صفحه اول اخبار تحلیل‌گر بانک ساکسو: قیمت بیت کوین به 100000 دلار می‌رسد

تحلیل‌گر بانک ساکسو: قیمت بیت کوین به 100000 دلار می‌رسد

۰
0
تحلیل‌گر بانک ساکسو: قیمت بیت کوین به 100000 دلار می‌رسد

یک تحلیل گر از بانک دانمارکی ساکسو پیش بینی کرد قیمت بیت کوین به دلیل علاقه روزافزون سرمایه گذاران نهادی در سال 2018 به 100000 دلار می‌رسد.

کی فن پیترسن در مصاحبه ای با رسانه CNBC اعلام کرد احتمال رسیدن قیمت بیت کوین به 50000 تا 100000 دلار قبل از پایان سال 2018 وجود دارد.

او در ادامه صحبت هایش به این نکته اشاره کرده که هنوز تأثیرگذاری معاملات آتی بر روی بیت کوین مشخص نشده و به همین جهت اصلاح قیمت ها ممکن است برخی را نگران کرده باشد.

کی فن پیترسن معتقد است با ورود سرمایه گذاران نهادی به معاملات آتی، قیمت بیت کوین با سوخت جدیدی به حرکت خود ادامه می‌دهد تا جایی که به 50000 دلار برسد.

علی رغم خوش بینی فن پیترسن به افزایش قیمت، بیت کوین اما در روزهای اخیر با سیر نزولی روبه رو بوده و نسبت به یک ماه گذشته در حدود 40 درصد کاهش قیمت داشته است.

اما این تحلیل گر بانک ساکسو که ظاهراً سرد و گرم بازار را چشیده بر این باور است که گاهی اوقات بیت کوین خودش را در قیمت های پایین تر تثبیت می‌کند و بعد  به سمت قیمت های بالاتر مجدداً حرکت می‌کند.

این مطلب را از دست ندهید:  همکاری اسپوتیفای با استارتآپ بلاک چینی در جهت حفظ حقوق هنرمندان

با این  همه فن پیترسن در بخشی دیگر از صحبت هایش اتریوم را پرچم دار بازار امسال رمز ارز ها معرفی کرده است.

او دلیل این موفقیت اتریوم را رهبری یکپارچه تر آن نسبت به بیت کوین می‌داند که باعث انعطاف پذیری اتریوم برای کاربردهای بیشتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…