آی‌آر بلاک‌چین

قیمت بیتکوین تا پایان سال 2018 به 100000 دلار خواهد رسید. تحلیل‌گر بانک دانمارکی پیش‌بینی کرد

تحلیل‌گر بانک ساکسو: قیمت بیت‌کوین به ۱۰۰۰۰۰ دلار می‌رسد

یک تحلیل‌گر از بانک دانمارکی ساکسو پیش‌بینی کرد قیمت بیت‌کوین به دلیل علاقه روزافزون سرمایه‌گذاران نهادی در سال ۲۰۱۸ به ۱۰۰۰۰۰ دلار می‌رسد.

کی فن پیترسن در مصاحبه‌ای با رسانه CNBC اعلام کرد احتمال رسیدن قیمت بیت‌کوین به ۵۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ دلار قبل از پایان سال ۲۰۱۸ وجود دارد.
او در ادامه صحبت‌هایش به این نکته اشاره‌کرده که هنوز تأثیرگذاری معاملات آتی بر روی بیت‌کوین مشخص نشده و به همین جهت اصلاح قیمت‌ها ممکن است برخی را نگران کرده باشد.
کی فن پیترسن معتقد است با ورود سرمایه‌گذاران نهادی به معاملات آتی، قیمت بیت‌کوین با سوخت جدیدی به حرکت خود ادامه می‌دهد تا جایی که به ۵۰۰۰۰ دلار برسد.
علی‌رغم خوش‌بینی فن پیترسن به افزایش قیمت، بیت‌کوین اما در روزهای اخیر با سیر نزولی روبه‌رو بوده و نسبت به یک ماه گذشته در حدود ۴۰ درصد کاهش قیمت داشته است.
اما این تحلیل‌گر بانک ساکسو که ظاهراً سرد و گرم بازار را چشیده بر این باور است که گاهی اوقات بیت‌کوین خودش را در قیمت‌های پایین‌تر تثبیت می‌کند و بعد ‌به سمت قیمت‌های بالاتر مجدداً حرکت می‌کند.
با این‌ همه فن پیترسن در بخشی دیگر از صحبت‌هایش اتریوم را پرچم‌دار بازار امسال رمزارزها معرفی کرده است.
او دلیل این موفقیت اتریوم را رهبری یکپارچه‌تر آن نسبت به بیت‌کوین می‌داند که باعث انعطاف‌پذیری اتریوم برای کاربردهای بیشتر است.

Read more:
کاربرد فناوری زنجیره‌بلوک (بلاک چین) برای متخصصان مدیریت منابع انسانی و مسئولان کارگزینی شرکت‌ها
تجلی مفهوم شایسته سالاری در مدیریت منابع انسانی با فناوری زنجیره‌بلوک

فرایندهای مدیریت منابع انسانی مخصوصاً استخدام که شدیداً نیازمند دسترسی به داده‌های صحیح برای تصمیم‌گیری هستند می‌توانند از امکانات بی‌شمار...

Close