صفحه اول اخبار از بایننس رمزارز وام بگیرید

از بایننس رمزارز وام بگیرید

۰
0
از بایننس رمزارز وام بگیرید

صرافی رمز ارز بایننس یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های رمزارز جهان به لحاظ حجم معاملات، برای جذب سپرده مشتریان، سیستم وام دهی راه‌اندازی کرده است.

این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرد، وام رمزارز بایننس از تاریخ 28 آگوست به ترتیب مراجعه به کاربران ارائه می‌شود. در ابتدا کاربران می‌توانند تتر، اتریوم کلاسیک و BNB (رمز ارز بایننس) را وام بگیرند که از تاریخ 29 آگوست تا 11 سپتامبر قابل پرداخت است.

نرخ سود سالانه برای محصولات اولیه وام با مدت سررسید ثابت 14 روزه، برای BNB و USDT و ETC به ترتیب 15، 10 و 7 درصد تعیین شده است. مجموع ظرفیت بایننس 200 هزار BNB و 5 میلیون تتر و 20 هزار اتر تعیین شده است. اگر محصولات اولیه برنامه ریزی شده به‌طور کامل ثبت نام شوند، بایننس سهم 1150 بی‌ان‌بی، 19178 تتر و 53 اتر می‌پردازد که نسبت به زمان انتشار، ارزش آن حدود 50 هزار دلار است.

هر حساب کاربری در بایننس یک محدودیت ابتدایی برای محصولات وام دهی BNB و USDT و ETC به ترتیب در 500 بی‌ان‌بی، 1,000,000 یواس‌تی‌دی و 1,000 اتر خواهد داشت.

این مطلب را از دست ندهید:  آسمان را با فناوری بلاک چین آبی‌تر می‌کنیم

در همین حال، کسب و کار تازه تأسیس معاملات تجاری حاشیه‌ای بایننس، از کاربرانی که رمز ارز بی‌ان‌بی یا تتر وام می‌گیرند، سود سالانه به ترتیب 109 و 10.0375 درصد دریافت می‌کند. درست چند ساعت پیش از بیانیه راه‌اندازی این سرویس، بایننس در وب سایت خود اعلام کرد که با شروع این طرح در 27 آگوست، نرخ بهره سالانه وام قرضه برای ETC از 7.3 درصد در گذشته به 14.6 درصد افزایش خواهد یافت.

بایننس اعلام کرد که «به‌طور مداوم کوین‌ها و توکن‌های جدید را براساس تقاضا برای پشتیبانی از محصولات وام بررسی می‌کند» و محصولات جدید هر هفته دوشنبه اعلام می‌شوند و در روز چهارشنبه در دسترس قرار خواهند گرفت. این طرح، یکی دیگر از اقدامات بایننس در راستای متنوع ساختن خطوط کسب و کارش برای جذب و حفظ کاربران است.

Coindesk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…