صفحه اول اخبار پلتفرم بلاک چینی aelf وارد بازار کره جنوبی می‌شود

پلتفرم بلاک چینی aelf وارد بازار کره جنوبی می‌شود

۰
0
پلتفرم بلاک چینی aelf وارد بازار کره جنوبی می‌شود

aelf یک شبکه پردازش ابری بلاک چینی با رمز ارز  ELF است که اخیراً در همکاری با چندین موسسه مالی در کره جنوبی سودای تسلط بر بازار را در سر می‌پروراند.

این استارتآپ بلاک چینی توسط بنیاد غیرانتفاعی aelf در سنگاپور توسعه داده شده است. aelf درواقع یک سیستم عامل انعطاف پذیر است که به طور خاص برای ساختار بلاک چین طراحی شده است.
این پلتفرم اساساً‍ً بر روی دو نوآوری تمرکز دارد که عبارت اند از زنجیره های جانبی (side chains) برای بهبود مقیاس پذیری شبکه و یک مدل مدیریتی منحصربه فرد که در آن سیستم اجماع اثبات سهام نیابتی (Delegated Proof of Stake) استفاده شده است.
اما ژئولینگ چن که هم بنیانگذار aelf است در پاسخ به این پرسش که چرا فعلاً کره جنوبی را به عنوان جامعه هدف انتخاب کرده این طور پاسخ می‌دهد:

کره جنوبی با بالاترین سرعت اینترنت در جهان و یک اشتهای سیری ناپذیر برای ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین یکی از جوامع پیشرو در حوزه های دیجیتال است که 50 درصد از دادوستد جهانی ارزهای دیجیتال در آنجا اتفاق می‌افتد.

این مطلب را از دست ندهید:  پلتفرم صرافی استریمیتی (ICO): تا کی قربانی صرافی‌های متمرکز باشیم؟

بنیاد aelf البته به تنهایی وارد این بازار نشده و با شرکت های فعال محلی در کره جنوبی مثل Hashed و Gopax پیمان اتحاد بسته است تا بتواند نقش مهمی‌در پذیرش فناوری بلاک چین در آن کشور ایفا کند.
مدیر شرکت Hashed در رابطه با این همکاری اشاره می‌کند که پروژه بلاک چینی و رمز ارز  aelf از همان ابتدا برای آن ها جالب بوده و به همین دلیل آن را به فهرست استارتآپ های بلاک چینی ساختارشکن اضافه کرده اند و تصمیم گرفته اند از آن حمایت کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…