پلتفرم بلاک‌لنسر (ICO): تحولی در کاریابی با بلاک‌چین (زنجیره‌بلوک) اتریوم

  • توسط IrBlockchain
  • ۱۰ ماه قبل
  • ۰
پلتفرم بلاک‌لنسر (ICO):‌ تحولی در کاریابی با استفاده از فناوری زنجیره‌بلوک

کاریابی یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های انسان‌ها بعد از ورود به عصر پسا صنعتی است تا جایی که آن را شکار کار هم نامیده‌اند. در این شکار همه موفق نیستند به همین دلیل قرار است از فناوری بلاک‌چین (زنجیره‌بلوک) برای متحول کردن بازار کار استفاده کنیم.

با کاهش فرصت‌های شغلی و افزایش رقابت در بازار کار سنتی، خیلی از افراد این روزها به فریلنسری روی آورده‌اند.
اما بازار کار فریلنسرها هم خود از مشکلاتی رنج می‌برد. اولین مسئله این بازار کار امنیت پرداخت است. مشکل بعدی ماهیت مرکزی بازار کار فریلنسرها است که باعث می‌شود که تصمیم‌ها در آن دموکراتیک و منصفانه نباشند.
اما فناوری زنجیره‌بلوک با ویژگی‌هایی مثل شفافیت، امنیت و تراکنش‌های سریع و کم‌هزینه می‌تواند مشکلات بازار کار فریلنسری را حل کند.

امکانات کاریابی در پلتفرم بلاک‌لنسر

بلاک‌لنسر تصمیم دارد فضایی برای کاریابی و فریلنسری را بر بستر بلاک‌چین (زنجیره‌بلوک)‌ اتریوم ارائه دهد.
در این بازار کار هسته اصلی را دارندگان توکن‌های بلاک‌لنسر تشکیل می‌دهند و این هسته اصلی هستند که تصمیم‌ها را با همدیگر اتخاذ می‌کنند.
این تصمیم‌ها شامل موارد مختلفی از حل درگیری‌ها بین فریلنسرها و کارفرماها تا تعیین جنبه‌های خاصی از پلتفرم مثل میزان کارمزد دریافتی برای ارائه خدمات می‌شوند.

آزادکاری و فریلنسری با استفاده از امکانات زنجیره‌بلوک، اتریوم و قراردادهای هوشمند
یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته این پلتفرم بلاک‌چینی (زنجیره‌بلوکی) عدم امکان دست‌کاری در داده‌های فریلنسرها و کارفرماها است که باعث شفافیت و اعتماد بیشتر در میان اعضای بازار کار بلاک‌لنسر می‌شود.

نکات مهم برای سرمایه‌گذاری در بلاک‌لنسر + مشخصات فنی

نگاهی به نقشه راه بلاک‌لنسر نشان می‌دهد که این شرکت تصمیم دارد در آینده نزدیک به یکی از بزرگ‌ترین بازیگران بازار کار برای فریلنسرها تبدیل شود.
این شرکت همچنین ادعا می‌کند که یکی از کاربرپسند ترین رابط‌های کاربری را در اختیار فریلنسرها خواهد گذاشت و در کنار آن تجربه کاربری دلپذیری را نیز فراهم خواهد نمود.
یکی از داده‌های آماری نیز که نوید دهنده موفقیت این پلتفرم بلاک‌چینی (زنجیره‌بلوکی) است تعداد ۵۳ میلیون فریلنسر آمریکایی است که به‌احتمال زیاد از مشتریان بالقوه بلاک‌لنسر هستند.
توکن‌های این پلتفرم با نام LNC به‌مثابه سهام این شرکت هستند و در آینده از هر قرارداد کاریابی سودی به دارندگان توکن‌ها داده می‌شود.

نام توکن LNC
پلتفرم اتریوم
قیمت توکن

۱ اتریوم = ۱۵۰۰۰LNC

شروع ICO ۱۶ ژانویه ۲۰۱۸
پایان ICO ۱۶ فوریه ۲۰۱۸
مدیر عامل مایکل کیزر (لینکدین)
مدیر عملیات سبرینا کیزر (لینکدین)
تاپیک در Bitcointalk بخوانید
مقاله سفید بخوانید
صفحه ICO خرید کنید

هشدار⚠️: آی‌آر بلاک‌چین مسئولیتی در قبال سود یا ضرر احتمالی شما ندارد. لطفاً پس از تحقیقات کافی و گردآوری اطلاعات صحیح سرمایه‌گذاری در ICO ها را شروع کنید.

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Read more:
بررسی 10 کاربرد فناوری زنجیره‌بلوک (بلاک‌چین) برای سازمان‌های بزرگ
آیا فناوری زنجیره‌بلوک برای سازمان شما مناسب است؟

بر اساس جدیدترین نظرسنجی موسسه گارتنر تنها یک درصد از سازمان‌های بزرگ پروژه‌های مبتنی بر زنجیره‌بلوک را اجرایی کرده‌اند. اما...

Close