صفحه اول ICO پلتفرم بنکرا (ICO): جهانی بدون تبعیض در عرصه خدمات بانکی

پلتفرم بنکرا (ICO): جهانی بدون تبعیض در عرصه خدمات بانکی

۰
0
پلتفرم بنکرا (ICO): جهانی بدون تبعیض در عرصه خدمات بانکی

پلتفرم زنجیره بلوکی بَنکِرا راهکارهای خلاقانه ای را معرفی کرده تا علاوه بر ساختارشکنی هزینه نهایی خدمات بانکی برای مشتریان را نیز کاهش دهد.

بنکرا به دنبال ایجاد تحول و حتی ساختارشکنی در فضای فعلی بانکداری جهان است. فراخوان سیستمی‌که در اسپکتروکوین انجام شد منجر به پیدایش بَنکِرا شد.
اسپکتروکوین از ابتدا مجموعه ای متشکل از صرافی رمرزارز، کیف پول الکترونیکی، کارت بانکی و پردازشگر پرداخت بود و بااینکه برنامه ای برای ورود به بانکداری نداشته اما برای اینکه در فضای رقابت بماند تصمیم گرفته بَنکِرا را در سه عرصه زیر گسترش دهد.

خدمات بانکی پلتفرم بنکرا

شبیه به همه بانک ها، بَنکِرا نیز امکان افتتاح انواع حساب ها را برای مشتریان عادی فراهم می‌کند.

همچنین سایر خدمات بانکی نیز قابل اجرا است با این تفاوت که در کنار پول کاغذی از رمز ارزهایی مثل بیت کوین، نِم، دَش و … نیز پشتیبانی می‌شود.

طراحان این پلتفرم با استفاده از راهکارهایی مثل شناخت مشتری (Know Your Costumer) و اعمال شیوه های تشخیص تقلب سعی کرده اند مفهوم تسویه حساب فوری در بانکداری را ارتقا ببخشند.

این راهکارها همچنین باعث بهبود سیستم وام دهی شده به دلیل اینکه قدرت اقتصادی هر مشتری را تعیین می‌کند.

یکی دیگر از معضلات اساسی جوامع در حوزه اقتصاد و خدمات بانکی، تورم و سرمایه گذاری اشتباه و راکد برای تحمل تورم است.این در حالی است که پلتفرم زنجیره بلوکی بَنکِرا با پیروی از اصول پیشنهادی رابرت جی شیلر که برنده جایزه نوبل هم بوده در پی حل این مشکلات است.

این مطلب را از دست ندهید:  پلتفرم تبلیغات پاپیروس (ICO): ایجاد اکوسیستم غیرمتمرکز در تبلیغات دیجیتال

ارائه صندوق های قابل معامله در بورس و فراهم سازی بودجه های رمز ارزی در قالب سبدها از دیگر ابتکارات بَنکِرا هستند که فرایند سرمایه گذاری را بهبود می‌بخشند.

نکات مهم برای سرمایه گذاری در بنکرا + مشخصات فنی

بَنکِرا در حال حاضر ملزومات فناوری اطلاعات را در اختیار دارد و با گردآوری یک گروه قوی و گروهی از مشاوران خبره مشغول توسعه این پلتفرم است.
افرادی که توکن های بنکرا (BNK) را بخرند می‌توانند از پورسانت هفتگی که حاصل ۲۰ درصد از درآمد خالص تراکنش ها است بهره مند شوند.

نام توکن

BNK

پلتفرم

اتریوم

قیمت توکن

1 توکن = 0.017 یک یورو

شروع ICO

27 نوامبر 2017

پایان ICO

28 فوریه 2018

مدیر عامل

ویتاتاس کارالویسیوس (لینکدین)

مدیر فناوری

یوستاس دوبلیاسکاس (لینکدین)

مقاله سفید

بخوانید

صفحه ICO

خرید کنید

هشدار️: آی آر بلاک چین مسئولیتی در قبال سود یا ضرر احتمالی شما ندارد. لطفا پس از تحقیقات کافی و گردآوری اطلاعات صحیح سرمایه گذاری در ICO ها را شروع کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

نگاهی به STO ؛ رقیب جدی ICO

ICO شیوه جدیدی برای تامین مالی جمعی مبتنی بر توکن های رمزنگاری شده است که از چند سال پیش م…