صفحه اول آموزش 9 روش برای کسب درآمد از بیت کوین: از کلیک تا ترید

9 روش برای کسب درآمد از بیت کوین: از کلیک تا ترید

۶۲
5
9 روش برای کسب درآمد از بیت کوین: از کلیک تا ترید

تب تند ارزهای دیجیتال باعث شده بسیاری از افراد به عنوان یک منبع درآمد جدید به آن نگاه کنند. اما نکته مهم این است که برای کسب درآمد از بیت کوین باید زحمت کشید و وقت، دانش و انرژی صرف آن کرد.

به کسی نهار رایگان نمی‌دهند. این یک  ضرب المثل انگلیسی است و معمولاً زمانی مورداستفاده قرار می‌گیرد که یک نفر فکر می‌کند بدون هرگونه زحمت می‌تواند پول دربیاورد.

این قاعده در دنیای رمز ارز ها هم حاکم است. اگرچه ممکن است کسب درآمد در این دنیا آسان به نظر برسد اما در واقعیت این چنین نیست و شما برای کسب درآمد با بیت کوین یا باید از توان فکری و انرژی و یا زمان خود برای آن اختصاص دهید.

این بار در آی آر بلاک چین 9 روش کسب درآمد از بیت کوین را به شما معرفی می‌کنیم که چنانچه انگیزه و توان کافی داشته باشید می‌توانید از داشتن بیت کوین لذت ببرید.

البته برخی از روش هایی که اینجا معرفی شده اند نیاز به زحمت کمتری دارند که طبیعتاً درآمد کمتری را هم نصیب شما می‌کنند و درعین حال روش های دیگری هم هستند که باید زحمت بیشتری در آن ها بکشید و بدون تردید سود بیشتری هم به دست می‌آورید.

این روش ها را به ترتیب میزان سختی و درآمد بیت کوینی که به دست می‌آورید مرتب کرده ایم.

آب باریکه ای از بیت کوین!

سایت هایی هستند که در قبال انجام یک سری از وظایف از پیش تعیین شده به شما بیت کوین می‌دهند. این مقدار بیشتر از یک آب باریکه نیست! و درنتیجه کسب درآمد از بیت کوین با این سایت ها یک فرایند طولانی است.

پرداخت به ازای کلیک یکی از مدل هایی است که معمولاً در این سایت ها مورداستفاده قرار می‌گیرد.این مدل که بیشتر توسط سایت های تبلیغات مورداستفاده قرار می‌گیرد گزینه پایداری برای کسب درآمد نیست و در بهترین حالت برای کسب 1 دلار معادل بیت کوین در یک روز باید در حدود 340 تبلیغ را ببینید.

درهرصورت اگر به این روش علاقه مند هستید سایت CoinAdder امکان کسب درآمد از بیت کوین را فراهم کرده است. سایت Bitcoin Faucet هم با همین روند درآمد اندکی از بیت کوین را برای شما فراهم می‌کند.

در این سایت شما تبلیغ هایی بر روی سایت خودتان به نمایش می‌گذارید و به ازای تعداد مشاهده تبلیغ بیت کوین یا بهتر است بگوییم ساتوشی دریافت می‌کنید.

کسب درآمد از بیت کوین با کارهای کوچک

کارهای کوچک در قبال مقادیر کوچک بیت کوین انجام می‌شوند.

این کارها از تست کردن یک پلاگین جدید و بررسی سازگاری آن با مرورگرها تا ریت کردن یک توییت را شامل می‌شود. به علاوه سایت هایی که در قبال بازی های آنلاین به شما بیت کوین می‌دهند هم در همین دسته قرار دارند.

سایت Coinworker به همین منظور طراحی شده است و شبیه به سایت های فریلنسری است.

اگرچه درآمد بیت کوینی که از این سایت ها به دست می‌آورید هم اندک است اما نسبت به سایت های تبلیغاتی شمارا بیشتر راضی می‌کند.

جویندگان بیت کوین دست به قلم شوید

اگر بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را می‌شناسید و می‌توانید درباره آن ها بنویسید و به اشتراک نوشته هایتان با دیگران علاقه دارید می‌توانید به کسب درآمد از بیت کوین بپردازید.

