حریم شخصی

لطفاً این سیاست حفظ حریم خصوصی را بخوانید و درک نمایید. با بازدید از آی‌آر بلاک‌چین شما با اقدامات شرح داده‌شده در این سیاست حفظ حریم خصوصی موافقت می‎نمایید و رضایت خود را نسبت به آن‌ها اعلام می‎نمایید.
این سیاست حفظ حریم خصوصی که توسط آی‌آر بلاک‌چین مورد بهره‎برداری قرار می‎گیرد تنها این وب‎سایت را پوشش می‎دهد. وب‏سایت‌هایی که از این سایت لینک اتصال آن‌ها فراهم شده است تحت پوشش این سیاست حفظ حریم خصوصی نیستند. ما کاربران خود را ترغیب می‎نماییم که در هنگام خروج از وب‎سایت ما محتاط باشند و بیانیه‎ی حریم خصوصی هر وب‎سایتی که اطلاعات شناسایی شخصی را جمع‌آوری می‌نماید را مطالعه نمایند.
آی‌آر بلاک‌چین ممکن است اطلاعات شخصی را از بازدیدکنندگان این سایت جمع‌آوری نماید. این اطلاعات تنها برای بررسی و نظارت بر استفاده از سایت می‎باشد.
داده‎های شخصی که از طریق فرم‌ها دریافت می شوند (از جمله فرم‌های ثبت‌نام برای بولتن‌های خبری) فقط برای مقاصد ذکرشده در فرم استفاده می‌شوند و به هیچ شخص ثالثی واگذار یا فروخته نخواهد ‌شد.
با تکمیل فرم‎های نظرسنجی، اطلاعات شما ممکن است برای تجزیه‎وتحلیل داده‌ها و گزارش‌ها به‌کار برده شود و ممکن است ما با شما در مورد رویدادهای مرتبط یا نتایج حاصل از نظرسنجی تماس بگیریم. اطلاعات شخصی شما منتشر نخواهد شد و بدون رضایت شما با شخص ثالثی به اشتراک گذارده نخواهد شد.
برای لغو اشتراک ایمیل، بر روی لینک «لغو عضویت» در پایین صفحه‌ی ایمیل خود کلیک نمایید. برای انتخاب اینکه اخبار روزانه برای شما ایمیل شود نیز می‎توانید بر روی لینک «به‌روزرسانی ترجیحات» در پایین صفحه‎ی ایمیل خود کلیک نمایید. در صورتی‎‌که شما هنوز مشکلاتی را در رابطه با تنظیمات به اشتراک‎گذاری خود دارید، لطفاً به آدرس contact@irblockchain.com به ما ایمیل بزنید.