صفحه اول تجارت بازار سرمایه رنت بری (ICO): مستاجر و موجر و اجاره خانه در فضای بلاک چین

رنت بری (ICO): مستاجر و موجر و اجاره خانه در فضای بلاک چین

۰
0
امکان اجاره خانه با استفاده از فناوری زنجیره‌بلوک و اتریوم

پلتفرم رنت‌بری با استفاده از امکانات زنجیره بلوک اتریوم و قراردادهای هوشمند فرایند اجاره خانه را تسهیل و واسطه‌ها را حذف می‌کند.فرایند سنتی اجاره خانه علاوه بر هزینه‌های گزاف اجاره و پول‌پیش مشکلات دیگری را هم بر خانه‌به‌دوشان تحمیل می‌کند.

ازجمله این مشکلات جستجو برای خانه و قرارهای ملاقات با مشاوران املاک مختلف در محله‌های گوناگون است که باعث مصرف بیهوده زمان و پول و … می‌شود.

اجاره‌ خانه در بنگاه زنجیره بلوک

پلتفرم رنت بری که سازندگانش کم‌وبیش خودشان مشکلات اجاره خانه را حس کرده بودند باهدف تبدیل کردن فرایند اجاره خانه به یک امر لذت‌بخش به وجود آمده است.

این پلتفرم زنجیره‌بلوکی با بهره‌گیری از قراردادهای هوشمند باعث می‌شود تا انبوهی از کاغذبازی‌ها در هنگام اجاره به‌صورت خودکار انجام شوند.

همچنین ساختار توزیع‌شده بلاک‌چین (زنجیره‌بلوک) منطق حاکم بر دریافت پول‌پیش از مستأجران را تغییر می‌دهد و استانداردهای جدیدی را تعیین می‌کند که باعث می‌شود همه طرفین ازجمله موجران، مستأجران و حتی سایر افراد دخیل از فرایند اجاره راضی باشند.

برخی از ویژگی‌های پلتفرم رنت‌بری

از زمان ظهور بیت‌کوین و بلاک‌چین (زنجیره‌بلوک) حوزه‌های مختلفی مثل فینتک، سلامت و … از آن تأثیر پذیرفته‌اند و اکنون زمان آن رسیده که بعد از ثبت‌اسناد املاک و مستغلات بر روی ساختارهای زنجیره‌بلوکی، فرایند اجاره خانه هم متحول شود.

یک پلتفرم بلاک‌چین برای اجاره خانه بر بستر اتریوم و با استفاده از قراردادهای هوشمند

پلتفرم بلاک‌چینی (زنجیره‌بلوکی) رنت‌بری با همین هدف ویژگی‌هایی را در اختیار مستأجران و موجران قرار داده است.

این مطلب را از دست ندهید:  اگر می‌خواهید یک ICO موفق راه بیندازید، بخوانید

سیستم پیشنهاددهی که به‌نوعی شبیه به یک حراجی است یکی از این ویژگی‌ها است که در آن خانه‌ها به قیمت مناسب نرخ‌گذاری می‌شود و افرادی که در جستجوی خانه هستند می‌توانند درباره قیمت مذاکره کنند.

به‌علاوه از دیگر ویژگی‌های پلتفرم زنجیره‌بلوکی اجاره خانه رنت‌بری می‌توان به شبکه تأمین مالی جمعی برای پرداخت پول پیش، سیستم نقد و بررسی املاک و مخزن اطلاعات مستأجران و موجران و درنهایت امکان پرداخت با توکن‌های BERRY هستند.

نکات مهم برای سرمایه‌گذاری در رنت‌بری + مشخصات فنی

سازندگان و طراحان این پلتفرم به تحول‌آفرینی در فرایندهای اجاره خانه ایمان‌دارند.

هدف اصلی آن‌ها حذف واسطه‌ها از این فرایند و کاهش هزینه‌های اضافی است که هر دو طرف مستأجر و موجر ناچارند پرداخت کنند. از همین رو این پلتفرم با استقبال گسترده‌ای از طرف مردم روبه‌رو خواهد شد.

همان‌طور که قبلاً ذکر شد توکن این پلتفرم BERRY نام دارد و برای نگهداری آن باید از یک والت (کیف پول الکترونیکی) اتریوم استفاده کنید.

نام توکنBERRY
پلتفرماتریوم
قیمت توکن0.1 ETH = 250 BERRY
شروع ICO5 دسامبر 2017
پایان ICO26 ژانویه 2018
مدیرعاملالکس لوبینسکی (لینکدین)
مدیر فناوریالکسی پرفیلوف (لینکدین)
مقاله سفیدبخوانید
صفحه ICOخرید کنید

هشدار: آی‌آر بلاک‌چین مسئولیتی در قبال سود یا ضرر احتمالی شما ندارد. لطفاً پس از تحقیقات کافی و گردآوری اطلاعات صحیح سرمایه‌گذاری در ICO ها را شروع کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

اگر می‌خواهید یک ICO موفق راه بیندازید، بخوانید

فناوری بلاک چین (Blockchain) بستری برای شکوفایی بسیاری از پروژه ها است اما به شرطی که بتوا…