آی‌آر بلاک‌چین

معاملات آتی اتریوم باعث بلوغ این رمزارز می‌شود

اتریوم هم مثل بیت‌کوین صاحب معاملات آتی می‌شود

یک شرکت ارائه‌دهنده خدمات‌ترید در انگلیس امکان انجام معاملات آتی اتریوم را فراهم می‌کند.

این خبر که روز جمعه گذشته اعلام شد از تاسیس اولین بازار معاملات آتی اتر (Ether) خبر می‌دهد. حالا سرمایه‌گذاران می‌توانند با اتخاذ موقعیت‌های بلند و کوتاه‌مدت نسبت به پیش‌بینی قیمت اتریوم از این معاملات سود ببرند.
همچنین معاملات آتی اتریوم به سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به این ارز دیجیتال امکان گسترش فرصت‌های سرمایه‌گذاری و مدیریت ریسک‌ها را نیز می‌دهد.
مدیر اجرایی شرکت Crypto Facilities درباره خدمت جدید این شرکت ضمن تأکید بر اینکه اتریوم ازلحاظ نقد شوندگی بعد از بیت‌کوین جایگاه دوم را دارد در این‌ باره می‌گوید:

ما از اینکه معاملات آتی اتریوم را شروع کرده‌ایم بسیار خوشحالیم. شبکه اتریوم بلاک‌چین پیشگام برای اجرای قراردادهای هوشمند است و ما فکر می‌کنیم این روش جدیدی برای ترید است که می‌تواند سرمایه‌گذاران بیشتری را جذب و نقد شوندگی بیشتر را به بازار تزریق کند.

این شرکت برنامه همکاری با صندوق Akuna و B2C2 برای پشتیبانی از قراردادهای آتی را دارد هرچند که قبلاً بستر معاملات آتی برای رمزارزهای بیت‌کوین و ریپل را فراهم کرده است.
درنهایت متخصصان پیش‌بینی می‌کنند همان‌طور که بیت‌کوین بعد از ورود به این بازار به مرحله بلوغ رسید اتریوم هم می‌تواند مسیر مشابهی را طی کند و بیش‌ازپیش به ارزش واقعی خود را پیدا کند.

Read more:
صدها ایستگاه شارژ خودروهای برقی در آلمان به ایتریوم مجهز شدند
صدها ایستگاه شارژ خودروهای برقی در آلمان به اتریوم مجهز شدند

یکی از زیرمجموعه‌های RWE که یکی از شرکت‌های معظم تولید انرژی در آلمان است با استفاده از قابلیت‌های زنجیره‌بلوک صدها...

Close