البته برحسب شناختی که از بیت کوین دارید درآمد شما هم درجات متفاوتی خواهد داشت.

BitcoinTalk یک انجمن اینترنتی درباره بیت کوین، بلاک چین ، استارتآپ های این حوزه و … است که در طی سالیان گذشته به شهرت خوبی رسیده است.

این انجمن اینترنتی به کاربرانی که پست هایی در قالب کمپین های تبلیغی برای استارتآپ ها بنویسند بیت کوین پاداش می‌دهد.

البته کسب درآمد از بیت کوین با این کمپین ها شامل قواعد سخت گیرانه ای می‌شود که شاید خیلی از افراد حوصله آن را نداشته باشند.

میزان درآمدی که از نوشتن پست برای کمپین های Bitcointalk کسب می‌شود بر حسب سطح عضویت کاربران و کیفیت پست هایی که می‌نویسند می‌تواند بین 50 تا 100 دلار متغیر باشد.

شکل دیگری از کسب درآمد در این انجمن اینترنتی دستخوش (Bounties) است. شرکت ها و استارتآپ ها بابت محتوای ترویجی و تبلیغی که شما برای محصولات جدید آن ها می‌نویسید به شما بیت کوین می‌دهند.

که این مقدار هم بستگی به میزان فعالیت شما در شبکه های اجتماعی و جذب فالوور دارد.

خبرنویسی و وبلاگ نویسی در حوزه بیت کوین

اینجا نقطه آغاز کسب درآمد از بیت کوین به صورت جدی تر است که البته مهارت های نوشتاری و دانش بیشتری را هم طلب می‌کند.

این مطلب را از دست ندهید:  بیت کوین در خدمت دانشجویان و بیماران

با پذیرش بیت کوین و فناوری بلاک چین  در سطح جامعه تعداد بلاگ ها و سایت هایی که به طور تخصصی در این زمینه فعالیت می‌کنند هم افزایش یافته است.
اگر علاقه مند به نوشتن در این گونه سایت ها هستید علاوه بر شرایطی که قبلاً گفتیم باید نگارش انگلیسی را به خوبی بدانید.

سایت Coinality مجموعه ای از آگهی های شغلی در حوزه رمز ارز ها و بلاک چین را ارائه می‌دهد که حجم زیادی از آن ها در حوزه نگارش هستند.

بازاریابی از طریق معرف و کسب درآمد از بیت کوین

اما اگر انگلیسی را خوب نمی‌نویسید ولی در کل نویسنده خوبی هستید و سایت پربازدیدی دارید یا از مشاهیر اینستاگرام و تلگرام هستید! هنوز می‌توانید به کسب درآمد از بیت کوین بپردازید.

این روش را بازاریابی از طریق معرفی می‌نامند که شما با ارسال لینک های معرفی یک محصول بیت کوینی یا بلاک چینی به دیگران آن ها را به استفاده یا خرید از آن محصول دعوت می‌کنید.

هرچند گاهی این گونه از بازاریابی از حد تعادل خارج شده و باعث نارضایتی افراد می‌شود اما به هرحال روشی است که این روزها باعث درآمدزایی برای برخی شده است.

کسب درآمد از بیت کوین با کدنویسی و طراحی

این روزها بیشتر از هر زمان دیگری کدنویس هایی که در حوزه بیت کوین و بلاک چین  مهارت دارند موردنیاز هستند و این روند کم کم در ایران هم جایگاه خود را پیدا می‌کند.

مشاغل با کلاس کد نویسی در مدل های متفاوت و سطوح درآمدی مختلفی وجود دارند و این دیگر به شما و سابقه کاری و نمونه کارهایی که ارائه می‌دهید بستگی دارد که چقدر درآمد داشته باشید.

بیت کوین قرض بدهید

Bitbond سایتی است که امکان قرض دادن بیت کوین را برای بیت کوین داران فراهم می‌آورد. اینجا شرایطی کمی‌متفاوت است.

درواقع این گزینه کسب درآمد از بیت کوین بیشتر برای افرادی مفید است که قبلاً مقدار قابل قبولی از بیت کوین داشته باشند.

