صفحه اول اخبار دومین بانک بزرگ کره‌جنوبی خزانه مجازی و کیف‌پول بیت کوین را معرفی می‌کند

دومین بانک بزرگ کره‌جنوبی خزانه مجازی و کیف‌پول بیت کوین را معرفی می‌کند

۰
0
دومین بانک بزرگ کره‌جنوبی خزانه مجازی و کیف‌پول بیت کوین را معرفی می‌کند

دومین بانک بزرگ کره جنوبی اجرای آزمایشی خدمات کیف پول و خزانه مجازی برای نگهداری بیت کوین را معرفی می‌کند.
یکی از نمایندگان بانک شین هان در اظهارنظری عنوان کرده این یک تصمیم جمعی بین مسئولان بانک بوده که باهدف محافظت از دارایی های بیت کوین شهروندان کره ای در برابر حملات سایبری گرفته شده است.

صرافی کره ای بیتام (Bithumb) که بزرگ ترین صرافی دنیا ازلحاظ حجم معاملات است در ماه ژوئن سال جاری میلادی توسط هکرها موردحمله قرار گرفت و باعث شده دارایی های سی هزار کاربر تحت تأثیر قرار بگیرد.

پلتفرم مجازی که بانک شین هان کره جنوبی برای محافظت از بیت کوین ها طراحی کرده درواقع محلی است که در آن آدرس های خصوصی بیت کوین و کیف پول ها توسط بانک مدیریت می‌شود. این بانک برای استفاده از خدمات خزانه مجازی کارمزدی دریافت نمی‌کند درحالی که برای برداشت وجه کارمزدی اندکی را تعیین کرده است.

بانک شین هان کره جنوبی: اولین محافظ بیت کوین

این اقدام بانک شین هان شاید در نگاه اول صرفاً راهکاری برای افزایش امنیت استفاده از بیت کوین به نظر برسد اما در یک مقیاس وسیع بیانگر پذیرش بیشتر این رمز ارز در کره جنوبی و در میان مشتریان عادی است.

این مطلب را از دست ندهید:  بخش تحقیق و توسعه تویوتا ائتلافی در زمینه بلاک چین تشکیل می‌دهد

بانک شین هان کره جنوبی: اولین محافظ بیت کوین

اگر این بانک بتواند تا اواسط 2018 میلادی خزانه و کیف پول مجازی بیت کوین را راه اندازی کند اولین موسسه قانونی در نوع خودش است که این خدمات را ارائه داده است.

یکی از نکاتی که هنوز درباره این خدمت بانک مشخص نیست فراهم کردن امکان خریدوفروش بیت کوین برای دارندگان آن در این پلتفرم است اما بانک کره ای اعلام کرده که در همکاری با برخی صرافی های کره جنوبی نقد شوندگی رمز ارزها را برای مشتریانش فراهم می‌کند.

به هرحال پلتفرم خزانه و کیف پول مجازی که توسط دومین بانک بزرگ کره جنوبی باهدف جلوگیری از حملات سایبری به دارایی های بیت کوین طراحی شده و قرار است به زودی در دسترس مشتریان این بانک قرار بگیرد علاوه بر مزیت های امنیتی، به معنی قانونی شدن تدریجی این رمز ارز در کره جنوبی است.

به همین دلیل انتظار می‌رود در آینده نزدیک کره جنوبی به مانند ژاپن تعیین دستورالعمل های ناظر بر استفاده از بیت کوین را آغاز کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…