صفحه اول ICO پلتفرم بلاک‌لنسر (ICO): تحولی در کاریابی با بلاک چین اتریوم

پلتفرم بلاک‌لنسر (ICO): تحولی در کاریابی با بلاک چین اتریوم

۰
0
پلتفرم بلاک‌لنسر (ICO): تحولی در کاریابی با بلاک چین اتریوم

کاریابی یکی از مهم ترین فعالیت های انسان ها بعد از ورود به عصر پسا صنعتی است تا جایی که آن را شکار کار هم نامیده اند. در این شکار همه موفق نیستند به همین دلیل قرار است از فناوری بلاک چین برای متحول کردن بازار کار استفاده کنیم.

با کاهش فرصت های شغلی و افزایش رقابت در بازار کار سنتی، خیلی از افراد این روزها به فریلنسری روی آورده اند.

اما بازار کار فریلنسرها هم خود از مشکلاتی رنج می‌برد. اولین مسئله این بازار کار امنیت پرداخت است. مشکل بعدی ماهیت مرکزی بازار کار فریلنسرها است که باعث می‌شود که تصمیم ها در آن دموکراتیک و منصفانه نباشند.

اما فناوری بلاک چین با ویژگی هایی مثل شفافیت، امنیت و تراکنش های سریع و کم هزینه می‌تواند مشکلات بازار کار فریلنسری را حل کند.

امکانات کاریابی در پلتفرم بلاک لنسر

بلاک لنسر تصمیم دارد فضایی برای کاریابی و فریلنسری را بر بستر بلاک چین بلاک چین اتریوم ارائه دهد.

در این بازار کار هسته اصلی را دارندگان توکن های بلاک لنسر تشکیل می‌دهند و این هسته اصلی هستند که تصمیم ها را با همدیگر اتخاذ می‌کنند.

این تصمیم ها شامل موارد مختلفی از حل درگیری ها بین فریلنسرها و کارفرماها تا تعیین جنبه های خاصی از پلتفرم مثل میزان کارمزد دریافتی برای ارائه خدمات می‌شوند.

یکی دیگر از ویژگی های برجسته این پلتفرم بلاک چینی (بلاک چینی) عدم امکان دست کاری در داده های فریلنسرها و کارفرماها است که باعث شفافیت و اعتماد بیشتر در میان اعضای بازار کار بلاک لنسر می‌شود.

این مطلب را از دست ندهید:  6 قسمت قابل توجه برای سرمایه‌گذاران در مقاله‌های سفید ICOها

نکات مهم برای سرمایه گذاری در بلاک لنسر + مشخصات فنی

نگاهی به نقشه راه بلاک لنسر نشان می‌دهد که این شرکت تصمیم دارد در آینده نزدیک به یکی از بزرگ ترین بازیگران بازار کار برای فریلنسرها تبدیل شود.

این شرکت همچنین ادعا می‌کند که یکی از کاربرپسند ترین رابط های کاربری را در اختیار فریلنسرها خواهد گذاشت و در کنار آن تجربه کاربری دلپذیری را نیز فراهم خواهد نمود.

یکی از داده های آماری نیز که نوید دهنده موفقیت این پلتفرم بلاک چینیاست تعداد 53 میلیون فریلنسر آمریکایی است که به احتمال زیاد از مشتریان بالقوه بلاک لنسر هستند.

توکن های این پلتفرم با نام LNC به مثابه سهام این شرکت هستند و در آینده از هر قرارداد کاریابی سودی به دارندگان توکن ها داده می‌شود.

نام توکن

LNC

پلتفرم

اتریوم

قیمت توکن

1 اتریوم = 15000LNC

شروع ICO

16 ژانویه 2018

پایان ICO

16 فوریه 2018

مدیر عامل

مایکل کیزر (لینکدین)

مدیر عملیات

سبرینا کیزر (لینکدین)

تاپیک در Bitcointalk

بخوانید

مقاله سفید

بخوانید

صفحه ICO

خرید کنید

هشدار️: آی آر بلاک چین مسئولیتی در قبال سود یا ضرر احتمالی شما ندارد. لطفاً پس از تحقیقات کافی و گردآوری اطلاعات صحیح سرمایه گذاری در ICO ها را شروع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

نگاهی به STO ؛ رقیب جدی ICO

ICO شیوه جدیدی برای تامین مالی جمعی مبتنی بر توکن های رمزنگاری شده است که از چند سال پیش م…