزار دلار تا 2022 قدرت واقعی این رمز ارز را دست کم گرفته است.

درپر در گفت‌وگو با BlockTV، پیش‌بینی مشهور خود از رسیدن قیمت بیت‌کوین به 250 هزار دلار را محافظه کارانه توصیف کرد: «250 هزار دلار یعنی بیت‌کوین حدود 5 درصد از سهم بازار رمز ارز جهان را در اختیار خواهد داشت و من فکر می‌کنم که قدرت بیت‌کوین دست کم گرفته شده است.»

قیمت بیت‌کوین تا سال 2020 به 250 هزار دلار می‌رسد؟ تیم درپر فکر می‌کند این یک پیش‌بینی محافظه کارانه است.

این سرمایه گذار میلیاردر پیوسته پیش‌بینی معروف خود در سال 2018 درباره قیمت بیت‌کوین را حفظ کرده و آن را «کاملاً مستحکم» می‌داند.

مدل stock-to-flow، بیت‌کوین را پس از نصف شدن پاداش ماینینگ در قیمت 50 هزار دلار قرار می‌دهد. بر اساس تعداد فعلی بیت‌کوین در گردش، سرمایه بازار بیت‌کوین کمتر از یک تریلیون دلار است.

از این رو، پیش‌بینی درپر بیت‌کوین را به طور کامل در فهرست دارایی‌های مانند طلا با ارزش سرمایه بازار در گروه تریلیون دلار قرار می‌دهد.

همان‌طور که پیش از این نیز توسط بیت‌کوینی است گزارش شد، «بابی لی» بنیان‌گذار BTCC معتقد است که قیمت بیت‌کوین می‌تواند در مدت کوتاهی به 200 هزار دلار برسد.

این مطلب را از دست ندهید:  یک خانواده هلندی که عاشق بیت کوین هستند

برای درپر بیت‌کوین یک جایگزین مناسب برای پول رایج است، تا جایی که بی‌اعتمادی به دولت و ارز رایج، مردم را بیشتر به سوی رمز ارزها سوق می‌دهد.

در این مصاحبه، وی برای نمونه به آرژانتین اشاره کرد که چگونه مردم آنجا جریان جایگزینی پول رایج با بیت‌کوین را رهبری خواهند کرد. در مارچ 2019، درپر درباره قیمت بیت‌کوین حتی با رییس جمهور آرژانتین شرط بندی کرده بود.

در این مصاحبه، آقای درپر اظهار کرد که هنوز باید کارهای دیگری انجام شود تا استفاده از بیت‌کوین ساده‌تر شود. او که خودش از دارندگان بیت‌کوین است اعتقاد دارد تسهیل استفاده از بیت‌کوین افراد بیشتری را به سوی پذیرش رمز ارز سوق می‌دهد.

در ماه فوریه 2019، درپر پیش‌بینی کرد مردم تا سال 2021 برای خرید قهوه از بیت‌کوین استفاده می‌کنند. او حتی در اواخر سال 2018 عضوی از سرمایه گذاران 1.25 میلیون دلار در راه‌اندازی OpenNode، یک استارتاپ پردازش پرداخت بیت‌کوین بود.

برای آشنایی بیشتر با نظریات این سرمایه‌گذار برجسته در بازار بیت‌کوین مصاحبه‌ای که با او انجام شده و در آی آر بلاک چین منتشر شده را ببینید.

Bitcoinist

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

سرقت بیت کوین در قالب آژانس کاریابی از افراد جویای کار

نیروی ویژه پلیس در منطقه اوتار پرادش هند، یک گروه فعال در سرقت بیت کوین را که به عنوان یک …