۹ روش برای کسب درآمد از بیت‌کوین: از کلیک تا ترید

 • توسط IrBlockchain
 • ۱۱ ماه قبل
 • ۵۹
9 روش کسب درآمد از بیت‌کوین

تب تند ارزهای دیجیتال باعث شده بسیاری از افراد به‌عنوان یک منبع درآمد جدید به آن نگاه کنند. اما نکته مهم این است که برای کسب درآمد از بیت‌کوین باید زحمت کشید و وقت، دانش و انرژی صرف آن کرد.

به کسی نهار رایگان نمی‌دهند. این یک‌ ضرب‌المثل انگلیسی است و معمولاً زمانی مورداستفاده قرار می‌گیرد که یک نفر فکر می‌کند بدون هرگونه زحمت می‌تواند پول دربیاورد.
این قاعده در دنیای رمزارزها هم حاکم است. اگرچه ممکن است کسب درآمد در این دنیا آسان به نظر برسد اما در واقعیت این‌چنین نیست و شما برای کسب درآمد با بیت‌کوین یا باید از توان فکری و انرژی و یا زمان خود برای آن اختصاص دهید.
این بار در آی‌آر بلاک‌چین ۹ روش کسب درآمد از بیت‌کوین را به شما معرفی می‌کنیم که چنانچه انگیزه و توان کافی داشته باشید می‌توانید از داشتن بیت‌کوین لذت ببرید.
البته برخی از روش‌هایی که اینجا معرفی‌شده‌اند نیاز به‌زحمت کمتری دارند که طبیعتاً درآمد کمتری را هم نصیب شما می‌کنند و درعین‌حال روش‌های دیگری هم هستند که باید زحمت بیشتری در آن‌ها بکشید و بدون تردید سود بیشتری هم به دست می‌آورید.
این روش‌ها را به ترتیب میزان سختی و درآمد بیت‌کوینی که به دست می‌آورید مرتب کرده‌ایم.

آب‌باریکه‌ای از بیت‌کوین!

سایت‌هایی هستند که در قبال انجام یک سری از وظایف از پیش تعیین‌شده به شما بیت‌کوین می‌دهند.
این مقدار بیشتر از یک آب‌باریکه نیست! و درنتیجه کسب درآمد از بیت‌کوین با این سایت‌ها یک فرایند طولانی است.
پرداخت به ازای کلیک یکی از مدل‌هایی است که معمولاً در این سایت‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد.
این مدل که بیشتر توسط سایت‌های تبلیغات مورداستفاده قرار می‌گیرد گزینه پایداری برای کسب درآمد نیست و در بهترین حالت برای کسب ۱ دلار معادل بیت‌کوین در یک روز باید در حدود ۳۴۰ تبلیغ را ببینید.

کسب درآمد از بیت‌کوین از طریق تبلیغات کلیکی بسیار اندک است
درهرصورت اگر به این روش علاقه‌مند هستید سایت CoinAdder امکان کسب درآمد از بیت‌کوین را فراهم کرده است.
سایت Bitcoin Faucet هم با همین روند درآمد اندکی از بیت‌کوین را برای شما فراهم می‌کند.
در این سایت شما تبلیغ‌هایی بر روی سایت خودتان به نمایش می‌گذارید و به ازای تعداد مشاهده تبلیغ بیت‌کوین یا بهتر است بگوییم ساتوشی دریافت می‌کنید.

کسب درآمد از بیت‌کوین با کارهای کوچک

کارهای کوچک در قبال مقادیر کوچک بیت‌کوین انجام می‌شوند.
این کارها از تست کردن یک پلاگین جدید و بررسی سازگاری آن با مرورگرها تا ریت کردن یک توییت را شامل می‌شود. به علاوه سایت‌هایی که در قبال بازی‌های آنلاین به شما بیت‌کوین می‌دهند هم در همین دسته قرار دارند.
سایت Coinworker به همین منظور طراحی‌شده است و شبیه به سایت‌های فریلنسری است.
اگرچه درآمد بیت‌کوینی که از این سایت‌ها به دست می‌آورید هم اندک است اما نسبت به سایت‌های تبلیغاتی شمارا بیشتر راضی می‌کند.

