آی‌آر بلاک‌چین

یک پلتفرم سرمایه‌گذاری جمعی با استفاده از ایتریوم و بیت کوین ساخته می شود

یک پلتفرم سرمایه‌گذاری جمعی با استفاده از اتریوم و بیت کوین ساخته می شود

این پلتفرم جدید که با بهره‌گیری از قراردادهای هوشمند ساخته‌شده به فعالان و کارآفرینان حوزه ارزهای رمزپایه امکان می‌دهد تا بتوانند برای ایده‌های جدیدشان از طریق بیت کوین یا اتریوم کمک مالی جمع کنند.

سازندگان این پلتفرم بر این باورند که از طریق استفاده از خدمات آنها، صاحبان پروژه یا ایده می‌توانند با ایجاد کردن ژتون‌های مجازی به‌عنوان پاداش برای سرمایه‌گذاران آن‌ها را تشویق کنند. البته این پاداش‌های دریافتی نیز قابل‌مبادله یا معاوضه در بازار ارزهای رمز پایه هستند.

همان‌طور که ذکر شد این پلتفرم زنجیره بلوکی با استفاده از قراردادهای هوشمند کار می‌کند به همین دلیل خیلی از عملکردهای آن به اتریوم وابسته هستند. علاوه بر این ویژگی پشتیبانی از بیت کوین که توسط شرکت دیگری در اختیار FundYourselfNow قرارگرفته نیز به ارزش آن بیشتر افزوده است.

در بیان ارزش قراردادهای هوشمند می‌توان گفت که آن‌ها برای ارتقای سطح مسئولیت‌پذیری درون فضای سرمایه‌گذاری جمعی به وجود آمده‌اند. همچنین با توسل به روش‌های پرداخت امن در زنجیره بلوک که ‌همه سرمایه یکجا به کارآفرین یا صاحب ایده پرداخت نمی‌شود این امکان پیش می آید تا اگر پروژه درنهایت با شکست مواجه شد، سرمایه‌گذار بتواند پولی را که داده پس بگیرد. همین نکته ظریف ریسک سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای رمز پایه را به‌شدت کاهش داده است.

Read more:
کره‌جنوبی در طرح جدیدی از فناوری زنجیره‌بلوک برای مدیریت اسناد مربوط به وام‌های مسکن و رهن استفاده می‌کند
ساکنین کره‌جنوبی مدارک و اسناد وام‌های مسکن را بر روی زنجیره‌بلوک ثبت می‌کنند

آژانس اینترنت و امنیت کره‌جنوبی برای توسعه یک سیستم بلاک‌چین برای ثبت اسناد وام و رهن، یادداشت تفاهم امضا کرد....

Close