قوانین و مقررات

به “آی‌آر بلاک‌چین” خوش‌آمدید. بامطالعه و استفاده های بعدی از سایت ما، شما با شرایط زیر موافقت می‌نمایید.

رفع مسئولیت

آی‌آر بلاک‌چین هر تلاشی می‌نماید تا تضمین نماید که اطلاعات درون این وب‌سایت دقیق و به‌روز است. بااین‌حال، نمی‌توانیم مسئولیتی را در قبال هرگونه زیان یا آسیبی به دلیل هر مطلبی که در این سایت وجود دارد بپذیریم.

نظرات هر یک از نویسندگان متعلق به خودشان هست و به‌هیچ‌وجه مشاورهٔ مالی تلقی نمی‌شود. هیچ‌یک از مطالبی که توسط آی‌آر بلاک‌چین منتشر می‌شود به‌منزلهٔ یک مشاورهٔ مالی نیست و هیچ‌یک از داده‌ها و مطالب نوشته‌شده که توسط آی‌آر بلاک‌چین منتشر می‌شود نباید نقطهٔ اتکایی برای هر فعالیت سرمایه‌گذاری باشد.

آی‌آر بلاک‌چین شدیداً توصیه می‌نماید که تحقیقات مستقل خود را انجام دهید و با یک متخصص سرمایه‌گذاری واجد شرایط، قبل از هرگونه تصمیم مالی مشورت نمایید.

لینک به سایر سایت‌ها

برخی از لینک‌ها در سایت ما شما را به وب‌سایت‌های خارجی منتقل می‌نمایند. این لینک‌ها برای راحتی فراهم‌شده‌اند و گنجاندن هر لینکی دلالت بر تأیید یا موافقت با سایت‌هایی که لینک آن‌ها داده‌شده، گردانندگان آن‌ها یا محتوای آن توسط آی‌آر بلاک‌چین نیست. ما مسئول محتوای هر وب‌سایتی خارج از سایت خود نیستیم.

استفاده از کوکی‌ها

کوکی‌ها فایل‌های متنی کوچکی هستند که بنا بر وب‌سایت‌هایی که مشاهده می‌نمایید در رایانهٔ شما قرار می‌گیرند. آن‌ها به‌طور گسترده به‌منظور انجام کاری توسط وب‌سایت‌ها یا مؤثرتر کار نمودن آن و هم‌چنین برای ارائهٔ اطلاعات به صاحبان سایت به کار گرفته می‌شوند.

این کوکی‌ها برای جمع‌آوری اطلاعات در مورد نحوهٔ استفادهٔ بازدیدکنندگان از سایت ما به‌کاربرده می‌شوند. ما این اطلاعات را برای تألیف گزارش و کمک به بهبود سایت استفاده می‌نماییم. این کوکی‌ها اطلاعات را به‌صورت ناشناس جمع‌آوری می‌نمایند، اطلاعاتی از قبیل تعداد بازدیدکنندگان سایت، بازدیدکنندگان از کجا به این سایت هدایت‌شده‌اند و چه صفحاتی را بازدید کرده‌اند.

با استفاده از وب‌سایت ما، شما موافقت می‌نمایید که ما می‌توانیم این نوع از کوکی‌ها را بر روی دستگاه شما جای دهیم.

سیاست حفظ حریم خصوصی

لطفاً برای اطلاع از آنچه ما گردآوری می‌کنیم و آنچه در مورد اطلاعات شخصی کاربران استفاده و افشا می‌نماییم، نگاهی به سیاست حفظ حریم خصوصی ما بیندازید.