این مدل کار کردن با بیت کوین ریسک هایی ازجمله از دست رفتن دارایی و نبود سازمان قانونی برای پیگیری ضمانت وام و ضرر ناشی از نوسانات قیمت را به همراه دارد.

ماینینگ بیت کوین

در سال های اولیه ظهور بیت کوین، ماینینگ بسیار کم هزینه بود و به سادگی و سهولت انجام می‌شد. همان زمان هزاران بیت کوین نصیب ماینرها شد.

اما اکثر آنها اصلاً تصور نمی‌کردند روزی قیمت بیت کوین به بیشتر از 10000 دلار برسد درنتیجه بخشی زیادی از موجودی بیت کوینشان را خرج کردند.

امروز اما ماینرها ارزش بیت کوین را به خوبی می‌دانند و همین باعث شده که فرایند ماینینگ به سادگی گذشته نباشد و به یک فرایند هزینه بر و زمان بر تبدیل شود.

اما به هر روی یک از راه های کسب درآمد از بیت کوین همین ماینینگ یا استخراج بیت کوین است.

نکته مهم این است که برای استفاده از این روش کسب درآمد باید مقداری سرمایه اولیه داشته باشید.

بیت کوین: سه تاش 161 میلیون تومان!

قیمت هر بیت کوین امروز (زمان نگارش این پست) معادل 11949 دلار است. ممکن است فردا سیر صعودی داشته باشد و نرخ بازگشت سرمایه گذاری آن در طول این ماه نسبت به ماه گذشته بیشتر باشد.

این ها جملات آشنایی هستند که از معامله گران بیت کوین زیاد می‌شنویم. یکی دیگر از راه های کسب درآمد از بیت کوین دادوستد یا ترید (Trade) است.

تریدرها باید دانش وسیعی از تغییرات بازار، انواع نمودارهای قیمت و تکنیک های پیش بینی داشته باشند و چون دادوستد بیت کوین به نظر سودآورتر از سایر روش هایی است که در اینجا معرفی کردیم ویژگی های دیگری همچون پیگیری اخبار بیت کوین مخصوصاً در خبرگزاری های خارجی، شناخت روندهای بازار و داشتن هوش اقتصادی برای یک تریدر اجباری هستند. 

جمع بندی

در این نوشتار سعی کردیم از بهترین روش های کسب درآمد از بیت کوین برای شما بگوییم. هرچند این ها تنها روش های موجود نیستند اما از قبل آزموده شده و معتبرند.
همان طور که در طول این نوشته هم گفتیم کسب بیت کوین رایگان تقریباً غیرممکن است. بنابراین اگر بیت کوین می‌خواهید باید توان علمی‌خود را تقویت کنید و در کنار آن از صرف زمان و انرژی واهمه ای نداشته باشید. ما برای شما والت های پر از بیت کوین آرزومندیم.

۶۲ نظرات

 1. Avatar

  ALOM

  2018/05/02 در 11:41

  سلام خیلی خوب بود
  یک سوال داشتم
  من در یک سایت تبلیغاتی دلار جمع کردم بعد دلارها را چجوری به بیت کوین تبدیل کنم

  پاسخ

  • irblockchain

   irblockchain

   2018/05/06 در 09:56

   سلام
   شما باید با دلارها کد وکس (Wex) بخرید. بعد با کد وکس بیت‌کوین بخرید. برای انجام دادن این کارا باید به سایت صرافی‌های آنلاین ایرانی که قابل اعتماد باشن بری. موفق باشی

   پاسخ

  • Avatar

   Navid

   2018/08/13 در 20:49

   داداش اون سایت ها الکیهدشماره حساب میده که تو پول بزنی براش

   پاسخ

  • Avatar

   آرش حاتمی

   2018/10/13 در 20:26

   لطفا این سایت هارو به ما هم معرفی گنید

   پاسخ

 2. Avatar

  امیر

  2018/05/18 در 01:01

  سلام دوست عزیز ای کاش بگید از طریق کدوم سایت(آدرس) تبلیغاتی دلار کسب کردید؟روش کار؟

  پاسخ

 3. Avatar

  reza

  2018/07/02 در 18:26

  alibood

  پاسخ

 4. Avatar

  حجت

  2018/07/13 در 12:33

  در کیف پول پایر میتونی تبدیل کنی به هر چی که میخوای

  پاسخ

 5. Avatar

  نفیسه

  2018/08/04 در 12:22

  سلام . یک سوال داشتم . زمانیکه از طریق سایت CoinAdder شروع به کار میکنم آدرس بیت کوین رو یک چیزه دیگه میزنه نه آدرس بیت کوین خودم . این درسته یا نه ؟ با اینکه اولش آدرس بیت کوین خودمو ثبت کردم. کسی میدونه راهنمایی کنه .

