پلتفرم یوتوکن (ICO): بازار فروش ایده برای آدم‌های خلاق!

  • توسط IrBlockchain
  • ۹ ماه قبل
  • ۰
پلتفرم زنجیره‌بلوکی YouToken (ICO)یک بازار فروش ایده است که به کارآفرینان کمک می‌کند برای پروژه‌های جدید سرمایه جمع آوری کنند

یوتوکن پلتفرمی است که در قالب یک بازار فروش ایده به افراد خلاق و عمدتأ کارآفرین اجازه می‌دهد ضمن فروش ایده‌هایشان برای توسعه آن‌ها سرمایه جمع کنند.

هرچند شاید داشتن دیدگاه مالی نسبت به ویژگی‌های انسانی چندان عمل پسندیده‌ای نباشد اما سرمایه‌گذاران خیلی به اصول اخلاقی اهمیت نمی‌دهند.
برای آن‌ها همه‌چیز حتی ایده‌های یک نفر قابل قیمت‌گذاری و خریدن است البته خود ایده پردازان هم از این اتفاق ناراضی نیستند.
حالا برای اینکه راحت‌تر بتوان این دو گروه خریدار و فروشنده را به هم متصل کرد، گروهی از متخصصان بلاک‌چین و رمزارزها پلتفرم یوتوکن را راه‌اندازی کرده‌اند که درواقع یک بازار فروش ایده است.
شعار این پلتفرم زنجیره‌بلوکی تبدیل ایده‌های خلاقانه به توکن‌های مالی است.
با استفاده از راهکار یوتوکن صاحبان ایده و کارآفرین‌ها می‌توانند برای تبدیل ایده به عمل سرمایه لازم را جمع‌آوری کنند و از حمایت جامعه یوتوکن هم برخوردار شوند. به‌علاوه سرمایه‌گذاران هم این شانس را پیدا می‌کنند تا در مراحل اولیه شکل‌گیری یک ایده در آن سرمایه‌گذاری کنند تا در صورت موفقیت آن ایده از سود هنگفتی بهره‌مند شوند.
یکی از وجوه تمایز این پلتفرم با سایر انواع روش‌های تأمین سرمایه جمعی این است که در اینجا به‌جای سرمایه‌گذاری بر روی محصولات، مستقیماً بر روی ایده و ذهن خالق محصول سرمایه‌گذاری می‌شود.

چگونگی عملکرد بازار فروش ایده یوتوکن

حلقه ارتباطی بین سرمایه‌گذاران و ایده‌پردازان، توکن‌های این پلتفرم هستند.
این توکن‌ها در هنگام ثبت‌نام هر کارآفرین صاحب ایده به‌طور خاص برای او صادر می‌شود. در مرحله بعد سرمایه‌گذارانی که به آن ایده خاص علاقه داشته باشند یا پیش‌بینی آینده درخشانی برای آن بکنند می‌توانند توکن‌های مربوط به آن شخص را بخرند.

درنهایت هرچه توکن‌های یک ایده پرداز بیشتر خریده شود، قیمت توکن‌های او بیشتر خواهد شد و این حالتی شبیه به بازار بورس را به وجود می‌آورد.
همه این امکانات در سایه استفاده از ویژگی‌های قراردادهای هوشمند فراهم‌شده تا هر دو طرف از تغییرناپذیری و عدم دست‌کاری داده‌ها اطمینان حاصل کنند.
از دیگر امکانات پلتفرم بازار فروش ایده یوتوکن، اسپانسری پروژه‌ها، اهدا و کمک مالی بلاعوض به ایده‌ها، سهیم شدن در درآمد آینده ایده‌ها و خرید سهام ایده‌هایی که بعدها تبدیل به یک سازمان تجاری می‌شوند هستند.

نکات مهم برای سرمایه‌گذاری در یوتوکن + مشخصات فنی

در پلتفرم زنجیره‌بلوکی یوتوکن تو دو نوع توکن قابل‌استفاده است. توکن اول که از آن با عنوان creator token نام‌برده می‌شود درواقع توکن اختصاصی است که برای هر ایده‌پرداز پس از ثبت‌نام فعال می‌شود.
اما YTN token برای انجام انواع پردازش‌ها در داخل کل شبکه مورداستفاده قرار می‌گیرد و همچنین قابل‌خرید، فروش و تبادل در صرافی‌ها است.
بر اساس برآوردهای متخصصان این پلتفرم، توکن YTN در بین آگوست تا سپتامبر به فهرست صرافی‌ها اضافه خواهد شد.

نام توکن YTN – YTN_creatorname
قیمت توکن ۱ توکن = ۰.۰۱ دلار آمریکا
پلتفرم اتریوم
شروع ICO ۱۵ فوریه ۲۰۱۸
پایان ICO ۱ آوریل ۲۰۱۸
مدیرعامل ایلیا ولکوف (لینکدین)
هم‌بنیانگذار ویاچسلاف تاران
مقاله سفید بخوانید
صفحه ICO خرید کنید

هشدار⚠️: آی‌آر بلاک‌چین مسئولیتی در قبال سود یا ضرر احتمالی شما ندارد. لطفاً پس از تحقیقات کافی و گردآوری اطلاعات صحیح سرمایه‌گذاری در ICO ها را شروع کنید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Read more:
پادکست خبری – قسمت هجدهم

در این قسمت از - مونرو و قیمت 18000 دلار - صنعت شدن ماینینگ - برنامه‌های زنجیره‌بلوکی بحرین - آغوش...

Close