صفحه اول اخبار پشتیبانی بایننس از پول اوکراین و قزاقستان

پشتیبانی بایننس از پول اوکراین و قزاقستان

۰
0
پشتیبانی بایننس از پول اوکراین و قزاقستان

صرافی رمز ارز بایننس به زودی از پول رایج کشورهای اوکراین و قزاقستان برای تسهیل تجارت مستقیم ارز به رمز ارز پشتیبانی می‌کند.

در حال حاضر این دو واحد ارزی به رابط کاربردی برنامه نویسی (API) افزوده شده‌اند. ماه گذشته بایننس نایرای نیجریه و روبل روسیه را نیز به فهرست ارزهای مورد پشتیبان خود اضافه کرد.

پشتیبانی از نایرا نیجریه در مشارکت با Flutterwave شرکت فناوری پرداخت مستقر در آمریکا امکان پذیر شد، در حالی که روبل روسیه از طریق AdvCash پلتفرم پرداخت‌های الکترونیک در جبل الطارق اتفاق افتاد. باید دید کدام سرویس شخص ثالث بایننس واحدهای پولی اوکراین و قزاقستان را انتخاب می‌کند.

تسهیل تجارت مستقیم پول رایج به رمز ارز اولین بار توسط چانگپنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس در 21 اکتبر مطرح شد. در دیدار مردمی اخیری که مدیرعامل بایننس در توییتر ویدیو آن را منتشر کرد، گفت که افزودن ارزهای رایج در اطراف جهان بسیار برای کاهش موانع ورود به بازار رمز ارزها بسیار حیاتی است.

گفتنی است بایننس به گسترش کانال‌ها برای ورود ارزهای رایج ادامه می‌دهد. در حال حاضر، شش کانال از طریق Koinal، Simplex، Paxos، TrustToken، Flutterwave و AdvCash وجود دارد.

این مطلب را از دست ندهید:  بایننس برای مقابله با پولشویی با FATF هم صدا شد

برای آشنایی بیشتر با شرکت بزرگ بایننس و بنیانگذار آن پست «تلاش بایننس برای سلطه بر جهان غیرمتمرکز بلاک چین» که چند هفته پیش در آی آر بلاک چین منتشر شد را بخوانید.

Theblockcrypto

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…