صفحه اول ICO پلتفرم یوتوکن (ICO): بازار فروش ایده برای آدم‌های خلاق!

پلتفرم یوتوکن (ICO): بازار فروش ایده برای آدم‌های خلاق!

۱
0
پلتفرم یوتوکن (ICO): بازار فروش ایده برای آدم‌های خلاق!

یوتوکن پلتفرمی‌است که در قالب یک بازار فروش ایده به افراد خلاق و عمدتأ کارآفرین اجازه می‌دهد ضمن فروش ایده هایشان برای توسعه آن ها سرمایه جمع کنند.

هرچند شاید داشتن دیدگاه مالی نسبت به ویژگی های انسانی چندان عمل پسندیده ای نباشد اما سرمایه گذاران خیلی به اصول اخلاقی اهمیت نمی‌دهند.

برای آن ها همه چیز حتی ایده های یک نفر قابل قیمت گذاری و خریدن است البته خود ایده پردازان هم از این اتفاق ناراضی نیستند.

حالا برای اینکه راحت تر بتوان این دو گروه خریدار و فروشنده را به هم متصل کرد، گروهی از متخصصان بلاک چین و رمز ارز ها پلتفرم یوتوکن را راه اندازی کرده اند که درواقع یک بازار فروش ایده است.

شعار این پلتفرم بلاک چینی تبدیل ایده های خلاقانه به توکن های مالی است.

با استفاده از راهکار یوتوکن صاحبان ایده و کارآفرین ها می‌توانند برای تبدیل ایده به عمل سرمایه لازم را جمع آوری کنند و از حمایت جامعه یوتوکن هم برخوردار شوند. به علاوه سرمایه گذاران هم این شانس را پیدا می‌کنند تا در مراحل اولیه شکل گیری یک ایده در آن سرمایه گذاری کنند تا در صورت موفقیت آن ایده از سود هنگفتی بهره مند شوند.

یکی از وجوه تمایز این پلتفرم با سایر انواع روش های تأمین سرمایه جمعی این است که در اینجا به جای سرمایه گذاری بر روی محصولات، مستقیماً بر روی ایده و ذهن خالق محصول سرمایه گذاری می‌شود.

چگونگی عملکرد بازار فروش ایده یوتوکن

حلقه ارتباطی بین سرمایه گذاران و ایده پردازان، توکن های این پلتفرم هستند.

این توکن ها در هنگام ثبت نام هر کارآفرین صاحب ایده به طور خاص برای او صادر می‌شود. در مرحله بعد سرمایه گذارانی که به آن ایده خاص علاقه داشته باشند یا پیش بینی آینده درخشانی برای آن بکنند می‌توانند توکن های مربوط به آن شخص را بخرند.

این مطلب را از دست ندهید:  پلتفرم پابلیکا(ICO): در زنجیره‌بلوک داستان بگویید!

درنهایت هرچه توکن های یک ایده پرداز بیشتر خریده شود، قیمت توکن های او بیشتر خواهد شد و این حالتی شبیه به بازار بورس را به وجود می‌آورد.

همه این امکانات در سایه استفاده از ویژگی های قراردادهای هوشمند فراهم شده تا هر دو طرف از تغییرناپذیری و عدم دست کاری داده ها اطمینان حاصل کنند.

از دیگر امکانات پلتفرم بازار فروش ایده یوتوکن، اسپانسری پروژه ها، اهدا و کمک مالی بلاعوض به ایده ها، سهیم شدن در درآمد آینده ایده ها و خرید سهام ایده هایی که بعدها تبدیل به یک سازمان تجاری می‌شوند هستند.

نکات مهم برای سرمایه گذاری در یوتوکن + مشخصات فنی

در پلتفرم بلاک چینی یوتوکن تو دو نوع توکن قابل استفاده است. توکن اول که از آن با عنوان creator token نام برده می‌شود درواقع توکن اختصاصی است که برای هر ایده پرداز پس از ثبت نام فعال می‌شود.

اما YTN token برای انجام انواع پردازش ها در داخل کل شبکه مورداستفاده قرار می‌گیرد و همچنین قابل خرید، فروش و تبادل در صرافی ها است.

بر اساس برآوردهای متخصصان این پلتفرم، توکن YTN در بین آگوست تا سپتامبر به فهرست صرافی ها اضافه خواهد شد.

نام توکن

YTN – YTN_creatorname

قیمت توکن

1 توکن = 0.01 دلار آمریکا

پلتفرم

اتریوم

شروع ICO

15 فوریه 2018

پایان ICO

1 آوریل 2018

مدیرعامل

ایلیا ولکوف (لینکدین)

هم بنیانگذار

ویاچسلاف تاران

مقاله سفید

بخوانید

صفحه ICO

خرید کنید

هشدار️: آی آر بلاک چین مسئولیتی در قبال سود یا ضرر احتمالی شما ندارد. لطفاً پس از تحقیقات کافی و گردآوری اطلاعات صحیح سرمایه گذاری در ICO ها را شروع کنید.

یک نظر

  1. Avatar

    محمدرضارمضانی لیوانی

    2019/01/17 در 15:49

    درود،من ۳۸ایده کاملاجدیدوپرکاربردتاییدشده متخصصان دارم جهت فروش یامشارکت۰۹۰۳۸۲۷۶۵۵۱

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

نگاهی به STO ؛ رقیب جدی ICO

ICO شیوه جدیدی برای تامین مالی جمعی مبتنی بر توکن های رمزنگاری شده است که از چند سال پیش م…