صفحه اول اخبار افزایش قیمت اتریوم، ریپل و لایت‌کوین همزمان با افزوده‌شده به ترمینال بلومبرگ

افزایش قیمت اتریوم، ریپل و لایت‌کوین همزمان با افزوده‌شده به ترمینال بلومبرگ

۰
0
افزایش قیمت اتریوم، ریپل و لایت‌کوین همزمان با افزوده‌شده به ترمینال بلومبرگ

ریپل با واحد ارزی (XRP) در کنار اتریوم (ETH) و لایت کوین (LTC) همزمان با حضور در ترمینال بلومبرگ افزایش چشمگیری را در قیمت هایشان تجربه کردند.

ترمینال درواقع یک نرم افزار رایانه ای است که توسط رسانه بلومبرگ طراحی شده و به متخصصان در خدمات مالی و سایر صنایع اجازه دسترسی به داده های ارزشمند بازارهای مالی را می‌دهد.
این سیستم نرم افزاری بعد از بیت کوین ارزهای دیجیتالی مثل ریپل، اتریوم و لایت کوین را تحت پوشش قرار داده است.
همین خبر قرار گرفتن این سه رمز ارز در ترمینال بر روی قیمت آن ها تأثیرگذار بوده است. مثلاً ارز دیجیتال ریپل در چند روز گذشته تقریباً به میزان 300 درصد رشد داشت.
علاوه بر ارز دیجیتال ریپل، اتریوم و لایت کوین هم در چند روز گذشته شاهد افزایش  قیمت چشمگیری در دوره کوتاه مدت بودند که به ترتیب قیمت آن ها به 689 و 300 دلار رسید.
از رمز ارزهای دش و مونرو هم نمی‌توان چشم پوشی کرد اگرچه هنوز راهی به سیستم ترمینال بلومبرگ پیدا نکرده اند.
ارز دیجیتال دش در هفته گذشته برای اولین بار به آستانه قیمت 1000 دلار رسید هرچند که بعد از آن با اصلاح قیمتی مواجه شد. مونرو هم با افزایش قیمت سه برابری نسبت به قیمت دو هفته پیش خودش رهبری بازار ارزهای دیجیتال را به دست گرفته بود.
نکته دیگری که در کنار ثبت شدن در سیستم ترمینال بلومبرگ این بازار را تحت تأثیر قرار می‌دهد فورک های جدید بیت کوین هستند که به زودی رونمایی خواهند شد.
سرمایه گذاران هم منتظرند تا با موجودی های تکثیرشده خودشان تحت نام فورک های متفاوت به دادوستد در صرافی ها بپردازند.
سوپر بیت کوین از هفته پیش معرفی شده و بیت کوین پلاتینیوم، بیت کوین گاد و بیت کوین کش پلاس و هم چنین بیت کوین سیلور، بیت کوین اورانیوم هم قسمت های بعدی سریال فورک بیت کوین را تشکیل می‌دهند که بدون تردید بر نوسانات این رمز ارز و سایر ارزهای دیجیتال تأثیرگذار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…