صفحه اول اتریوم اتریوم تا پایان سال میلادی به 1900 دلار خواهد رسید

اتریوم تا پایان سال میلادی به 1900 دلار خواهد رسید

۰
0
اتریوم تا پایان سال میلادی به 1900 دلار خواهد رسید

تام لی پیش بینی می‌کند روند نزولی اتریوم برعکس خواهد شد و هر اتر به ارزشی معادل 1900 دلار خواهد رسید.

تام لی در موسسه Fundstrat کار می‌کند و تاکنون پیش بینی های زیادی را درباره قیمت بیت کوین انجام داده است. او این بار اما شدیدا معتقد است قیمت اتریوم در همین مقدار نخواهد ماند و تا قبل از پایان سال میلادی به 1900 دلار خواهد رسید.

تام لی در مصاحبه با بلومبرگ گفت این جو منفی که اکنون پیرامون اتریوم شکل گرفته است باعث می‌شود تا این رمز ارز  مجددا روند صعودی را پیش بگیرد. وی در تایید گفته هایش به تاریخ اتریوم اشاره کرد و از دو انحراف معیاری که قیمت این رمز ارز  تاکنون داشته صحبت کرده است.

اما قیمتی که تام لی برای اتریوم پیش بینی کرده 40 برابر بیشتر از بالاترین قیمت اتریوم است که در 13 ژانویه 2018 و با رقم 1349 دلار برای هر اتر ثبت شده است.

به فرض اینکه قیمت این رمز ارز  به 230 دلار برسد با پیش بینی تام لی می‌توان انتظار یک رشد 726 درصدی را تا پایان سال برای آن انتظار داشت.

این مطلب را از دست ندهید:  زیراکس فقط دستگاه کپی نیست!

با این حال پیش بینی های لی همیشه درست از آب در نیامده است و او حتی گاهی با اذعان به اشتباه بودن حدس هایش، پیش بینی هایش را عوض کرده است.

مثلا درباره بیت کوین تام لی معتقد بود امسال بیت کوین با رقمی‌در حدود 25000 دلار معامله خواهد شد. اما چندی بعد خود او قیمت 20000 دلار را برای بیت کوین پیش بینی کرد.

به هر حال هنوز زمان زیادی تا پایان سال باقی مانده تا ببینیم سرانجام این پیش بینی و اتریوم چه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…