صفحه اول بیت‌کوین بیت کوین 55 هزار دلاری پس از نصف شدن پاداش استخراج

بیت کوین 55 هزار دلاری پس از نصف شدن پاداش استخراج

۰
0
بیت کوین 55 هزار دلاری پس از نصف شدن پاداش استخراج

یکی از بنیان‌گذاران مورگان کریک (Morgan Creek) پیش بینی کرده قیمت بیت کوین پس از نصف شدن پاداش استخراج در ماه می 2020 به 55 هزار دلار برسد.

جیسون ای ویلیامز، هم بنیان‌گذار و شریک صندوق مورگان کریک دیجیتال و همکار آنتونی پامپلیانو، تحلیلگر رمز ارزها در توییتر به این موضوع اشاره کرده است. او می‌گوید پس از نصف شدن پاداش بیت کوین در سال آینده، ارزش این بازار در مجموع به یک تریلیون دلار خواهد رسید، به این معنا که قیمت این رمز ارز به 55 هزار دلار صعود خواهد کرد.

پیش از این نصف شدن پاداش ماینینگ در سال 2016 اتفاق افتاد. مورد بعدی (این اتفاق هر چهار سال یک بار رخ می‌دهد) با محاسبات ریاضی در سال 2020 برنامه‌ریزی شده است. پاداش ماینرها برای هر بلوک جدید تولیدشده نصف می‌شود، بنابراین بیت کوین کمیاب‌تر و نسبت به قبل کندتر به بازار تزریق خواهد شد.

بسیاری از کارشناسان رمز ارزها دراین‌باره شرط‌بندی کرده‌اند که شاهد افزایش قیمت قابل توجه بیت کوین خواهند بود. افرادی مانند جان مک آفی و تیم دراپر نیز پیش‌بینی‌های خودشان را داشته‌اند. مک آفی تاکید می‌کند که قیمت بیت کوین در دسامبر 2020 به یک میلیون دلار می‌رسد.

این مطلب را از دست ندهید:  نبرد بی‌پایان دستگاه‌های ای‌سیک و بلاک چین های ضد ای‌سیک

کاربر PlanB نیز که یکی از تحلیل گران رمز ارزها در توییتر است پیش‌بینی کرده که پیش از نصف شدن پاداش استخراج در ماه می سال آینده، قیمت هر بیت کوین به 55 هزار دلار می‌رسد.

جمعه هفته گذشته یک روز به خصوص بود، روزی که بسیاری از افراد حرفه‌ای این حوزه خبر دادند که بلاک 600 هزارم در بلاک چین بیت کوین ماین شده است. این یعنی تنها سه میلیون بیت کوین باقی مانده است و 18 میلیون بیت کوین پیش از این ماین شده بوده است.

برخی اعتقاد دارند که این حقیقت در کنار نصف شدن پاداش ماینینگ باعث افزایش قیمت بیت کوین خواهد شد.

u.today

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

سرقت بیت کوین در قالب آژانس کاریابی از افراد جویای کار

نیروی ویژه پلیس در منطقه اوتار پرادش هند، یک گروه فعال در سرقت بیت کوین را که به عنوان یک …