صفحه اول اخبار حدس می‌زنید پنج سال دیگر قیمت بیت کوین چقدر باشد؟

حدس می‌زنید پنج سال دیگر قیمت بیت کوین چقدر باشد؟

۰
0
حدس می‌زنید پنج سال دیگر قیمت بیت کوین چقدر باشد؟

یک مطالعه آینده نگرانه نشان می دهد قیمت بیت کوین در پنج سال آینده به ۹۸۰۰۰ دلار و مونرو به ۱۸۰۰۰ دلار خواهد رسید.

این مطالعه جدید توسط موسسه مشاوره ای Satis و زیر نظر شروین دولت و مایکل هداپ تهیه شده است.

در بخش نتایج این پژوهش آمده است برحسب روندهای جاری در بازار رمز ارز  ها در طی پنج سال آینده، قیمت بیت کوین به ۹۶۰۰۰ دلار خواهد رسید. به علاوه دارندگان مونرو هم می توانند هر واحد این رمز ارز   را به قیمت ۱۸۰۰۰ دلار به فروش برسانند.

تهیه کنندگان این پژوهش بر این باورند که پنج سال بعد بیت کوین کش به دلیل کاهش مزیت فناورانه سقوط بزرگی را تجربه خواهد کرد و به قیمت ۲۶۸ دلار خواهد رسید.

همچنین دارایی های رمز ارز  ی که توسط نهادهای مرکزی کنترل و اداره می شوند ازجمله ریپل در پنج سال آینده نسبت به امروز وضعیت بدتری خواهند داشت. مثلاً پیش بینی شده که ریپل در آن زمان به قیمت ۰/۰۱ دلار خواهد رسید.

این مطلب را از دست ندهید:  نگاهی به مزایا و معایب رمز ارز ملی منتشرشده توسط بانک‌های مرکزی

اما شروین دولت و همکارش در این پژوهش آینده نگرانه که باهدف پیش بینی قیمت رمز ارز  ها تهیه شده نظریات جالبی درباره اتریوم بیان کرده اند.

آن ها معتقدند اتریوم تا سال ۲۰۲۸ نیمی از ارزش بازار فعلی خود را از دست خواهد داد.

ضمن اینکه ما برای جامعه توسعه دهندگان و هواداران ارزش زیادی قائل هستیم اما مشکلات این بلاک چین در بحث حاکمیت و ماینینگ آن ازجمله حرکت از الگوریتم اجماع اثبات کار به اثبات سهم ممکن است با عدم استقبال پروژه هایی رو به رو شود که هم اکنون دارند از اتریوم به عنوان یک پلتفرم استفاده می کنند.

در بخش دوم این پژوهش که بیشتر تأثیرگذاری دارایی های رمز ارز  ی و رابطه آن ها با اقتصاد را بررسی کرده است به این نکته اشاره می کند که ارزش بنیادی که می تواند از اقتصاد رمز ارز  ی حمایت کند، استفاده از رمز ارز  ها به عنوان ابزار حفظ ارزش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

استلار به تمرکزگرایی متهم شد

بلاک‌چین استلار با هدف انتقال دارایی‌های دیجیتال بر روی بلاک‌چین طراحی‌شده، اما ممکن است ب…