جویندگان بیت‌کوین دست به قلم شوید

اگر بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال را می‌شناسید و می‌توانید درباره آن‌ها بنویسید و به اشتراک نوشته‌هایتان با دیگران علاقه دارید می‌توانید به کسب درآمد از بیت‌کوین بپردازید.

نوشتن درباره بیت‌کوین برای سایت‌ها و وبلاگ‌ها یکی از راه‌های کسب درآمد است
البته برحسب شناختی که از بیت‌کوین دارید درآمد شما هم درجات متفاوتی خواهد داشت.
BitcoinTalk یک انجمن اینترنتی درباره بیت‌کوین، بلاک‌چین (زنجیره‌بلوک)، استارتآپ‌های این حوزه و … است که در طی سالیان گذشته به شهرت خوبی رسیده است.
این انجمن اینترنتی به کاربرانی که پست‌هایی در قالب کمپین‌های تبلیغی برای استارتآپ‌ها بنویسند بیت‌کوین پاداش می‌دهد.
البته کسب درآمد از بیت‌کوین با این کمپین‌ها شامل قواعد سخت‌گیرانه‌ای می‌شود که شاید خیلی از افراد حوصله آن را نداشته باشند.
میزان درآمدی که از نوشتن پست برای کمپین‌های Bitcointalk کسب می‌شود بر حسب سطح عضویت کاربران و کیفیت پست‌هایی که می‌نویسند می‌تواند بین ۵۰ تا ۱۰۰ دلار متغیر باشد.
شکل دیگری از کسب درآمد در این انجمن اینترنتی دستخوش (Bounties) است. شرکت‌ها و استارتآپ‌ها بابت محتوای ترویجی و تبلیغی که شما برای محصولات جدید آن‌ها می‌نویسید به شما بیت‌کوین می‌دهند.
که این مقدار هم‌بستگی به میزان فعالیت شما در شبکه‌های اجتماعی و جذب فالوور دارد.

خبرنویسی و وبلاگ‌نویسی در حوزه بیت‌کوین

اینجا نقطه آغاز کسب درآمد از بیت‌کوین به‌صورت جدی‌تر است که البته مهارت‌های نوشتاری و دانش بیشتری را هم طلب می‌کند.
با پذیرش بیت‌کوین و فناوری بلاک‌چین (زنجیره‌بلوک) در سطح جامعه تعداد بلاگ‌ها و سایت‌هایی که به‌طور تخصصی در این زمینه فعالیت می‌کنند هم افزایش‌یافته است.
اگر علاقه‌مند به نوشتن در این‌گونه سایت‌ها هستید علاوه بر شرایطی که قبلاً گفتیم باید نگارش انگلیسی را به‌خوبی بدانید.
سایت Coinality مجموعه‌ای از آگهی‌های شغلی در حوزه رمزارزها و بلاک‌چین را ارائه می‌دهد که حجم زیادی از آن‌ها در حوزه نگارش هستند.

بازاریابی از طریق معرف و کسب درآمد از بیت‌کوین

اما اگر انگلیسی را خوب نمی‌نویسید ولی در کل نویسنده خوبی هستید و سایت پربازدیدی دارید یا از مشاهیر اینستاگرام و تلگرام هستید! هنوز می‌توانید به کسب درآمد از بیت‌کوین بپردازید.
این روش را بازاریابی از طریق معرفی می‌نامند که شما با ارسال لینک‌های معرفی یک محصول بیت‌کوینی یا بلاک‌چینی به دیگران آن‌ها را به استفاده یا خرید از آن محصول دعوت می‌کنید.

بازاریابی معرف روشی برای کسب درآمد از بیت‌کوین
هرچند گاهی این‌گونه از بازاریابی از حد تعادل خارج‌شده و باعث نارضایتی افراد می‌شود اما به‌هرحال روشی است که این روزها باعث درآمدزایی برای برخی شده است.

