صفحه اول اخبار تقریباً نیمی از کوین‌های معرفی‌شده در سال 2017 دیگر وجود ندارند!

تقریباً نیمی از کوین‌های معرفی‌شده در سال 2017 دیگر وجود ندارند!

۰
0
تقریباً نیمی از کوین‌های معرفی‌شده در سال 2017 دیگر وجود ندارند!

افزایش شگفت انگیز بهای بیت کوین در سال 2017 باعث شد تا رمز ارز های جدیدی معرفی شوند اما امروز 47 درصد آن ها دیگر وجود ندارند.

بر اساس داده های سایت bitcoin.com و Tokendata در حدود 902 رمز ارز  جدید در سال 2017 معرفی شدند. اما اکنون و باگذشت تقریباً سه ماه از سال 2018 می‌توان مشاهده کرد که تعداد زیادی از آن ها شکست خورده اند.

برخی در همان مراحل ابتدایی معرفی طعم تلخ شکست را چشیده اند و برخی دیگر یا دچار کمبود بودجه شدند یا تبلیغات کافی نداشتند.

این در حالی است که برخی از آن ها حتی توانسته بودند بیشتر از 10 میلیون دلار سرمایه جمع کنند. اتمسفر پیرامون رمز ارز های تازه متولدشده چندان امیدوارکننده نبوده است و این طور که تحقیقات نشان می‌دهد از این 46 درصد، شرایط 113 رمز ارز  نیز نزدیک به شکست خورده اعلام شده است.

یکی از دلایل این وضعیت عدم فعالیت در شبکه های اجتماعی و داشتن جامعه کاربران کوچک بوده است که نمی‌توانند باقدرت از رمز ارز های نوپا حمایت کنند.

این مطلب را از دست ندهید:  عربستان سعودی و امارات برای ساخت یک ارز دیجیتال با همدیگر همکاری می‌کنند

بااین همه از شروع 2018 میلادی شرکت های جدیدی مثل لاین، تلگرام، کداک و آتاری اعلام کرده اند که می‌خواهند رمز ارز  اختصاصی خودشان را توسعه دهند آن هم در بازاری که رقابتی تر از سال گذشته است.

علاوه بر بازار رقابتی تر، وضع قوانین و دستورالعمل های سخت گیرانه تر در کشورها می‌تواند بر ماندگاری یا مرگ زودهنگام این رمز ارز ها اثر بگذارد.

اما در نهایت به نظر می‌رسد آنچه تعیین کننده موفقیت و ثبات ارزهای دیجیتال نوپا است، به کاربردهای مفیدی ربط داشته باشد که آن ها می‌خواهند از فناوری بلاک چین در اختیار مشتریان شان قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

پیشنهاد فرانسه برای ارائه یک رمز ارز اروپایی در مقابل لیبرا فیسبوک

وزیر دارایی فرانسه معتقد است اروپا باید برای به چالش کشیدن لیبرا فیسبوک رمز ارز دیجیتالی خ…