صفحه اول رگولاتوری بایننس برای مقابله با پولشویی با FATF هم صدا شد

بایننس برای مقابله با پولشویی با FATF هم صدا شد

۰
0
بایننس برای مقابله با پولشویی با FATF هم صدا شد

بایننس صرافی پیشرو رمز ارزها در راستای اجرای قوانین ضد پولشویی با کوین فرم (Coinfirm) که یکی از شرکت‌های فعال در عرصه رگ تِک (رگولاتوری در فناوری)، به گروه ویژه اقدام مالی (FATF) ملحق شد. در نتیجه این همکاری جدید بایننس می‌تواند راهکارهای مقابله با پولشویی ارائه شده توسط کوین فرم را با سیستم خود ادغام کند.

پلتفرم صرافی بایننس در تلاش برای حصول اطمینان از تجارت ایمن ارزهای دیجیتالی و سازگار با قوانین ضد پولشویی گروه ویژه اقدام مالی، با کوین فرم مشارکت می‌کند.

این قرارداد به این پلتفرم صرافی با رهبری چانگ پنگ ژائو اجازه می‌دهد تا از زیرساخت، زیرساخت ضد پولشویی بلاک چینی کوین فرم استفاده کند و به کاربران خود که در 180 نقطه از جهان هستند تجربه امن‌ترین و سازگارترین ترید را ارائه دهد.

بر اساس گزارش‌ها، بایننس در نظر دارد تا از تحلیل نمره ریسک در زمان واقعی، هشدارها و سیستم‌های سرمایه گذاری برگرفته از فناوری انقلابی بلاک چین کوین فرم استفاده کند تا عملیات پولشویی را در پلتفرم خود غیرممکن سازد و به سرعت اقدامات لازم را در مقابل تراکنش‌های مشکوک برای حمایت هرچه بهتر از رمز ارزها انجام دهد.

این مطلب را از دست ندهید:  آیا رمز ارزهای پایدار، سیستم مالی جهان را تهدید می‌کنند؟

قوانین جدید مبارزه با پولشویی در گروه ویژه اقدام مالی، صرافی‌های رمز ارزی متمرکز و ارائه دهندگان والت را ملزم می‌کند تا با رعایت معیارهای ضد پولشویی فعالیت بازیگران بد این حوزه را محدود کنند.

با این پیش زمینه، بایننس کاملاً معتقد است که راهکار تحلیلی مبتنی بر دفتر کل توزیع شده و ضد پولشویی کوین فرم قدم درستی در فرآیندهای تحلیل ریسک و مبارزه با پولشویی داخلی در این صرافی است.

«ساموئل لیم»، یکی از مدیران ارشد در بایننس، با اشاره به اینکه این همکاری یک مانور آینده‌نگرانه است چرا که می‌تواند به سرعت روند تکامل در فضای رمز ارزها را دنبال کند، گفت: «استانداردهای قانونی جدید FATF و بیشتر توسط مقامات رسمی در سرتاسر جهان در راستای مبارزه با پولشویی برای رشد پایدار این بازار مطرح شده‌اند. به شدت معتقدیم که کوین فرم و راهکارهای بسیار کاربردی آن به ما و به تمام این صنعت که درگیر بازارهای رو به گسترش و به سرعت در حال تغییر هستند کمک می‌کند، در حالی که منجر به افزایش آگاهی و رشد سازمانی به روشی ایمن و سازگار می‌شوند.»

BTCmanager

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

آیا رمز ارزهای پایدار، سیستم مالی جهان را تهدید می‌کنند؟

بر اساس گزارش منتشرشده توسط گروه 7 «رمز ارزهای پایدار جهانی» یک تهدید برای سیستم مالی و با…