کسب درآمد از بیت‌کوین با کدنویسی و طراحی

این روزها بیشتر از هر زمان دیگری کدنویس‌هایی که در حوزه بیت‌کوین و بلاک‌چین (زنجیره‌بلوک) مهارت دارند موردنیاز هستند و این روند کم کم در ایران هم جایگاه خود را پیدا می‌کند.
مشاغل با کلاس کد نویسی در مدل‌های متفاوت و سطوح درآمدی مختلفی وجود دارند و این دیگر به شما و سابقه‌کاری و نمونه کارهایی که ارائه می‌دهید بستگی دارد که چقدر درآمد داشته باشید.

بیت‌کوین قرض بدهید

Bitbond سایتی است که امکان قرض دادن بیت‌کوین را برای بیت‌کوین داران فراهم می‌آورد. اینجا شرایطی کمی متفاوت است.
درواقع این گزینه کسب درآمد از بیت‌کوین بیشتر برای افرادی مفید است که قبلاً مقدار قابل قبولی از بیت‌کوین داشته باشند.
این مدل کار کردن با بیت‌کوین ریسک‌هایی ازجمله از دست رفتن دارایی و نبود سازمان قانونی برای پیگیری ضمانت وام و ضرر ناشی از نوسانات قیمت را به همراه دارد.

ماینینگ بیت‌کوین

در سال‌های اولیه ظهور بیت‌کوین، ماینینگ بسیار کم‌هزینه بود و به‌سادگی و سهولت انجام می‌شد. همان زمان هزاران بیت‌کوین نصیب ماینرها شد.
اما اکثر آنها اصلاً تصور نمی‌کردند روزی قیمت بیت‌کوین به بیشتر از ۱۰۰۰۰ دلار برسد درنتیجه بخشی زیادی از موجودی بیت‌کوینشان را خرج کردند.
امروز اما ماینرها ارزش بیت‌کوین را به‌خوبی می‌دانند و همین باعث شده که فرایند ماینینگ به‌سادگی گذشته نباشد و به یک فرایند هزینه بر و زمان‌بر تبدیل شود.

کسب درآمد از بیت‌کوین از طریق ماینینگ بیت‌کوین
اما به هر روی یک از راه‌های کسب درآمد از بیت‌کوین همین ماینینگ یا استخراج بیت‌کوین است.
نکته مهم این است که برای استفاده از این روش کسب درآمد باید مقداری سرمایه اولیه داشته باشید.

بیت‌کوین: سه تاش ۱۶۱ میلیون تومان!

قیمت هر بیت‌کوین امروز (زمان نگارش این پست) معادل ۱۱۹۴۹ دلار است. ممکن است فردا سیر صعودی داشته باشد و نرخ بازگشت سرمایه‌گذاری آن در طول این ماه نسبت به ماه گذشته بیشتر باشد.
این‌ها جملات آشنایی هستند که از معامله‌گران بیت‌کوین زیاد می‌شنویم. یکی دیگر از راه‌های کسب درآمد از بیت‌کوین دادوستد یا ترید (Trade) است.

برای داد و ستد یا ترید بیتکوین باید شناخت خوبی از نمودارها، تغییرات بازار و روندهای جهانی و اخبار داشته باشید
تریدرها باید دانش وسیعی از تغییرات بازار، انواع نمودارهای قیمت و تکنیک‌های پیش‌بینی داشته باشند و چون دادوستد بیت‌کوین به نظر سودآورتر از سایر روش‌هایی است که در اینجا معرفی کردیم ویژگی‌های دیگری همچون پیگیری اخبار بیت‌کوین مخصوصاً در خبرگزاری‌های خارجی، شناخت روندهای بازار و داشتن هوش اقتصادی برای یک تریدر اجباری هستند. 

جمع‌بندی

در این نوشتار سعی کردیم از بهترین روش‌های کسب درآمد از بیت‌کوین برای شما بگوییم. هرچند این‌ها تنها روش‌های موجود نیستند اما از قبل آزموده شده و معتبرند.
همان‌طور که در طول این نوشته هم گفتیم کسب بیت‌کوین رایگان تقریباً غیرممکن است. بنابراین اگر بیت‌کوین می‌خواهید باید توان علمی خود را تقویت کنید و در کنار آن از صرف زمان و انرژی واهمه‌ای نداشته باشید. ما برای شما والت‌های پر از بیت‌کوین آرزومندیم.

