آی‌آر بلاک‌چین

شرکت سامسونگ و علاقه‌مندی به فناوری زنجیره‌بلوک (بلاک‌چین)

استراتژی نوین اطلاعات در چشم‌انداز زنجیره‌بلوکی شرکت سامسونگ

سامسونگ اس‌دی‌اس (Samsung SDS) یکی از شرکت‌های تابعه سامسونگ غول فناوری اطلاعات کره جنوبی برنامه خود برای ایجاد یک پلتفرم زنجیره بلوکی در بخش خدمات عمومی را اعلام کرد.

طبق گزارش رسانه‌های کره‌ای سامسونگ قراردادی را با دولت این کشور برای کمک به توسعه برنامه «استراتژی اطلاعات» به امضا رسانده که بر اساس آن از فناوری زنجیره‌بلوک برای پشتیبانی از خدمات عمومی در زمینه رفاه، امنیت و حمل‌ونقل در سراسر کشور استفاده می‌شود.
مدیران دولتی کره در پی آن‌  هستند تا با استفاده از فناوری زنجیره‌بلوک شفافیت در خدمات دولتی این کشور را به حداکثر برسانند و همچنین استفاده از این خدمات را برای شهروندان تسهیل کنند.
موضوعی که مدیرعامل سامسونگ اس‌دی‌اس در مصاحبه با خبرنگاران از آن با عبارت جهش سئول به‌عنوان یک شهر در سطح جهانی با استفاده از زنجیره‌بلوک یاد می‌کند. این اولین و تنها تلاش غول سخت‌افزار و نرم‌افزار کره‌ای برای استفاده از مزایای زنجیره‌بلوک نیست.
هفت ماه پیش سامسونگ از قصد خود برای ایجاد یک پلتفرم خصوصی زنجیره‌بلوک بر بستر ابری خبر داد که مزایای یک کنسرسیوم زنجیره بلوکی را برای کاربرانش فراهم می‌کند.
این تولید‌کننده محصولات الکترونیک همچنین از شرکت‌های پیشرو در زمینه استفاده از زنجیره‌بلوک در امکان‌پذیر ساختن اینترنت اشیاء به شمار می‌رود. این شرکت همکاری‌های گسترده‌ای با آی‌بی‌ام، فولکس‌واگن و سیسکو درزمینه اینترنت اشیاء بر بستر زنجیره‌بلوک آغاز کرده است.

Read more:
رتبه‌بندی ویس برای ارزیابی رمزارزها که درآن بیت‌کوین جایگاه پایین تری نسبت به اتریوم کسب کرده است
در رتبه‌بندی ویس بیت‌کوین با تک‌ماده قبول شد!

جامعه رمزنگاری ارزش زیادی برای ارزهای دیجیتال قائل است و مخصوصا حساسیت زیادی روی بیت‌کوین دارد. اما نتایج رتبه‌بندی ویس...

Close