صفحه اول اخبار برای سفر پول لازم نیست اگر بیت کوین داشته باشید!

برای سفر پول لازم نیست اگر بیت کوین داشته باشید!

۰
0
برای سفر پول لازم نیست اگر بیت کوین داشته باشید!

ویدیو بلاگر استرالیایی فقط از بیت کوین برای پرداخت هزینه‌هایش در طی یک سفر 12 هفته‌ای در ده کشور اروپایی استفاده کرد. بسیاری از منتقدان رمز ارزها و مخصوصاً بیت کوین معتقدند کسی حاضر نیست این پول‌های جدید را خرج کند و حتی آن را برای پرداخت‌های روزانه بپذیرد.
بنابراین استفاده از رمز ارزها به‌عنوان تنها شیوه پرداخت می‌تواند چالش‌برانگیز باشد، این چالشی است که «جید بارکلی» استرالیایی پذیرفت.

او تصمیم گرفت به مدت 12 هفته از استرالیا به انگلیس برود تا در رویداد هفته بلاک چین لندن شرکت کند.

قرار بر این بود که در طول سفرش فقط از رمز ارزها استفاده کند و او هم همین کار را انجام داد و تجربیات سفرش را در قالب یک وبلاگ ویدیویی ثبت کرد.

خانم بارکلی که همراه با دوستش میزبانی پادکست Crypto with Jess & Jaide را نیز بر عهده دارد سواحل استرالیا را به مقصد لندن ترک کرد و دلیل وی برای شرکت در رویداد هفته بلاک چین لندن یادگیری بیشتر جهان بلاک چین و شاید حتی به دست آوردن یک فرصت شغلی در این جهان بود.

این مطلب را از دست ندهید:  هفت‌شنبه 2: علاقه اپل به رمز ارزها تا خرید عسل با بلاک چین

او قبل از شروع چالش سفر 12 هفته‌ای با رمز ارز در صفحات اجتماعی خودش نوشته بود که «تاکنون هرگز با رمز ارزها چیزی نخریده است. ولی این چالش می‌تواند فرصت خوبی باشد تا ضمن سفر به کشورهای مختلف بتواند مقداری رمز ارز هم خرج کند.»

چالش وی به شدت مورد توجه هواداران رمز ارزها در اینستاگرام قرار گرفت و آن‌ها او را برای این حرکت جسورانه ستایش کردند.

«جید بارکلی» در طول سفرش از 16 شهر متفاوت عبور کرد و هر جایی که تصمیم می‌گرفت با رمز ارزها خرید کند فقط کافی بود در گوگل لیست فروشگاه‌ها یا پذیرنده‌های این پول‌های نوین را جستجو کند.

با اینکه در اواخر سفرش قیمت بیت کوین با افزایش ناگهانی مواجه شود و او تصمیم گرفت بیشتر هودل (پس‌انداز ارزهای دیجیتال برای مدت طولانی) کند تا به سراغ خرید برود اما او فکر می‌کند خیلی سریع تعداد افراد بیشتری رمز ارزها را خواهند شناخت و آن را خواهند پذیرفت که البته تثبیت قیمت رمز ارزها هم می‌تواند در این روند تاثیرگذار باشد.

newsBTC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…