صفحه اول اتریوم یک پلتفرم سرمایه‌گذاری جمعی با استفاده از اتریوم و بیت کوین ساخته می شود

یک پلتفرم سرمایه‌گذاری جمعی با استفاده از اتریوم و بیت کوین ساخته می شود

۰
0
یک پلتفرم سرمایه‌گذاری جمعی با استفاده از اتریوم و بیت کوین ساخته می شود

این پلتفرم جدید که با بهره گیری از قراردادهای هوشمند ساخته شده به فعالان و کارآفرینان حوزه ارزهای رمزپایه امکان می‌دهد تا بتوانند برای ایده های جدیدشان از طریق بیت کوین یا اتریوم کمک مالی جمع کنند.

سازندگان این پلتفرم بر این باورند که از طریق استفاده از خدمات آنها، صاحبان پروژه یا ایده می‌توانند با ایجاد کردن ژتون های مجازی به عنوان پاداش برای سرمایه گذاران آن ها را تشویق کنند. البته این پاداش های دریافتی نیز قابل مبادله یا معاوضه در بازار ارزهای رمز پایه هستند.

همان طور که ذکر شد این پلتفرم زنجیره بلوکی (Blockchain) با استفاده از قراردادهای هوشمند کار می‌کند به همین دلیل خیلی از عملکردهای آن به اتریوم وابسته هستند. علاوه بر این ویژگی پشتیبانی از بیت کوین که توسط شرکت دیگری در اختیار FundYourselfNow قرارگرفته نیز به ارزش آن بیشتر افزوده است.

در بیان ارزش قراردادهای هوشمند می‌توان گفت که آن ها برای ارتقای سطح مسئولیت پذیری درون فضای سرمایه گذاری جمعی به وجود آمده اند. همچنین با توسل به روش های پرداخت امن در زنجیره بلوک که  همه سرمایه یکجا به کارآفرین یا صاحب ایده پرداخت نمی‌شود این امکان پیش می‌آید تا اگر پروژه درنهایت با شکست مواجه شد، سرمایه گذار بتواند پولی را که داده پس بگیرد. همین نکته ظریف ریسک سرمایه گذاری در بازار ارزهای رمز پایه را به شدت کاهش داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…