صفحه اول اخبار استراتژی نوین اطلاعات در چشم‌انداز زنجیره‌بلوکی شرکت سامسونگ

استراتژی نوین اطلاعات در چشم‌انداز زنجیره‌بلوکی شرکت سامسونگ

۰
0
استراتژی نوین اطلاعات در چشم‌انداز زنجیره‌بلوکی شرکت سامسونگ

سامسونگ اس دی اس (Samsung SDS) یکی از شرکت های تابعه سامسونگ غول فناوری اطلاعات کره جنوبی برنامه خود برای ایجاد یک پلتفرم بلاک چینی در بخش خدمات عمومی‌را اعلام کرد.

طبق گزارش رسانه های کره ای سامسونگ قراردادی را با دولت این کشور برای کمک به توسعه برنامه «استراتژی اطلاعات» به امضا رسانده که بر اساس آن از فناوری بلاک چین برای پشتیبانی از خدمات عمومی‌در زمینه رفاه، امنیت و حمل ونقل در سراسر کشور استفاده می‌شود.
مدیران دولتی کره در پی آن   هستند تا با استفاده از فناوری بلاک چین شفافیت در خدمات دولتی این کشور را به حداکثر برسانند و همچنین استفاده از این خدمات را برای شهروندان تسهیل کنند.
موضوعی که مدیرعامل سامسونگ اس دی اس در مصاحبه با خبرنگاران از آن با عبارت جهش سئول به عنوان یک شهر در سطح جهانی با استفاده از بلاک چین یاد می‌کند. این اولین و تنها تلاش غول سخت افزار و نرم افزار کره ای برای استفاده از مزایای بلاک چین نیست.
هفت ماه پیش سامسونگ از قصد خود برای ایجاد یک پلتفرم خصوصی بلاک چین بر بستر ابری خبر داد که مزایای یک کنسرسیوم بلاک چینی را برای کاربرانش فراهم می‌کند.
این تولید کننده محصولات الکترونیک همچنین از شرکت های پیشرو در زمینه استفاده از بلاک چین در امکان پذیر ساختن اینترنت اشیاء به شمار می‌رود. این شرکت همکاری های گسترده ای با آی بی ام، فولکس واگن و سیسکو درزمینه اینترنت اشیاء بر بستر بلاک چین آغاز کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…