 • facebook
 • googleplus
 • twitter
 • linkedin
 • linkedin
 • linkedin

۵۹ دیدگاه در حال حاضر

 1. سلام خیلی خوب بود
  یک سوال داشتم
  من در یک سایت تبلیغاتی دلار جمع کردم بعد دلارها را چجوری به بیت کوین تبدیل کنم

  • سلام
   شما باید با دلارها کد وکس (Wex) بخرید. بعد با کد وکس بیت‌کوین بخرید. برای انجام دادن این کارا باید به سایت صرافی‌های آنلاین ایرانی که قابل اعتماد باشن بری. موفق باشی

  • داداش اون سایت ها الکیهدشماره حساب میده که تو پول بزنی براش

  • لطفا این سایت هارو به ما هم معرفی گنید

 2. سلام دوست عزیز ای کاش بگید از طریق کدوم سایت(آدرس) تبلیغاتی دلار کسب کردید؟روش کار؟

 3. alibood

 4. در کیف پول پایر میتونی تبدیل کنی به هر چی که میخوای

 5. سلام . یک سوال داشتم . زمانیکه از طریق سایت CoinAdder شروع به کار میکنم آدرس بیت کوین رو یک چیزه دیگه میزنه نه آدرس بیت کوین خودم . این درسته یا نه ؟ با اینکه اولش آدرس بیت کوین خودمو ثبت کردم. کسی میدونه راهنمایی کنه .

 6. عالی بود.
  خیلی موضوع جالبی هست در سرتاسر دنیای کسب درامد غیر فعال ولی متاسفانه در کشور ما هیچکسی باورش نداره و حتی فکر میکنند کلاهبرداریه یا هرمیه …
  امیدوارم بحث کسب درامد از ارزهای دیجیتالی شکل قانون بگیره
  موفق باشید

 7. دوستان من ۳۸۸۸۰۰۰ساتوشی رو امروز دریافت کردم کاملا معتبر و واقعی برای دریافت لینک و اموزش ۱۰۰% رایگان به ایدی تلگرام zendegim_heh مراجعه کنیدهمچنین میتوانم اثبات کنم که واقعا این مبلغو دریافت کردم به امید موفقیت دوستان

 8. سلام میشه یه کم در مورد کد wex توضیح بدین؟ بعد چطوری میشه برداشت کرد به تومان؟

  • سلام بهرام، کد وکس یک ماهیت ارزی معادل پوله. یعنی شما می‌تونی با پرادخت مثلا ۱۰۰ دلار یا ۱ میلیون تومان، به میزان معادل کد وکس دریافت کنی و بعد از این کد برای انجام معامله با رمزارزها در صرافی‌های مختلف استفاده کنی — اگر بخوای کد وکس رو به تومان تبدیل کنی می‌تونی به سایت بعضی از صرافی‌های ایرانی مراجعه کنی یا اینکه به یک سری افرادی که این کدها رو میخرن بفروشید.

 9. سلام ببخشید در ثبت نام سایت درخواست Bitcoin Address کرده
  Bitcoin Address چیست؟؟

  • سلام شاهو، شما برای اینکه بتونی از بیتکوینهای خودت نگهداری باید یه نرم‌افزار یا سخت‌افزاری داشته باشی که نقش کیف‌پول رو بازی می‌کنند. شما می‌تونی یک کیف پول برای بیت‌کوین داخل گوشی اندرویدی‌ات نصب کنی. مثلا کوینومی گزینه خوبیه (نصب و دانلود کوینومی). وقتی این اپ رو نصب کردی، از قسمت Receive یک آدرس حرفی عددی به شما داده میشه که باید اونو در قسمت Bitcoin Address سایت کپی کنی.

   • من آلان برنامه بلاک چین نصب کردم فقط بهم بگین چطوری بیت کوین تبدیل به پوند یا دلار کنم

  • سلام، کدوم سایت؟ Bitcoin Address همون آدرس کیف پول الکترونیکی شماست که قرار هست بیت‌کوین‌ها به اون ارسال بشوند.