  پاسخ

  • irblockchain

   irblockchain

   2018/08/04 در 14:30

   از چه والتی استفاده کردید؟ برای ما این اتفاق نیفتاد.

   پاسخ

 6. Avatar

  محمود جولایی

  2018/08/05 در 14:47

  عالی بود.
  خیلی موضوع جالبی هست در سرتاسر دنیای کسب درامد غیر فعال ولی متاسفانه در کشور ما هیچکسی باورش نداره و حتی فکر میکنند کلاهبرداریه یا هرمیه …
  امیدوارم بحث کسب درامد از ارزهای دیجیتالی شکل قانون بگیره
  موفق باشید

  پاسخ

 7. Avatar

  پویا

  2018/08/05 در 17:25

  دوستان من ۳۸۸۸۰۰۰ساتوشی رو امروز دریافت کردم کاملا معتبر و واقعی برای دریافت لینک و اموزش ۱۰۰% رایگان به ایدی تلگرام zendegim_heh مراجعه کنیدهمچنین میتوانم اثبات کنم که واقعا این مبلغو دریافت کردم به امید موفقیت دوستان

  پاسخ

  • Avatar

   روزبه

   2018/10/30 در 14:13

   سلام دوست عزیز
   ممکنه آیدی تلگرام خودت رو مجددا بفرمایی
   این آیدی که نوشتی درسته یا غلطه ؟

   پاسخ

  • Avatar

   امیر

   2018/11/15 در 12:29

   این ایدی اشتباهه لطفا تصیحش کن

   پاسخ

 8. Avatar

  bahram

  2018/08/06 در 14:14

  سلام میشه یه کم در مورد کد wex توضیح بدین؟ بعد چطوری میشه برداشت کرد به تومان؟

  پاسخ

  • irblockchain

   irblockchain

   2018/08/07 در 14:02

   سلام بهرام، کد وکس یک ماهیت ارزی معادل پوله. یعنی شما می‌تونی با پرادخت مثلا ۱۰۰ دلار یا ۱ میلیون تومان، به میزان معادل کد وکس دریافت کنی و بعد از این کد برای انجام معامله با رمزارزها در صرافی‌های مختلف استفاده کنی — اگر بخوای کد وکس رو به تومان تبدیل کنی می‌تونی به سایت بعضی از صرافی‌های ایرانی مراجعه کنی یا اینکه به یک سری افرادی که این کدها رو میخرن بفروشید.

   پاسخ

 9. Avatar

  شاهو

  2018/08/06 در 23:13

  سلام ببخشید در ثبت نام سایت درخواست Bitcoin Address کرده
  Bitcoin Address چیست؟؟

  پاسخ

  • irblockchain

   irblockchain

   2018/08/07 در 14:09

   سلام شاهو، شما برای اینکه بتونی از بیتکوینهای خودت نگهداری باید یه نرم‌افزار یا سخت‌افزاری داشته باشی که نقش کیف‌پول رو بازی می‌کنند. شما می‌تونی یک کیف پول برای بیت‌کوین داخل گوشی اندرویدی‌ات نصب کنی. مثلا کوینومی گزینه خوبیه (نصب و دانلود کوینومی). وقتی این اپ رو نصب کردی، از قسمت Receive یک آدرس حرفی عددی به شما داده میشه که باید اونو در قسمت Bitcoin Address سایت کپی کنی.

   پاسخ

   • Avatar

    Amin

    2018/10/14 در 05:51

    من آلان برنامه بلاک چین نصب کردم فقط بهم بگین چطوری بیت کوین تبدیل به پوند یا دلار کنم

    پاسخ

  • irblockchain

   irblockchain

   2018/08/15 در 17:05

   سلام، کدوم سایت؟ Bitcoin Address همون آدرس کیف پول الکترونیکی شماست که قرار هست بیت‌کوین‌ها به اون ارسال بشوند.

