صفحه اول اخبار از قطار سرمایه گذاری بیت کوین جا نمانید!

از قطار سرمایه گذاری بیت کوین جا نمانید!

۰
0
از قطار سرمایه گذاری بیت کوین جا نمانید!

افزایش قیمت بیت کوین در طی چند روز گذشته باعث شده تا برخی از سرمایه گذاران مجدداً به ورود در بازار رمز ارز ها امیدوار شوند. بر اساس نظریات یک صندوق سرمایه  گذاری این امیدواری بی پایه نیست و نباید نسبت به آن تردید داشت.

بیت کوین در زمان نگارش این پست با قیمت 8840 دلار معامله می‌شود که نسبت به بیست و چهار گذشته 6/16 درصد افزایش قیمت داشته است.

طبق معمول با افزایش قیمت بیت کوین سایر رمز ارز ها نیز شاهد افزایش ارزش بوده اند و البته به طور مشخص می‌توان به اتریوم و کاردانو اشاره کرد که به ترتیب از هفته گذشته تاکنون 20/93 و 43/90 رشد داشته اند.

در واقع بازار رمز ارز ها در طول این چند روز ریکاوری شده و نمودار 96 مورد از 100 ارز دیجیتال به حالت صعودی درآمده است. همین اتفاق باعث شده تا خیلی از افراد این پرسش را مطرح کنند که آیا ما در شروع یک دوره صعودی هستیم یا خیر.

در پاسخ به این پرسش تاد روان، مؤسس Rewardstoken.io به مجله فوربس می‌گوید:

بیت کوین فعلاً موتور محرکه قطار ارزهای دیجیتال است. به نظر می‌رسد فروش یک جای این رمز ارز  بعد از فصل مالیات ها برای همه جذاب شده است. البته اتریوم هم همراه با ریپل در خطوط حمایتی مناسبی قرار گرفته اند.

همچنین مایکل کالینز که مدیر GN Compass است ادعا می‌کند بیت کوین و کاردانو بیشترین سود را از حرکت صعودی بازار ارزهای دیجیتال به دست می‌آورند.

بعد از نزدیک به چهار ماه روند نزولی در بازار، حالا نشانه های قوی وجود دارد که ما داریم صعود را تجربه می‌کنیم. بیت کوین در تاریخ 5 آوریل به قیمت 6600 دلار رسید که احتمالاً کف قیمت آن برای 2018 است. اما از این به بعد قیمت آن افزایش پیدا خواهد کرد و شاید به 15000 دلار در سال جاری میلادی برسد. سایر کوین ها هم با رهبری کاردانو همین روند را دنبال می‌کنند.

این مطلب را از دست ندهید:  ونزوئلا برای دور زدن تحریم‌ها رمز ارز ذخیره می‌کند

به هر حال بررسی ها نشان می‌دهد اگر شما همچنان برای سرمایه  گذاری بر روی بیت کوین یا آلتکوین ها مردد هستید، زمان زیادی برای تصمیم گیری باقی نمانده چون به احتمال زیاد قطار رمز ارز ها در ماه می‌ایستگاه را ترک می‌کند و ممکن است شما در آن نباشید.

دن مورهد، مدیر یک صندوق سرمایه  گذاری در حوزه فناوری زنجیره بلوک با یک دیدگاه مشابه معتقد است روزهای نزولی بازار رمز ارز ها سر آمده است.

او به یک نکته به قول خودش ظریف هم اشاره می‌کند و آن هم این است که چیزی (بیت کوین) که معمولاً رشد سریع را تجربه می‌کند به ندرت به رقمی‌پایین تر از میانگین متحرک 200 روز خودش می‌رسد (اتفاقی که الان افتاده است و رو به پایان است). وقتی این اتفاق می‌افتد، زمان بسیار خوبی برای سرمایه  گذاری است.

تشخیص این موضوع که بیت کوین تا همین چند روز پیش 65 درصد از سقف قیمت خودش فاصله گرفته و اکنون این فاصله در حال پر شدن است، نیازی به تخصص در تحلیل تکنیکال ندارد و آقای مورهد هم همین نظر را دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…