صفحه اول اخبار خدمات وب آمازون معماری بدون سرور را در اختیار توسعه‌دهندگان بلاک چینی می‌گذارد

خدمات وب آمازون معماری بدون سرور را در اختیار توسعه‌دهندگان بلاک چینی می‌گذارد

۰
0
157
خدمات وب آمازون معماری بدون سرور را در اختیار توسعه‌دهندگان بلاک چینی می‌گذارد

خدمات وب آمازون در یک نشست خبری اعلام کرد قصد دارد زیرساخت خدمات مبتنی بر بلاک چین را به شکل غیرمتمرکز تغییر دهد.

شرکت Manifold Technology به عنوان شریک خدمات وب آمازون از سال ۲۰۱۴ تاکنون بر روی ارائه راهکارهای نوین بلاک چینی باهدف غلبه بر چالش های این صنعت تمرکز داشته است.

اکنون آمازون با طرح جدیدی که معماری بدون سرور نام  گرفته و درواقع مبتنی بر بلاک چین است از خدمات این شرکت استفاده می‌کند تا مشتریانش بتوانند اپ های بلاک چینی با موضوعات مختلف را بر روی این ساختار جدید قرار دهند و اجرا کنند.

این سومین نسل از پلتفرم های میزبانی بدون سرور Manifold Technology است که آمازون به علت امکاناتی همچون حسابرسی مبتنی بر بلاک چین، مقیاس پذیری بالاتر و امکان تشخیص خرابکاری در سیستم از آن استفاده کرده است. به علاوه استفاده از این پلتفرم امکاناتی همچون کاهش حجم مخازن داده ای، اصلاح مغایرت آسان تر داده ها و کاهش زمان تسویه حساب ها را به دنبال دارد.

این مطلب را از دست ندهید:  رویکرد اعتدالی بانک جهانی نسبت به فناوری بلاک چین

این خدمت جدید از آمازون اکنون و در مقیاس محدود بر روی فروشگاه آنلاین AWS قابل دسترسی است و سازمان ها می‌توانند با استفاده از آن مزایای معماری بدون سرور برای ساخت و اجرای اپ های غیرمتمرکز را تجربه کنند.

آمازون که در رقابتی شدید و نمایان با سایر سازمان های تولیدکننده پلتفرم های ابری توسعه بلاک چین قرار دارد، در ماه می‌امسال هم از ایجاد یک بَس (BAAS) یا Blockchain As A service خبر داد که شامل هر دو بخش بلاک چینی عمومی‌و خصوصی است.

این در حالی است که گوگل، اوراکل و سپ هر کدام با ارائه ویژگی های جدید و ارزش های افزوده در بازار پلتفرم های ابری توسعه بلاک چین تلاش می‌کنند جامعه بزرگ تری از مشتریان را تصاحب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

فناوری بلاک‌چین در شرکت گازپروم روسیه

شرکت دولتی گازپروم روسیه اعلام کرد در قالب یک طرح آزمایشی مبتنی بر بلاک‌چین، از امکان قرار…