   پاسخ

 10. Avatar

  Hatef

  2018/08/11 در 10:54

  برای ای او اس چه لینکی برای کیف پول هست؟

  پاسخ

  • irblockchain

   irblockchain

   2018/08/15 در 17:01

   سلام هاتف، شما می‌تونی کیف‌پول ای‌اواس نسخه ویندوز رو دانلود کنی اما سعی کن تمام اقدامات امنیتی از جمله بک‌آپ گرفتن رو حتما انجام بدی.

   پاسخ

 11. Avatar

  Hatef

  2018/08/11 در 11:42

  اقا من در قسمت reffer چی بزنم

  پاسخ

  • irblockchain

   irblockchain

   2018/08/15 در 17:01

   شما هیچی وارد نکنید

   پاسخ

 12. Avatar

  AMIR JJ

  2018/08/13 در 15:15

  سلام ببخشید سایت bitcofarm اسکم هست یا ن

  پاسخ

 13. Avatar

  مهدی

  2018/08/14 در 13:35

  سلام
  سایت avamoney.site برای درامد زایی چجوریه؟چون این سایت هم بیت کوین میده

  پاسخ

  • irblockchain

   irblockchain

   2018/08/15 در 17:03

   سلام مهدی، ما تا حالا با این سایت کار نکردیم و به نظر میاد چندان هم معتبر نیست. اگر قدرت ریسک‌پذیری شما بالاست می‌تونید از این سایت استفاده کنید.

   پاسخ

  • Avatar

   مهران

   2018/08/24 در 19:11

   سلام مهدی جان و سایر دوستانی ک با وبسایت های کلیکی کار میکنید، وبسایت های کلیکی اکثرا همشون اسکم هستن و کلاهبرداری بیش نیست
   همین وبسایتی ک این دوستمون معرفی کردن چندین وبسایت دیگه هم هست با اسم های متفاوت ولی همگی شبیه به هم هستن
   Avamoney.club
   Alumoney.club
   Heymoney.club
   و خدا میدونه چه وبسایت های دیگه ای به این نام ها ک money دارن ساخته شده، تمامی این وبسایت ها اسکم هستن و هیچ پرداختی تا الان نداشتن، پس وقت خودتون و از همه مهمتر پول خودتونو برای هرچیزی ک مطمعن نیستین حروم نکنین

   پاسخ

 14. Avatar

  رضا

  2018/08/19 در 17:10

  سلام . آیا سایتی هست که ازش تبلیغ بگیریم و تو سایتمون بذاریم و کاربر با کلیک روی اون بهمون بیت کوئین بده ؟

  پاسخ

 15. Avatar

  بهزاد

  2018/08/21 در 19:18

  دوستان تو سایت coinadeer چیو باید تبلیغ کنیم و چ جوری؟اصلا پرداختی هم داره ؟

  پاسخ

 16. Avatar

  امیرحسین

  2018/08/25 در 03:00

  سلام من تو سایت acamoney.club دلار درآمد داشتم معادل ۱۵۰ دلار میخواستم بدونم چطوری میتونم اینو ازشون بگیرم چون حساب ارزی ندارم میتونم به صورت بیت کوین بگیرم؟؟؟ لطفا جواب بدین

  پاسخ

  • Avatar

   امیرحسین

   2018/08/25 در 03:02

   این و پول و در ازای دیدن تبلیغات میده

   پاسخ

   • Avatar

    علیرضا

    2018/08/29 در 22:04

    من داخل این سایت به حد نصاب رسیدم همه کار کردم الان داره میگه ۳۰تا ۶۰روز طول می‌کشه و من واقعا نمی‌دونم بیده یا نه کسی هست که این سایت تایید کنه

    پاسخ

  • Avatar

   احسان

   2018/08/31 در 02:32

   دوست عزیز این سایت بیت کوین نمیده
   شما باید ۴۰ نفر زیر مجموعه داشته باشی تا سایت اجازه برداشت به شمارو بده..برداشت هم به صورت واریز مستقیم به حساب بانکی صورت میگیره

