پلتفرم بنکرا (ICO): جهانی بدون تبعیض در عرصه خدمات بانکی

  • توسط IrBlockchain
  • ۱۲ ماه قبل
  • ۰
پلتفرم بنکرا (ICO): جهانی بدون تبعیض در عرصه خدمات بانکی

پلتفرم زنجیره‌بلوکی بَنکِرا راهکارهای خلاقانه‌ای را معرفی کرده تا علاوه بر ساختارشکنی هزینه نهایی خدمات بانکی برای مشتریان را نیز کاهش دهد.

بنکرا به دنبال ایجاد تحول و حتی ساختارشکنی در فضای فعلی بانکداری جهان است. فراخوان سیستمی که در اسپکتروکوین انجام شد منجر به پیدایش بَنکِرا شد.
اسپکتروکوین از ابتدا مجموعه‌ای متشکل از صرافی رمرزارز، کیف پول الکترونیکی، کارت‌بانکی و پردازشگر پرداخت بود و بااینکه برنامه‌ای برای ورود به بانکداری نداشته اما برای اینکه در فضای رقابت بماند تصمیم گرفته بَنکِرا را در سه عرصه زیر گسترش دهد.

خدمات بانکی پلتفرم بنکرا

شبیه به همه بانک‌ها، بَنکِرا نیز امکان افتتاح انواع حساب‌ها را برای مشتریان عادی فراهم می‌کند.

همچنین سایر خدمات بانکی نیز قابل‌اجرا است با این تفاوت که در کنار پول کاغذی از رمزارزهایی مثل بیت‌کوین، نِم، دَش و … نیز پشتیبانی می‌شود.

طراحان این پلتفرم با استفاده از راهکارهایی مثل شناخت مشتری (Know Your Costumer) و اعمال شیوه‌های تشخیص تقلب سعی کرده‌اند مفهوم تسویه‌حساب فوری در بانکداری را ارتقا ببخشند.

این راهکارها همچنین باعث بهبود سیستم وام‌دهی شده به دلیل اینکه قدرت اقتصادی هر مشتری را تعیین می‌کند.

یکی دیگر از معضلات اساسی جوامع در حوزه اقتصاد و خدمات بانکی، تورم و سرمایه‌گذاری اشتباه و راکد برای تحمل تورم است.این در حالی است که پلتفرم زنجیره‌بلوکی بَنکِرا با پیروی از اصول پیشنهادی رابرت جی‌شیلر که برنده جایزه نوبل هم بوده در پی حل این مشکلات است.

ارائه صندوق‌های قابل معامله در بورس و فراهم‌سازی بودجه‌های رمز ارزی در قالب سبدها از دیگر ابتکارات بَنکِرا هستند که فرایند سرمایه‌گذاری را بهبود می‌بخشند.

خدمات بانکی برای همه با امکانات فناوری زنجیره‌بلوک اتریوم در مرحله ICO

نکات مهم برای سرمایه‌گذاری در بنکرا + مشخصات فنی

بَنکِرا در حال حاضر ملزومات فناوری اطلاعات را در اختیار دارد و با گردآوری یک گروه قوی و گروهی از مشاوران خبره مشغول توسعه این پلتفرم است.
افرادی که توکن‌های بنکرا (BNK) را بخرند می‌توانند از پورسانت هفتگی که حاصل ۲۰ درصد از درآمد خالص تراکنش‌ها است بهره‌مند شوند.

نام توکن BNK
پلتفرم اتریوم
قیمت توکن ۱ توکن = ۰.۰۱۷ یک یورو
شروع ICO ۲۷ نوامبر ۲۰۱۷
پایان ICO ۲۸ فوریه ۲۰۱۸
مدیر عامل ویتاتاس کارالویسیوس (لینکدین)
مدیر فناوری یوستاس دوبلیاسکاس (لینکدین)
مقاله سفید بخوانید
صفحه ICO خرید کنید

هشدار⚠️: آی‌آر بلاک‌چین مسئولیتی در قبال سود یا ضرر احتمالی شما ندارد. لطفا پس از تحقیقات کافی و گردآوری اطلاعات صحیح سرمایه‌گذاری در ICO ها را شروع کنید. 

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Read more:
معرفی ICO برای ورزش و بازی‌های الکترونیک
پلتفرم بازی و ورزش‌های الکترونیک گیزر (ICO): در فضای زنجیره‌بلوک رقیب بطلبید

گیزر شبکه‌ای است که باهدف ایجاد اشتیاق بیشتر در اقتصاد رقابتی بازی و ورزش‌های الکترونیک طراحی‌شده است. رویدادهای رقابتی درواقع...

Close