پلتفرم اکسپرتی (ICO): صنعت مشاوره به یک حرفه پر درآمد تبدیل می‌شود!

  • توسط IrBlockchain
  • ۱۱ ماه قبل
  • ۰
سرمایه‌گذاری در پلتفرم اکسپرتی که می‌تواند باعث شکوفایی صنعت مشاوره و بهبود اشتراک‌گذاری دانش بین متخصصین و تازه‌کاران شوند

اکسپرتی پلتفرمی است که با استفاده از امکانات فناوری زنجیره‌بلوک، بستری برای اشتراک‌گذاری دانش و کارآفرینی مبتنی بر اندیشه در صنعت مشاوره فراهم می‌کند.

متخصصان مدیریت دانش سال‌ها کوشیده‌اند تا راه‌حلی برای اشتراک دانش و تجربه از خبرگان به تازه‌واردان پیدا کنند. راهکاری که ضمن کارآمدی باعث افزایش انگیزه برای اشتراک دانش هم بشود.
طراحان پلتفرم اکسپرتی با توجه به همین خلأ وارد میدان شده‌اند. دورنمای این پلتفرم پرداخت مالی بابت زمان، دانش و تخصص ارزشمندی است که به اشتراک گذاشته می‌شود.
به عبارت دیگر این پلتفرم با واردکردن عنصر دموکراسی به صنعت مشاوره باعث می‌شود تا علاوه بر حذف واسطه‌ها، هر دو طرف مشاوره دهنده و مشاوره گیرنده از فرایند مشاوره راضی باشند.
همه این اتفاقات مثبت امکان‌پذیر نمی‌شود مگر در سایه ویژگی قراردادهای هوشمند که از امکانات برجسته شبکه بلاک‌چین اتریوم است.
در فضای اکسپرتی، شرایط مشاوره کاملاً قابل‌تغییر است و برنامه زمانی مشاوره، نرخ خدمات و … نیز در کنترل طرفین است.
درنتیجه مدیریت دانش که بخش عمده‌ای از آن به مستندسازی تجربیات و تخصص‌ها و سپس تسهیم آن‌ها با افرادی که از آن دانش بهره‌مند نیستند مربوط می‌شود می‌تواند به شکلی کارآمدتر اجرا شود.

نکات مهم برای سرمایه‌گذاری در اکسپرتی + مشخصات فنی

اکسپرتی هم شبیه به سایر پلتفرم‌های زنجیره‌بلوکی که در آی‌آر بلاک‌چین برای شما معرفی کردیم از یک برنامه کاری مدون پیروی می‌کند.
مدیران این پلتفرم با Quantstamp که ارائه‌دهنده فضای امن برای قراردادهای هوشمند است قرارداد همکاری امضا کرده‌اند.
به‌علاوه لینک مشاوره دهندگان در تمام شبکه‌های اجتماعی و از طریق ایمیل قابل اشتراک‌گذاری است که باعث گسترده شدن بازار آن می‌شود.
عنصر اصلی تشکیل‌دهنده این پلتفرم که قرار است صنعت مشاوره را متحول کند توکن آن با نام EXY است. این توکن برای مصارف مشاوره دهندگان و مشاوره گیرندگان از قبیل پرداخت‌ها، دسترسی به ویژگی‌های سفارشی و پاداش به مشاوره دهندگان مورداستفاده قرار می‌گیرد.

نام توکن EXY
پلتفرم اتریوم
قیمت توکن ۱ EXY معادل ۰.۰۰۱ اتریوم
شروع ICO ۲۵ ژانویه ۲۰۱۸
پایان ICO ۲۵ فوریه ۲۰۱۸
مدیرعامل کامیل پرزیورسکی (لینکدین)
مدیر ارشد فناوری تام دیل (لینکدین)
تاپیک در Bitcointalk بخوانید
مقاله سفید بخوانید
صفحه ICO خرید کنید

هشدار⚠️: آی‌آر بلاک‌چین مسئولیتی در قبال سود یا ضرر احتمالی شما ندارد. لطفاً پس از تحقیقات کافی و گردآوری اطلاعات صحیح سرمایه‌گذاری در ICO ها را شروع کنید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Read more:
کوین‌های جدید در سال 2017 چه سرنوشتی دارند و از این به بعد چه می‌کنند؟
تقریباً نیمی از کوین‌های معرفی‌شده در سال ۲۰۱۷ دیگر وجود ندارند!

افزایش شگفت‌انگیز بهای بیت‌کوین در سال 2017 باعث شد تا رمزارزهای جدیدی معرفی شوند اما امروز 47 درصد آن‌ها دیگر...

Close