صفحه اول اخبار نسخه IOS صرافی رمز ارز بایننس روی اپ استور

نسخه IOS صرافی رمز ارز بایننس روی اپ استور

۰
0
نسخه IOS صرافی رمز ارز بایننس روی اپ استور

بایننس یکی از معروف‌ترین صرافی‌های رمز ارز در جهان، همچنان به شکستن مرزهای جدید در افزایش پذیرش ارزهای دیجیتالی ادامه می‌دهد. در اوایل این هفته، این صرافی با انتشار یک پست در وبلاگش اعلام کرد، برنامه IOS بایننس (v1.7.1) دوباره به اپ‌استور اپل بازگشته است.

قرار گرفتن این برنامه در فهرست اپ‌استور، برای کاربران IOS که در بایننس تجارت می‌کنند، خبر بزرگی است. اواخر هفته گذشته، «چانگپنگ ژائو»، مدیر اجرایی این صرافی در توئیتی خبر داد، طی کردن مراحل ثبت‌نام در فهرست اپ‌استور تاکنون سخت بوده است.
در حالی که بایننس تقریباً مسیر ساده‌تری در پلتفرم اندروید طی کرده است، اما این شرایط در همتای آن یعنی IOS کاملاً ایده‌آل نبوده است. کاربران IOS مدت زمان طولانی منتظر ماندند تا نرم‌افزار این صرافی برای دانلود در دستگاه‌های آن‌ها در دسترس قرار بگیرد. چند هفته است که این افراد با شکایت در کامنت‌های آنلاین و پلتفرم ردیت، تعجب خود را از اینکه دقیقاً چرا این تأخیر اتفاق افتاده است، بیان کرده‌اند.

اجماع عمومی این بود که بایننس در حال حاضر یک نرم‌افزار برای این سیستم عامل دارد، اما مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. در نهایت، سخنگوی این شرکت توضیح داد که نرم‌افزار IOS تحت بررسی مدیران اپ‌استور قرار دارد.
در حال حاضر به نظر می‌رسد که همه چیز رو به راه است. نرم‌افزار بایننس برای دانلود در گوگل پلی‌استور، اپ‌استور، همچنین وب‌سایت رسمی این صرافی (برای نسخه‌های امنیتی که در عوض آن را از تولیدکننده دریافت می‌کنند) و برای مشتریان مک و ویندوز در دسترس قرار دارد.
افزایش دسترسی مطمئناً معاملات سهام بایننس را در میان رمز ارزهای شناخته‌شده بیشتر خواهد کرد.

این مطلب را از دست ندهید:  فناوری بلاک چین: همکار جدید پلیس در کشف جنایت و تایید شواهد دیجیتال

این خبر دقیقاً یک روز پس از بیانیه این صرافی درباره ونوس، یک پروژه بلاک‌چین که این شرکت معتقد است به گسترش رمز ارزهای پایدار داخلی در سرتاسر جهان کمک خواهد کرد، اعلام شد. در حالی که این صرافی پیش از این تجربیاتی درباره افزودن و گسترش دارایی‌های رمز ارزی داشت، پروژه ونوس مانند یک جریان هوای تازه است که خود را وقف نوآوری کرده است.

از نظر بسیاری این اقدام بهترین تلاش بایننس برای به چالش کشیدن بازار در حال ظهور لیبرا فیسبوک خواهد بود، ونوس پروژه‌ای است که زیرساخت‌ها و پشتیبانی لازم را در اختیار توسعه‌دهندگان رمز ارزهای پایدار برای ارائه محصولاتشان قرار می‌دهد.

بایننس نشان داده که به دنبال همکاری با رهبران صنعت، دولت‌ها و دیگر افراد و شرکت‌های بانفوذ در سرتاسر جهان برای پیوستن به این مأموریت و به چالش کشیدن چارچوب پولی در دنیاست.

Inside Bitcoins

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…