صفحه اول ICO پلتفرم صرافی استریمیتی (ICO): تا کی قربانی صرافی‌های متمرکز باشیم؟

پلتفرم صرافی استریمیتی (ICO): تا کی قربانی صرافی‌های متمرکز باشیم؟

۰
0
پلتفرم صرافی استریمیتی (ICO): تا کی قربانی صرافی‌های متمرکز باشیم؟

آمار سرقت هکرها از پلتفرم های صرافی متمرکز رو به افزایش است و میلیون ها دلار معادل رمز ارز های مختلف قربانی عدم امنیت شده اند.

صرافی غیرمتمرکز برای رمز ارز ها در واقع امکانی است که برخلاف صرافی های متمرکز در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد تا علاوه بر مالکیت دارایی، مالک انتقال و خریدوفروش آن دارایی ها نیز باشند.

به عبارت دیگر با استفاده از پلتفرم های صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر فناوری بلاک چین می‌توان انتظار داشت که تمام معاملات بیت کوین و آلت کوین ها بر روی یک دفترکل نگهداری شود که تراکنش های آن توسط همگان کنترل و تأیید می‌شود. درنتیجه بروز خطا در بخشی از عملکرد صرافی باعث اختلال در کل آن نمی‌شود.

حالا طراحان پلتفرم استریمیتی (Streamity) با توجه به پتانسیل صرافی های غیرمتمرکز می‌خواهند محصولی مبتنی بر آن ارائه دهند و امیدوارند سرمایه لازم را از طریق عرضه اولیه سکه جمع آوری کنند.

پلتفرم صرافی غیرمتمرکز استریمیتی چگونه عمل می‌کند؟

محصول اصلی پروژه استریمیتی، Streamdesk است که به عنوان یک تجمیع کننده وظیفه تضمین صحت تبادل و معامله ها با استفاده از قراردادهای هوشمند را بر عهده دارد.

این تجمیع کننده ابتدا از ارزش بازار و داده های مربوط به قیمت کوین ها را از اکثر صرافی ها جمع آوری می‌کند. در مرحله بعدی قیمت ها با نرخ حقیقی آن ها در بازار یکسان سازی می‌شود و درنتیجه تمام کارمزدها به طور شفاف اعلام می‌شوند.

این مطلب را از دست ندهید:  پلتفرم بنکرا (ICO): جهانی بدون تبعیض در عرصه خدمات بانکی

صرافی های غیرمتمرکز با استفاده از این ابزار معامله کنندگان را از حضور در مکان هایی مثل تالار بورس، بازار سهام، بانک های سرمایه و انواع اشکال واسطه ها راحت می‌کند.

نکات مهم برای سرمایه گذاری در استریمیتی + مشخصات فنی

نام توکن قابل استفاده در شبکه استریمیتی STM است که برای دسترسی به خدمات می‌توان از آن استفاده کرد.

70 درصد از توکن ها برای شرکت کنندگان در ICO و 25 درصد برای تیم استریمیتی کنار گذاشته شده است. همچنین 2 درصد برای شرکا و ناظران شبکه و درنهایت 3 درصد به برنامه های تشویقی اختصاص داده شده است.

نقشه راه صرافی غیرمتمرکز استریمیتی نشان می‌دهد که از تابستان 2019 اپ های اندرویدی و IOS آن عرضه می‌شوند و درنهایت از زمستان 2019 می‌توان انتظار داشت که این صرافی به طور جدی وارد عرصه مبادله رمز ارز ها شود.

نام توکن

STM

پلتفرم

اتریوم

قیمت توکن

یک توکن = 0.0004 اتر

شروع ICO

25 ژوئن 2018

پایان ICO

6 آگوست 2018

موسس و مدیرعامل

ولادیسلاو کازنتسوف (لینکدین)

مدیر محتوا

دنیل لوبوف (لینکدین)

تاپیک در Bitcoin talk

بخوانید

مقاله سفید

بخوانید

صفحه ICO

خرید کنید

هشدار️: آی آر بلاک چین مسئولیتی در قبال سود یا ضرر احتمالی شما ندارد. لطفاً پس از تحقیقات کافی و گردآوری اطلاعات صحیح سرمایه گذاری در ICO ها را شروع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

نگاهی به STO ؛ رقیب جدی ICO

ICO شیوه جدیدی برای تامین مالی جمعی مبتنی بر توکن های رمزنگاری شده است که از چند سال پیش م…