صفحه اول اخبار بایننس 30 رمز ارز برای افزودن به پلتفرم آمریکا در نظر گرفت

بایننس 30 رمز ارز برای افزودن به پلتفرم آمریکا در نظر گرفت

۰
0
بایننس 30 رمز ارز برای افزودن به پلتفرم آمریکا در نظر گرفت

بایننس ، بزرگ‌ترین صرافی رمز ارز جهان بر اساس حجم معاملات اعلام کرده است، 30 رمز ارز و دارایی دیجیتال را برای شاخه آمریکایی خود در نظر گرفته است.

بر اساس مطلبی که در تاریخ 9 آگوست منتشر شد، بایننس آمریکا – پلتفرم سفارشی برای دسترسی به رمرز ارزها در ایالات متحده – یک چارچوب ارزیابی ریسک دارایی دیجیتال به کار گرفته تا با مقررات این کشور مطابقت داشته باشد.

این شرکت اعلام کرد: «بایننس آمریکا تلاش می‌کند تا بازاری شفاف و قابل اطمینان برای انتخاب گسترده از دارایی‌های دیجیتال باکیفیت باشد، از این رو، کاربران ما می‌توانند بخشی از بازار باز و رقابتی باشند که پروژه‌ها را با ابزار صحیح ارائه می‌دهد.»

برای این منظور، شرکت عنوان کرد که 30 رمز ارز را برای شروع معامله در پلتفرم آمریکا بررسی می‌کند که شامل برترین رمز ارزهای بازار مانند بیت کوین، اتریوم و لایت کوین، همچنین بایننس کوین هم یکی از همین گزینه‌ها است.

بر اساس گزارش‌ها، شرکت BAM، زیر مجموعه بایننس، پلتفرم آمریکا را اداره می‌کند. این پلتفرم هنوز امکان بهره‌برداری از والت بایننس و فناوری‌های موتور انطباق خریداران و فروشندگان را دارد. این صرافی در نظر دارد اقدامات سازگاری و امنیت را از طریق همکاری با Chainalysis و IdentityMind ارائه‌دهنده ابزارهای ضد پولشویی و احراز هویت مشتریان ارتقا دهد.

این مطلب را از دست ندهید:  ماینینگ برای هیچ!

در ماه جولای، بایننس اکوسیستم خود را با راه‌اندازی یک صرافی در سنگاپور هم گسترش داد. گفتنی است این پلتفرم صرافی هنوز یک جدول زمان‌بندی رسمی برای راه‌اندازی شرکت تابعه آمریکایی‌اش اعلام نکرده است.

Coindesk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…