آی‌آر بلاک‌چین

بلاک‌چین و شرکت اوراکل و محصول جدیدی که اوراکل برای استفاده از این فناوری برای همگان ارائه داده است

شرکت اوراکل امکان استفاده از ساختار بلاک‌چین را برای همگان امکان‌پذیر کرد

شرکت اوراکل خدمات ابری زنجیره‌بلوکی را در اختیار عموم گذاشت. اکنون همه می‌توانند با پرداخت وجه از این راهکار سازمانی زنجیره‌بلوکی استفاده کنند.

اوراکل به عنوان یکی از تولیدکنندگان نرم‌افزار و پیشتاز در فناوری‌های رایانه‌ای از اولین نسخه بلاک‌چین ابری رونمایی کرد. این محصول جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا درست مثل یک اسباب‌بازی با محیط بلاک‌چین سر و کله بزنند!
امیت زاوری که یکی از مدیران خدمات ابری اوراکل است در همین زمینه می‌گوید:

ما سال گذشته این محصول زنجیره‌بلوکی را فقط در اختیار بانک‌ها و شرکت‌های فعال در بخش زنجیره‌تامین گذاشتیم و امسال این افتخار را داریم تا آن را در اختیار همگان قرار دهیم.

این خدمت جدید از طرف شرکت اوراکل با پلتفرم ذخیره‌سازی ابری این شرکت که از محبوبیت قابل توجهی هم برخوردار است متصل شده تا کاربران با آسودگی بیشتر با آن کار کنند.
مدیران اوراکل معتقدند اگرچه محصول زنجیره‌بلوکی‌شان در مراحل اولیه رشد به سر می‌برد اما به هیچ عنوان نباید درباره کاربردهای آن تردید داشت.
این محصول شرکت اوراکل که در واقعی ترکیبی از سَس (نزم‌افزار به عنوان خدمات‌دهنده) و پَس (پلتفرم به عنوان خدمات‌دهنده) است به توسعه دهندگان امکان می‌دهد تا برای قراردادهای هوشمند کدنویسی کنند، اجرای آن‌ها را آزمایش کنند، به دفترکل درخواست (Query) ارسال کنند و از شبکه‌های بلاک‌چینی‌شان نگه‌داری کنند.
به علاوه توسعه‌دهندگان می‌توانند امکانات نرم‌افزاری از قبیل رهگیری و ردیابی محصولات، تأیید اصالت، احراز هویت و … را نیز انجام دهند.

Read more:
ارزهای دیجیتال جایگزین در چین برای استفاده به جای بیت‌کوین
چگونه بانک خلق چین از مدل بیت‌کوین برای توسعه یک ارز دیجیتال دولتی استفاده می‌کند؟

شاید چین به استفاده از بیت‌کوین در مقیاس گسترده علاقه‌مند نباشد اما ظاهراً از ایجاد یک رمزارز جایگزین دولتی استقبال...

Close