صفحه اول اخبار شایعه‌ای که می‌تواند رنگ واقعیت بگیرد: شراکت احتمالی مونرو و لایت کوین

شایعه‌ای که می‌تواند رنگ واقعیت بگیرد: شراکت احتمالی مونرو و لایت کوین

۰
0
شایعه‌ای که می‌تواند رنگ واقعیت بگیرد: شراکت احتمالی مونرو و لایت کوین

چارلی لی در یک سلسله توییت از تمایل به همکاری با تیم مونرو خبر داده است. وی فکر می‌کند نقد شوندگی لایت کوین در کنار محرمانگی و تبادل پذیری مونرو می‌توانند یک رمزارز آرمانی را تشکیل دهند.

ظاهراً ریکاردو اسپاگنی که رهبری پروژه مونرو را بر عهده دارد همراه با چارلی لی که ارز دیجیتال لایت کوین را بنیان گذاری کرده در حال شروع یک همکاری مشترک برای ادغام این دو ارز دیجیتال هستند.
در دو روز گذشته توییت هایی بین این دو نفر ردوبدل شد که در وهله اول شکل گیری یک ائتلاف جدید بین رمزارزهای مونرو و لایت کوین را به ذهن می‌آورد.
ریکاردو اسپاگنی در این توییت به دیدارش با چارلی لی اشاره می‌کند و از امکان همکاری برای تولید ارز دیجیتال جدیدی خبر می‌دهد.

چارلی لی در پاسخ به این توییت اما آن را فعلاً بیشتر یک شوخی دانسته و البته راه همکاری بین مونرو و لایت کوین را در عرصه atomic swap همچنان باز گذاشته است.

او البته قبلاً نیز از علاقه اش به افزایش محرمانگی در لایت کوین سخن گفته بود. ویژگی که رمزارز مونرو می‌تواند با پیوستنش به لایت کوین آن را عملی کند.

این مطلب را از دست ندهید:  یک پلتفرم سرمایه‌گذاری جمعی با استفاده از اتریوم و بیت کوین ساخته می شود

در بحث atomic swap که دو ارز دیجیتال می‌توانند به لحاظ تئوری در یک محیط ایمن و با سرعت بسیار زیاد مبادله شوند، لایت کوین می‌تواند با ویژگی های مونرو عملکردش را بهبود ببخشد.
شایان ذکر است که ارز دیجیتال لایت کوین قبل از همه ارزهای دیجیتال دیگر فناوری Atomic Swap که حاصل اجرای Segwit است را توسعه داد.

چارلی لی در این زمینه سابقه دار است!

این اولین بار نیست که چارلی لی نسبت به همکاری با سایر رمزارزها علاقه نشان می‌دهد.
او قبلاً به ارز دیجیتال شکست خورده داج کوین کمک کرده و اجازه داده که این ارزهای دیجیتال همراه با همدیگر ماین شوند.
البته یک بازی برد برد برای چارلی لی بود چون هم می‌توانست داج کوین را نجات دهد و هم رمزارز لایت کوین را به تعداد افراد بیشتری معرفی کند.
به هر حال اگر این شراکت بین مونرو و لایت کوین شکل بگیرد می‌تواند حجم زیادی از کار توسعه این ارزهای دیجیتال را کاهش دهد که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…