صفحه اول ICO پلتفرم فیستر (ICO): آغازگر عصر جدیدی برای سیستم‌های مداربسته

پلتفرم فیستر (ICO): آغازگر عصر جدیدی برای سیستم‌های مداربسته

۰
0
پلتفرم فیستر (ICO): آغازگر عصر جدیدی برای سیستم‌های مداربسته

فیستر اولین سیستم غیرمتمرکز نظارتی است که توانایی تشخیص چهره، اشیا و تحلیل آنی تصاویر ویدیویی را تقویت  می‌کند.

یکی از دغدغه های اساسی مراکز حساس که مورداستفاده عموم هستند برقراری امنیت است. تا امروز دوربین های مداربسته کمک شایانی به این هدف کرده اند اما با ظهور فناوری های جدید نیاز به روزآمدی این سیستم ها بیشتر از پیش احساس  می‌شود.

سیستم های مداربسته فعلی چه ازلحاظ قیمت و چه از لحاظ توان پردازشی کارآمد نیستند. مثلاً خیلی از آن ها امکان تحلیل ویدیوها همزمان با ضبط آن ها را ندارند.

این در حالی است که بازار سیستم های مداربسته در سال 2016 بیشتر از 30 میلیارد دلار گردش مالی داشته و انتظار  می‌رود این رقم تا 2022 به 75 میلیارد دلار برسد.

اما پرسش اساسی اینجاست که چرا در سال 2022 همچنان باید از سیستم هایی استفاده کنیم که فقط قابلیت ضبط خنثی ویدیوها و بعد نهایتاً آرشیو کردن آن ها رادارند. ما احتیاج به سیستم هایی داریم که بتوانند در لحظه نسبت به اتفاقی که در حال رخ دادن است عکس العمل نشان دهند.

چگونگی عملکرد پلتفرم سیستم های مداربسته فیستر

استفاده از زیرساخت یک شبکه بلاک چین همراه با Fog Computing برای راه اندازی سیستم های مداربسته در درجه اول به کاهش قیمت تمام شده این سیستم ها برای مصرف کنندگان منجر  می‌شود.

همچنین فعالیت ماینرها در این شبکه دو برابر سودآوری ماینینگ اتر برای آن ها است.

اما از دیدگاه فنی  می‌توان پلتفرم بلاک چینی فیستر را به 7 عملکرد تقسیم کرد که عبارت اند از تشخیص چهره، اشیا و تحلیل رفتاری متناسب، اپلیکیشن های ساده و کاربردی، Fog Computing، بلاک چین، یادگیری ماشینی، حفاظت از داده ها و توکن فیستر.

این مطلب را از دست ندهید:  6 قسمت قابل توجه برای سرمایه‌گذاران در مقاله‌های سفید ICOها

 

تیم سازنده پلتفرم فیستر معتقدند که محصول آن ها برای طیف وسیعی از مصرف کنندگان سازمانی تا خانگی قابل استفاده خواهد بود به دلیل اینکه هزینه راه اندازی زیرساخت، پردازش رایانه ای و ارائه خدمات را به میزان قابل توجهی کاهش  می‌دهد.

نکات مهم برای سرمایه گذاری در فیستر + مشخصات فنی

فیستر که اساساً بر پایه توان پردازشی غیرمتمرکز (Fog Computing) یعنی استفاده ماینرها از سخت افزارهای خودشان ساخته شده روش های مختلفی برای رسیدن به درآمد را طراحی کرده است.

یکی از این روش ها دریافت هزینه برای پردازش ویدیوها به صورت ماهانه از شرکت ها است.

روش دیگر عقد قراردادهای بلندمدت با سازمان های بزرگ در مقیاس ملی است و البته فروش داده های جمع آوری شده برای اهداف پژوهشی هم یکی دیگر از راه های تأمین درآمد این پلتفرم است.

سازندگان این پلتفرم برای ایجاد تحول در سیستم های مداربسته قصد دارند پس از برگزاری ICO قابلیت های تحلیلی دوربین ها را افزایش دهند و اپلیکیشن های موبایلی را برای کنترل آن ها معرفی کنند.

افرادی که در این ICO شرکت کنند توکن های FACE دریافت  می‌کنند و بعداً  می‌توانند از مزایای آن بهره مند شوند.

نام توکن

FACE

قیمت توکن

0.0872 ETH = 1000 FACE

پلتفرم

اتریوم

شروع ICO

15 فوریه 2018

پایان ICO

30 مارس 2018

مدیر عامل

رابرت واین پاتیر (لینکدین)

هم بنیانگذار

ولادیمیر تکرینتسکی (لینکدین)

مقاله سفید

بخوانید

تاپیک در Bitcoin talk

بخوانید

صفحه ICO

خرید کنید

هشدار️: آی آر بلاک چین مسئولیتی در قبال سود یا ضرر احتمالی شما ندارد. لطفاً پس از تحقیقات کافی و گردآوری اطلاعات صحیح سرمایه گذاری در ICO ها را شروع کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

اهمیت تکنولوژی بلاک چین برای تامین امنیت داده‌ها

افشای اطلاعات شرکت‌های متمرکز در سال‌های اخیر به نوعی به روالی عادی تبدیل شده است و این شر…