صفحه اول ICO پلتفرم اکسپرتی (ICO): صنعت مشاوره به یک حرفه پر درآمد تبدیل می‌شود!

پلتفرم اکسپرتی (ICO): صنعت مشاوره به یک حرفه پر درآمد تبدیل می‌شود!

۰
0
پلتفرم اکسپرتی (ICO): صنعت مشاوره به یک حرفه پر درآمد تبدیل می‌شود!

اکسپرتی پلتفرمی‌است که با استفاده از امکانات فناوری زنجیره بلوک (Blockchain)، بستری برای اشتراک گذاری دانش و کارآفرینی مبتنی بر اندیشه در صنعت مشاوره فراهم می‌کند.

متخصصان مدیریت دانش سال ها کوشیده اند تا راه حلی برای اشتراک دانش و تجربه از خبرگان به تازه واردان پیدا کنند. راهکاری که ضمن کارآمدی باعث افزایش انگیزه برای اشتراک دانش هم بشود.
طراحان پلتفرم اکسپرتی با توجه به همین خلأ وارد میدان شده اند. دورنمای این پلتفرم پرداخت مالی بابت زمان، دانش و تخصص ارزشمندی است که به اشتراک گذاشته می‌شود.
به عبارت دیگر این پلتفرم با واردکردن عنصر دموکراسی به صنعت مشاوره باعث می‌شود تا علاوه بر حذف واسطه ها، هر دو طرف مشاوره دهنده و مشاوره گیرنده از فرایند مشاوره راضی باشند.
همه این اتفاقات مثبت امکان پذیر نمی‌شود مگر در سایه ویژگی قراردادهای هوشمند که از امکانات برجسته شبکه بلاک چین اتریوم است.
در فضای اکسپرتی، شرایط مشاوره کاملاً قابل تغییر است و برنامه زمانی مشاوره، نرخ خدمات و … نیز در کنترل طرفین است.
درنتیجه مدیریت دانش که بخش عمده ای از آن به مستندسازی تجربیات و تخصص ها و سپس تسهیم آن ها با افرادی که از آن دانش بهره مند نیستند مربوط می‌شود می‌تواند به شکلی کارآمدتر اجرا شود.

این مطلب را از دست ندهید:  نگاهی به STO ؛ رقیب جدی ICO

نکات مهم برای سرمایه گذاری در اکسپرتی + مشخصات فنی

اکسپرتی هم شبیه به سایر پلتفرم های زنجیره بلوکی که در آی آر بلاک چین برای شما معرفی کردیم از یک برنامه کاری مدون پیروی می‌کند.
مدیران این پلتفرم با Quantstamp که ارائه دهنده فضای امن برای قراردادهای هوشمند است قرارداد همکاری امضا کرده اند.
به علاوه لینک مشاوره دهندگان در تمام شبکه های اجتماعی و از طریق ایمیل قابل اشتراک گذاری است که باعث گسترده شدن بازار آن می‌شود.
عنصر اصلی تشکیل دهنده این پلتفرم که قرار است صنعت مشاوره را متحول کند توکن آن با نام EXY است. این توکن برای مصارف مشاوره دهندگان و مشاوره گیرندگان از قبیل پرداخت ها، دسترسی به ویژگی های سفارشی و پاداش به مشاوره دهندگان مورداستفاده قرار می‌گیرد.

نام توکن

EXY

پلتفرم

اتریوم

قیمت توکن

1 EXY معادل 0.001 اتریوم

شروع ICO

25 ژانویه 2018

پایان ICO

25 فوریه 2018

مدیرعامل

کامیل پرزیورسکی (لینکدین)

مدیر ارشد فناوری

تام دیل (لینکدین)

تاپیک در Bitcointalk

بخوانید

مقاله سفید

بخوانید

صفحه ICO

خرید کنید

هشدار️: آی آر بلاک چین مسئولیتی در قبال سود یا ضرر احتمالی شما ندارد. لطفاً پس از تحقیقات کافی و گردآوری اطلاعات صحیح سرمایه گذاری در ICO ها را شروع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

نگاهی به STO ؛ رقیب جدی ICO

ICO شیوه جدیدی برای تامین مالی جمعی مبتنی بر توکن های رمزنگاری شده است که از چند سال پیش م…