تحلیل آلت‌کوین (جمعه ۲۰ مهر ۹۷) – حمید باب‌الحوائجی

  • توسط حمید باب‌الحوائجی
  • ۱ ماه قبل
  • ۰
تحلیل رمزارز – حمید باب‌الحوائجی

بعد از شوک وارد شده به بازارهای جهانی می‌توان گفت که نه تنها بیتکوین ۸ درصد از ارزش خود را از دست داده است، بلکه تمام آلتکوین ها نیز با ریزش‌های بزرگی مواجه شده اند. در این بین تمام رمزارزهای در دست بررسی ما یا در حال ادامه روند نزولی خود هستند یا توانسته‌اند به فاز اصلاح قیمت وارد شوند و کمی از ضربه وارده را جبران کنند.

رمزارزهای اتریوم، ریپل، کاردانو، بیتکوین کش

اتریوم (ETH)

اتریوم با شکستن سقف مقاومتی ۸ ماهه خود در حال یک روند صعودی با شیب آرام و معقول بود که شوک وارده به آن، روند را معکوس کرده و با شکستن حد حمایتی مهم ۱۹۵-۲۰۰ دلاری، ریزش آن تا قیمت ۱۸۴ ادامه داشت.
گرچه به «مهمترین حمایت» یکساله خود در قیمت ۱۶۶ دلاری نرسید و زودتر از آن روند بازگشتی خود را شروع کرده است.

(لینک نمودار)

ریپل (XRP)

ریپل یکی از بدترین عملکردها را در مقابله با شوک وارد شده از بازارهای جهانی از خود نشان داده است. ریپل حدود ۲۰ درصد از ارزش خود را از دست داده و از کانال قیمتی ۰.۵۰۰ به کانال ۰.۳۰۰ ریزش کرده است.

اما ریپل پس از این ریزش، دوباره با کمک پمپ ها توانسته است روند صعودی خوبی را تشکیل دهد و نیمی از ارزش از دست رفته خود را باز یابد.
گرچه کار ریپل در رسیدن به حد حمایت قبلی کمی مشکل است چرا که توانسته بود در ۱۸ سپتامبر سقف مقاومتی ۱۰ ماهه خود (خطچین بنفش) را شکسته و ارزش خود را دوبرابر کند. اما حالا دوباره با سقف جدیدی (خطچین زرد) روبرو است که شکستن آن شاید کار ساده‌ای نباشد.

(لینک نمودار)

لازم به ذکر است که وضعیت رمزارز کاردانو (ADA) نیز مانند ریپل میباشد.

بیتکوین کش (BCH)

بیتکوین کش هم مانند دیگر رمزارزها ریزش داشته است اما نکته جالب اینجاست که بیتکوین کش در میانه روند نزولی (خط آبی) خود دچار سقوط شده است و تا آخرین حد حمایتی (خطچین زرد) خود پیش رفته است.
البته بیتکوین کش در بازیابی خود نیز بسیار ضعیف ظاهر شده است و پس از یک اصلاح صعودی دوباره روند نزولی قبلی خود را در پیش گرفته است. پیش‌بینی می‌شود ریزش بیشتری داشته باشد.

(لینک نمودار)

لازم به ذکر است وضعیت ایاس (EOS) و لایتکوین (LTC) نیز همانند بیتکوین کش می باشد.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

حمید باب‌الحوائجی بر روی پروژه‌های هوش مصنوعی و رمزنگاری کار می‌کند. حمید اما از سال 2008 به صورت جدی در فارکس، بورس ایران و بازار سکه هم فعالیت کرده و مشخصا از 2 سال پیش وارد بازار رمزارز ها شده است.

  • twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Read more:
معاملات آتی اتریوم باعث بلوغ این رمزارز می‌شود
اتریوم هم مثل بیت‌کوین صاحب معاملات آتی می‌شود

یک شرکت ارائه‌دهنده خدمات‌ترید در انگلیس امکان انجام معاملات آتی اتریوم را فراهم می‌کند. این خبر که روز جمعه گذشته...

Close