 10. برای ای او اس چه لینکی برای کیف پول هست؟

  • سلام هاتف، شما می‌تونی کیف‌پول ای‌اواس نسخه ویندوز رو دانلود کنی اما سعی کن تمام اقدامات امنیتی از جمله بک‌آپ گرفتن رو حتما انجام بدی.

 11. اقا من در قسمت reffer چی بزنم

 12. سلام ببخشید سایت bitcofarm اسکم هست یا ن

 13. سلام
  سایت avamoney.site برای درامد زایی چجوریه؟چون این سایت هم بیت کوین میده

  • سلام مهدی، ما تا حالا با این سایت کار نکردیم و به نظر میاد چندان هم معتبر نیست. اگر قدرت ریسک‌پذیری شما بالاست می‌تونید از این سایت استفاده کنید.

  • سلام مهدی جان و سایر دوستانی ک با وبسایت های کلیکی کار میکنید، وبسایت های کلیکی اکثرا همشون اسکم هستن و کلاهبرداری بیش نیست
   همین وبسایتی ک این دوستمون معرفی کردن چندین وبسایت دیگه هم هست با اسم های متفاوت ولی همگی شبیه به هم هستن
   Avamoney.club
   Alumoney.club
   Heymoney.club
   و خدا میدونه چه وبسایت های دیگه ای به این نام ها ک money دارن ساخته شده، تمامی این وبسایت ها اسکم هستن و هیچ پرداختی تا الان نداشتن، پس وقت خودتون و از همه مهمتر پول خودتونو برای هرچیزی ک مطمعن نیستین حروم نکنین

 14. سلام . آیا سایتی هست که ازش تبلیغ بگیریم و تو سایتمون بذاریم و کاربر با کلیک روی اون بهمون بیت کوئین بده ؟

 15. دوستان تو سایت coinadeer چیو باید تبلیغ کنیم و چ جوری؟اصلا پرداختی هم داره ؟

 16. سلام من تو سایت acamoney.club دلار درآمد داشتم معادل ۱۵۰ دلار میخواستم بدونم چطوری میتونم اینو ازشون بگیرم چون حساب ارزی ندارم میتونم به صورت بیت کوین بگیرم؟؟؟ لطفا جواب بدین

  • این و پول و در ازای دیدن تبلیغات میده

   • من داخل این سایت به حد نصاب رسیدم همه کار کردم الان داره میگه ۳۰تا ۶۰روز طول می‌کشه و من واقعا نمی‌دونم بیده یا نه کسی هست که این سایت تایید کنه

  • دوست عزیز این سایت بیت کوین نمیده
   شما باید ۴۰ نفر زیر مجموعه داشته باشی تا سایت اجازه برداشت به شمارو بده..برداشت هم به صورت واریز مستقیم به حساب بانکی صورت میگیره

   • این سایت اسکم هست ..من بالای ۴۰ زیرمجموعه جمع کردم بعدش گفت یا ۱۰ دلار بده یا ۳۰تا۶۰ روز باید بمونی تا اکانتت approve بشه..
    که البته این هم شگردشون هست..توی یوتیوب ویدیوهای مختلفی هست که اسکم بودن این سایت که با نام های مختلفی وجود داره رو اثبات کرده. این سایت روزی ۳۰۰دلار ادعا میکنه که میده درحالیکه هیچ سایت کلیکی وجود نداره که روزی بالای ۱۵ دلار بده!
    حتما تحقیق کنید

   • من چهل نفر برای جور کردم ولی میگه ده دلار بده الان‌‌واریزکنم یا۶۰روز دیگه بهت میدم کلاه برداری است

 17. کانالی برای دوستان و کاربران ک ربات ها و سایت های معتبر که هر لحظه اسکم بودن سایت ها را گزارش خواهد کرد و فیلم عکس برداشتی از ربات و کانال را قرار خواهد داد
  همه اطلاعات درباره ی کسب بیت کوین
  لینک کانال:
  https://t.me/siteandrobot

 18. سلام دوستان وقت بخیر من هم توی این سایت ۴۰ زیر مجموعه گرفتم و ۱۷۰ دلار بهم یه شماره اکانت بیتکوین داد ولی نه میتونم به کیف پول منتقل کنم نه به خریداری بیتکوین بفروشم لطفاً اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه ممنون از شما