   پاسخ

   • Avatar

    ساناز

    2018/10/21 در 15:19

    این سایت اسکم هست ..من بالای ۴۰ زیرمجموعه جمع کردم بعدش گفت یا ۱۰ دلار بده یا ۳۰تا۶۰ روز باید بمونی تا اکانتت approve بشه..
    که البته این هم شگردشون هست..توی یوتیوب ویدیوهای مختلفی هست که اسکم بودن این سایت که با نام های مختلفی وجود داره رو اثبات کرده. این سایت روزی ۳۰۰دلار ادعا میکنه که میده درحالیکه هیچ سایت کلیکی وجود نداره که روزی بالای ۱۵ دلار بده!
    حتما تحقیق کنید

    پاسخ

    • Avatar

     فری

     2018/11/01 در 22:48

     سایتی کلیکی که ۱۵ دلار میده چیه

     پاسخ

   • Avatar

    Ebrahim

    2018/10/22 در 09:05

    من چهل نفر برای جور کردم ولی میگه ده دلار بده الان‌‌واریزکنم یا۶۰روز دیگه بهت میدم کلاه برداری است

    پاسخ

 17. Avatar

  Pouya

  2018/08/29 در 11:18

  کانالی برای دوستان و کاربران ک ربات ها و سایت های معتبر که هر لحظه اسکم بودن سایت ها را گزارش خواهد کرد و فیلم عکس برداشتی از ربات و کانال را قرار خواهد داد
  همه اطلاعات درباره ی کسب بیت کوین
  لینک کانال:
  https://t.me/siteandrobot

  پاسخ

 18. Avatar

  امیر

  2018/09/03 در 09:55

  سلام دوستان وقت بخیر من هم توی این سایت ۴۰ زیر مجموعه گرفتم و ۱۷۰ دلار بهم یه شماره اکانت بیتکوین داد ولی نه میتونم به کیف پول منتقل کنم نه به خریداری بیتکوین بفروشم لطفاً اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه ممنون از شما

  پاسخ

 19. Avatar

  s.m

  2018/09/03 در 17:06

  سلام دوستان من هزار زیر مجموعه دارم با هزارو هفتصد دلار نمیدونم واریزی داره یانه میگه ۳۰ تا ۶۰ روز فکر کنم رباته چون جواب نمیده گیر کردم کسی برداشتی داشته؟

  پاسخ

 20. Avatar

  مهرداد

  2018/09/05 در 03:39

  ارجاع دهنده چیه ؟

  پاسخ

 21. Avatar

  یاشار

  2018/09/06 در 16:32

  http://finmag.ir مجله مالی اقتصادی و ارزهای دیجیتال

  پاسخ

 22. Avatar

  سsa

  2018/10/07 در 21:25

  سلام ممنون از سایت خوبتون یه لطفی بکنید mrumoney.site
  این سایت یه بررسی بکنید که معتبر هست یا نه دلار میده اصلا

  پاسخ

 23. Avatar

  سعید

  2018/10/09 در 18:30

  سلام من تو بیت کویین ثبت نام کردم ولی نمی‌دونم چجوری باید سرود به درآمدزایی کنم میشه راهنماییم کنید

  پاسخ

 24. Avatar

  mahdi

  2018/10/11 در 00:42

  سلام حتما باید زیر مجموع داشته باشی تا ساتوشی بالا بره؟ من با یک زیر مجموعه میشه ۲۲۰۰ که ۲۰۰ برای زیر گروهمه و ۲۰۰۰برای خودم .ولی فکر میکنم بجز read کردن خودم و زیر مجموعم باز میشه جمع کرد .واینم بگم وقتی وقتش میشه اول میرم read میکنم هرچی این میده امتیاز من میشه با کامنت و فالو و فلش بالا زدن هیچی نمیده لطفا راهنمای کنید

  پاسخ

 25. Avatar

  فرید

  2018/10/12 در 22:43

  سلام معتبرترین سایت برای دیدن تبلیغ و بیت کوین گرفتن چی هست/ لطفا منو هم راهنمایی کنید

  پاسخ

 26. Avatar

  فرید

  2018/10/12 در 23:19

  CoinAdder ایا برای ورود به این سایت فیلتر شکن لازمه
  واسه من باز نکرد

  پاسخ

 27. Avatar

  ستاره

  2018/10/17 در 00:34

  سلام ممنون از سایت خوبتون
  سایت btcheat اسکم هست؟ توضیح بدید ممنون میشم

  پاسخ

  • IrBlockchain

   IrBlockchain

   2018/10/17 در 11:18

   سلام ستاره، نه به نظر نمی‌رسه اسکم باشه. اما شانس بیت‌کوین گرفتن در این سایت‌ها ۱ در ۱ میلیون هست، مگر اینکه خیلی خوش‌شانس باشی

   پاسخ

 28. Avatar

  رضا

  2018/10/19 در 13:04

  سلام
  لطفا آموزش ماینینگ بیت کوین ، آشنایی با دستگاه های استخراج توضیح بدین و دستگاه مقرون به صرفه معرفی کنید.

  پاسخ

 29. Avatar

  بیت کوین رایگان

  2018/10/20 در 10:56

  سلام . واقعا مقاله خوبی بود ممنون از شما

  پاسخ

 30. Avatar

  محمد

  2018/10/22 در 21:40

  سلام-من به اندازه مورد نیاز بیت کویین جمع کردم ولی بلد نیستم به کیف پولم بفرستم و بعد از اونجا به صرافی و تبدیل به ریال کنم لطفا تو رو خدا کمکم کنید من وقت زیادی صرف کردم.

  پاسخ

  • IrBlockchain

   IrBlockchain

   2018/10/24 در 14:23

   شما یک کیف‌پول جکس (JAXX) بر روی گوشی موبایل‌تون نصب کنید و بیت‌کوین‌ها را به آدرس این کیف‌پول انتقال دهید. در ضمن بیت‌کوین درست است نه بیت‌کویین.

   پاسخ

 31. Avatar

  sahin

  2018/10/25 در 17:41

  سلام چجوری میتونم ساتوشی بگیرم تازه سه روزه عضو شدم لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ

 32. Avatar

  kohestan

  2018/11/01 در 00:25

  سلام.برای امثال من که تازه ثبت نام کردیم و میخوایم شروع کنیم لطفا توضیح بدین و از کدام سایت ها تبلیغات ببینیم یا کالا برای تبلیغات بذاریم.ممنون.زودتر جواب بدین.

  پاسخ

 33. Avatar

  faezeh

  2018/11/06 در 14:35

  سلام من تازه میخام با بیت کویین کار کنم میشه بگید از کجا شروع کنم و چجوری؟
  هیچ اطلاعی ندارم فقط میدونم بیت کویین چیه ولی راه کسبشو نمیدونم

  پاسخ

  • Avatar

   مجید

   2019/08/18 در 23:11

   فائزه خانم شما در اولین مرحله باید coinpot یا کیف پول بسازید. داخل این کیف پول ۶ سایت دیگه هستش و شما پس از ثبت نام می تونین داخل اونها ساتوشی بگیرین ولی خیلی وقتگیر هستش.

   پاسخ

 34. Avatar

  Maryam

  2018/11/07 در 10:00

  سلام من میخوام بدونم چه شکلی روزانه بیشتر از چهارهزارتا پاور بگیرم
  لطفا بهم ایمیل بزنید
  maryamhtabatabai@gmil.com

  پاسخ

 35. Avatar

  سارا

  2018/11/13 در 01:53

  سلام کسی از سایت http://odmoney.icu/checkpay.php
  اطلاعی داره؟! واقعیت داره؟! کسی تاحالا ازش پرداختی داشته؟! تو صفحه اصلیش اسم ایرانی هام هست اخه
  من مراحل پرداختیش رو کامل کردم ولی میگه ۲۰ دلار به ادرس کیف پولی که میدن بابد واریز کنید تا پولتون براتون ازاد شه🙄🙄🙄

  پاسخ

 36. Avatar

  مهدی

  2019/02/13 در 11:43

 37. Avatar

  رضا

  2020/02/07 در 19:09

  سلام سایت coinpot معتبر هست؟؟؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

سرقت بیت کوین در قالب آژانس کاریابی از افراد جویای کار

نیروی ویژه پلیس در منطقه اوتار پرادش هند، یک گروه فعال در سرقت بیت کوین را که به عنوان یک …