صفحه اول اخبار بانک آمریکا متخصص بلاک چین استخدام می‌کند

بانک آمریکا متخصص بلاک چین استخدام می‌کند

۰
0
بانک آمریکا متخصصان بلاک چین را استخدام می‌کند

دومین بانک بزرگ آمریکا استخدام متخصصان فناوری بلاک چین را آغاز کرده است. فرصت‌های شغلی که در ماه‌های گذشته مطرح شد، نخستین نشانه‌ای است که بانک آمریکا (Bank of America) در نظر دارد صرف‌نظر از 78 طرحی که تاکنون در زمینه این فناوری به ثبت رسانده متخصصانی در زمینه این فناوری را هم استخدام کند.

بانک آمریکا اعلام کرده است که 6 فرصت شغلی در حوزه بلاک چین شامل یک مدیر محصول خزانه داری، سه طراح ارشد فناوری پرداخت شرکت و دو نفر برای طراحی حوزه تنظیم مقررات بانکی را استخدام می‌کند. در توضیح هر یک از این مشاغل آمده است که تجربه در حوزه فناوری بلاک چین یا توانایی اجرای آن در زمینه بانکی لازم است.

این بانک همچنین در نظر دارد تا به شکلی از شبکه پرداخت مبتنی بر دفتر کل توزیع شده ریپل هم استفاده کند. برای شغل مدیر محصول خزانه پیش بینی شده است که این پست مسئولیت هدایت تیم مدیریتی محصول برای پروژه ریپل را بر عهده بگیرد.

این مطلب را از دست ندهید:  فاز آزمایشی هش‌گراف به مرحله دوم رسید

این فرصت شغلی جدید مسئولیت استراتژی تولید و توسعه آن، نظارت بر مدیریت روزانه محصول و بررسی توسعه ابتکار عمل‌های جدید که منجر به یک پیشنهاد تولیدی نوآورانه و بسیار رقابتی می‌شود را بر عهده دارد. بانک آمریکا هنوز به درخواست‌ها برای یک نشست مطبوعاتی در این زمینه پاسخ نداده است.

«کتی بیسنت» مدیر ارشد فناوری این بانک به CNBC گفته، او نسبت به این فناوری مطمئن نیست اما برنامه به‌گونه‌ای طراحی شده که در صورت نیاز بانک بتواند به سرعت به سمت بلاک چین برود.

این اتفاق ممکن است زودتر از موعد اتفاق بیفتد. در یک اپلیکیشن که در ماه مارچ 2018 به ثبت رسید و توسط دفتر ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده آمریکا در این ماه منتشر شد، این بانک خواستار ثبت اختراع یک بلاک چین سازمانی برای ثبت داده‌های اینترنت اشیا هم بوده است.

CoinDesk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…