 19. سلام دوستان من هزار زیر مجموعه دارم با هزارو هفتصد دلار نمیدونم واریزی داره یانه میگه ۳۰ تا ۶۰ روز فکر کنم رباته چون جواب نمیده گیر کردم کسی برداشتی داشته؟

 20. ارجاع دهنده چیه ؟

 21. http://finmag.ir مجله مالی اقتصادی و ارزهای دیجیتال

 22. سلام ممنون از سایت خوبتون یه لطفی بکنید mrumoney.site
  این سایت یه بررسی بکنید که معتبر هست یا نه دلار میده اصلا

 23. سلام من تو بیت کویین ثبت نام کردم ولی نمی‌دونم چجوری باید سرود به درآمدزایی کنم میشه راهنماییم کنید

 24. سلام حتما باید زیر مجموع داشته باشی تا ساتوشی بالا بره؟ من با یک زیر مجموعه میشه ۲۲۰۰ که ۲۰۰ برای زیر گروهمه و ۲۰۰۰برای خودم .ولی فکر میکنم بجز read کردن خودم و زیر مجموعم باز میشه جمع کرد .واینم بگم وقتی وقتش میشه اول میرم read میکنم هرچی این میده امتیاز من میشه با کامنت و فالو و فلش بالا زدن هیچی نمیده لطفا راهنمای کنید

 25. سلام معتبرترین سایت برای دیدن تبلیغ و بیت کوین گرفتن چی هست/ لطفا منو هم راهنمایی کنید

 26. CoinAdder ایا برای ورود به این سایت فیلتر شکن لازمه
  واسه من باز نکرد

 27. سلام ممنون از سایت خوبتون
  سایت btcheat اسکم هست؟ توضیح بدید ممنون میشم

  • سلام ستاره، نه به نظر نمی‌رسه اسکم باشه. اما شانس بیت‌کوین گرفتن در این سایت‌ها ۱ در ۱ میلیون هست، مگر اینکه خیلی خوش‌شانس باشی

 28. سلام
  لطفا آموزش ماینینگ بیت کوین ، آشنایی با دستگاه های استخراج توضیح بدین و دستگاه مقرون به صرفه معرفی کنید.

 29. سلام . واقعا مقاله خوبی بود ممنون از شما

 30. سلام-من به اندازه مورد نیاز بیت کویین جمع کردم ولی بلد نیستم به کیف پولم بفرستم و بعد از اونجا به صرافی و تبدیل به ریال کنم لطفا تو رو خدا کمکم کنید من وقت زیادی صرف کردم.

  • شما یک کیف‌پول جکس (JAXX) بر روی گوشی موبایل‌تون نصب کنید و بیت‌کوین‌ها را به آدرس این کیف‌پول انتقال دهید. در ضمن بیت‌کوین درست است نه بیت‌کویین.

 31. سلام چجوری میتونم ساتوشی بگیرم تازه سه روزه عضو شدم لطفا راهنمایی کنید

 32. سلام.برای امثال من که تازه ثبت نام کردیم و میخوایم شروع کنیم لطفا توضیح بدین و از کدام سایت ها تبلیغات ببینیم یا کالا برای تبلیغات بذاریم.ممنون.زودتر جواب بدین.

 33. سلام من تازه میخام با بیت کویین کار کنم میشه بگید از کجا شروع کنم و چجوری؟
  هیچ اطلاعی ندارم فقط میدونم بیت کویین چیه ولی راه کسبشو نمیدونم

 34. سلام من میخوام بدونم چه شکلی روزانه بیشتر از چهارهزارتا پاور بگیرم
  لطفا بهم ایمیل بزنید
  maryamhtabatabai@gmil.com

 35. سلام کسی از سایت http://odmoney.icu/checkpay.php
  اطلاعی داره؟! واقعیت داره؟! کسی تاحالا ازش پرداختی داشته؟! تو صفحه اصلیش اسم ایرانی هام هست اخه
  من مراحل پرداختیش رو کامل کردم ولی میگه ۲۰ دلار به ادرس کیف پولی که میدن بابد واریز کنید تا پولتون براتون ازاد شه🙄🙄🙄

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *